Pcos yum hayıt tohumu kullanmaya basladim

Merhaba çörek otu yağını bilmiyodum bende de insülin sınırda glifor kullanicam.dediigin gibi zor ama imkansız deil biz elimizden geleni yapalım takdir Allahin....

Merhaba çörek otu yağını bilmiyodum bende de insülin sınırda glifor kullanicam.dediigin gibi zor ama imkansız deil biz elimizden geleni yapalım takdir Allahin....
Bana da doktor insülin direncin sınır da dedi yemene dikkat edersen ve yürüyüşünü yaparsan ilaç yazmıcam dedi bende beyaz olan herşeyi kestim yürüyüşe başladım hergün aynı saatte 1 saat yürüyorum ayrıca çörek otu yağı kullandım ve 3 kilo verdim şuan kendimi sağlıklı hissediyorum sana da tavsiye ederim ilaç kullanmadım yani

Arkadaşlar Merhaba bende pco luyum ama bnm hafif seviyede. Adet düzensizliği ve kilo problemim yok. Yaklaşık 3 yıldır korunmuyordum 2019 ocakta rahim filmi sonrası hamile kaldım ama maslesef düşük yaptım. Sonra 2020 martta tedaviye başlamak için doktora gittim klomen verdi 3 yumurtam oluştu biri 20 mm di yanlış hatırlamıyorsam çatlatma iğnesi oldum ama o ay hamile kalamadım sonra pandemi sebebiyle tedaviye ara verdim eylülde tekrar gittim hafifi seviyede pco var dedi dr ilaçla yumurtaları büyütüp çatlattığımız sürece sorun yok dedi. O ay çatlatma iğnesi olamadım karantinadaydı eşim. Pco oldugunu öğrenince araştırdım baya pcolu biri nasıl beslenmeli, yumurta kalitesini arttırmak için ne yemeli diye. Clife diye bitkisel bir karışıma denk geldim. Menapoz Adet düzensizliği pco gibi sorunlar için faydalıymış. Zaten doktora gidemiyorum bi deneyim dedim. 2 ay kullandım olmadı yine adet oldum sonra düşündüm belki bu da tek başına yeterli değildir yumurtaları geliştirmek için diye. İlave olarak arı sütü bal polen karışımı, tarçın bal çörekotu karışımı ve çakşır kökü suyu da kullandım. Ama o ay tam ovülasyon dönemimde kv ler taşındı, ben evlerini temizledim cam dolap sildim kocaman kolileri kaldırdım o kadar yoruldum ki bu ayı es geçtim artık bu yorgunlukla mümkğn değil olmaz dedim. Ve sadece 2 kez eşimle birlikte olduk onda da hiç dikkat etmedim hemen kalktım yataktan falan cünkü hiç umudum yoktu. Ama o ay hamile kalmişim. Neyse çok uzattım k. Bakmayın belki birinize faydası olur diye açık açık yazmak istedim. Ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum ve hepinize dua ediyorum inşallah rabbim en kısa zamanda size de bu mutluluğu yaşatsın. İnşallah bi faydam olur bunları sizinle paylaşarak. Siz de bana dua edin lütfen sağ salim kucağıma alayım.

Merhaba Yaa çok teşekkürler böyle güzel bilgiler bizi çok mutlu ediyor.... yazının sonun da boyle güzel birşey duyunca mutlu oluyorum . InşAllah sağlıklı bir bebek olur Rabbim bizede nasip eder InşAllah
Peki Kaç aylık hamilesin ve arı sutu polenini hamile kalmadan ne kadar zmn önce kullandın

7haftalık henüz, arı sütü bal polem karışımını yaklaşık 1 ay önce kullanmaya başladım, bir kaşık sabah bir kaşık akşam yedim. Ama bal çörek otu tarçın günde üç dört kaşık yedim. Bence daha çok onun etkisi oldu. İnşallah siz de deneyip güzel haberler verirsiniz Umudunuzu kaybetmeyin bu dönemde ne duysak deniyoruz bende cok şey denedim ama bi çoğu fayda etmedi biraz da tam olarak sorun ne onu bilmediğimiz için aslında. Clife da bi deneyin bence

Söylediklerini uygulacam canım clife da alicam çok teşekkürler yaa inşallah nasip olur bizede peki clife nereden alabilrm

Amin InşAllah canim şimdi doktora glifor yazdırdım
Kan verdim glifor u kullanıp 1 ay sonra bidaha kan vericem aradaki farka bakicam kendi kendimi araştırıyorum yaa
İyi yapmışsın canım ne kadar süre kullanacan gliforu bide lh hormonunu felanda düzenliyor galiba glifor demi inşallah güzel sonuçlar alırsın

Söylediklerini uygulacam canım clife da alicam çok teşekkürler yaa inşallah nasip olur bizede peki clife nereden alabilrm
Sosyal Medya ben kendi int sitesinden almıştım, instagramda da sayfası var. İnşallah hepinize faydası olur.
Almadan önce durumunuzu anlatın iyice araştırıp öyle alın ama hormon değerleriniz ne durumda bilemediğim için sipariş vermeden önce konuşup danışmanızda fayda var bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi yapmışsın canım ne kadar süre kullanacan gliforu bide lh hormonunu felanda düzenliyor galiba glifor demi inşallah güzel sonuçlar alırsın
Kuzum ilaç bitene kadar kullanıcam muhtemelen 3 hafta filan sürer InşAllah kuzum Güzel bi sonuç olur bir de az önce ınnovita yumurtlama testi yaptım ilk kez yumurtlama görüyorum ben 2 aydır yumurtlama görmedim hemde hiç görmedim ilk kez gördüm şok oldum yaa o kadar mutluyumki hayıt tohumu mu işe yyaradı yoksa klemen mi etkisini gösterdi inanın bilemiyorum ama hamile kalmis kadar sevindim

Tmm canım cok teşekkürler bide onu araştırıp sorarim öyle alirm

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah canım çok sevindim bende öyle oldum 1 buçuk yıl sonra ilk defa bu fiziksel olarak da hissettim yumurtlama testini hep silik çıktığı için yapmıyor dum inşallah hayırlısı ile gelir bebeklerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…