Pcos yum hayıt tohumu kullanmaya basladim

Ben de pcosum ve kasımda hayıt tohumuna başlamıştım. Dediğiniz gibi içer içmez bi ateş basması noluyo ya bana durumları oldu. Ertesi sabah da bişiler oluyor diyip tuvalete koştuğumda regl olduğumu gördüm ve şok oldum. Çünkü 29. Günde olmuştum. Benim için erken ve mutluluk vericiydi. 12 saatte bu kadar etkisi olamaz heralde dedim ama yumurtlayana kadar içtim. Malesef yumurtlamayı 25.günde anca gördüm. Nasıl mutluydum piki görünce. Ama gel gelelim değerlendiremedik şaka gibi. Testler de boşa gitti. Ve reglim 41. Günde zahmet edip geldi. Şimdi tekrar hayıtı içsem mi faydası var mı yok mu bilemediğim için arada kaldım. Artık yumurtlamanın da reglin de bu kadar geç olmasına dayanamıyorm. Ultrasonda zaten sol yumurtlaıkta minik minik yumurtalar gözüküyor. Ben bile pcos olduğumu görmüştüm.

Birincisi doktorunu değiştir pko tedavisi bana matofin versi zayıfladım lh 13 du benim 6 ya düştü klomene başladık 4 ay kullandım olmadi ve hsg cekelim dedi çektik ve diğer ay inofolic tozda kullandım hamile kaldim

Evet insülin zaten pcosu tetikleyen benim şekerim sınırda çıktı 4 aydır şeker ilacı kullanıyorum gecen ay da hsg çektirdim bakalım sonuç ne olur

Canım hayıt tohumu benim prolaktin değerimi yükseltti bu sebeble de tsh da 6 ya çıktı ama fsh değerim yüksek diye içmiştim ben 9 du içtikten sonra 7 ye daha sonra 6 ya düştü en son yani yüksek olan değerleri düşürüp düştükleri yükseltme gibi bir meselesi var

Bende bu ay femara ve inofolic kullanıyorum toz olan inşallah işe yarar ama 12 gün yumurtam 12 mm çıktı pazartesi tekrar bakılacak

Napcağımızı şaşırdık artık. Akışına bırakınca da regl 40 günleri buluyor insan sabırsızlanıyor. Yumurtlama da öyle.Allah sağlık versin ne diyelim.

Bebeğin hayırlı olsun Allah sağlıkla kolaylıkla evladını sana kavuştursun inşallah.Allahım Bana ve dileyen herkese versin .bal çörek otu ve tarçın karışımını ne zaman ve kaç gün yediniz (adet bitimi mi, yumurtlama zamanı mı ) hergün taze karışım mı? miktarlarını da tarif verir misiniz lütfen.

Selam kızlar ben 5 ay boyunca adet görmedim, ultrasonda yumurtalıklarım normal çıktı doktor tahlillerimde de önemli bir sorun olmadığını tekrar gecikirse düzenleyici kullanmam gerektiğini söyledi. Şuan çocuk düşünmüyorum ama yumurtalıklarım biraz yavaş çalışıyormuş. Ne yapmam gerekiyor?

Eklentiler

• A597B806-43B8-4DB2-B4CB-B2F2559F0979.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar testere dişli aslan pençesi ve civan perçeminide çok öneren var adet düzensizliği hormonlar için ve enfeksiyon için bile ne var ne yoksa söküp atıyor diye yazmış birisi özellikle aslan pençesini doğal olacak felan yazmışlar aktar dan aldıklarımız doğal değilmi

bana da gittiğim hemen hemen her doktor pcos dedi. en son gittiğim doktor senin pcosla alakan yok yumurtaların tembel. kanın yumurtanı beslemediği için düzenli regl olmuyorsun yumurtaların bundan dolayı calışmıyor dedi. bana bebe asprini yazdı. normalde adet söktürücü ilaç kullanmadan hastalanamam ama düzenli bebe asprini içtim ve 1 hafta yumurtam catladı ve kendiliğinden regl gördüm. nacizhane tavsiyem günde 1 kere bile olsa bebe asprinini kullanın ben faydasını gördüm inşallah izde görürsünüz

kesinlikle bebe aspirini kullanın. günde 1 veya 2 kere tok karnına için. ben faydasını gördüm inşallah sizde görürsünüz

Bebe aspirinini hic duymamıştım ama deneyeceğim çok teşekkür ederim

Tohumu yok suyu var aktarda var onu denesek olmaz mı

Merhaba sakin dert etme ben 1.5 sene hamile kalamadım pko yüzünden soğan suyu iyice adetimi geciktirdi klomeni 3 ay kullandım olmadı sonunda c life bitkisel macun kullandım 2. Ayımda çok şükür hamile kaldım içerisinde adaçayı hayır tohumu civan perçemi aslan pençesi çörek otu ve çam bali var inşallah sizlere de vesile olur Allahtan umut kesilmez doktorum bana rahim filmi sonra da aşılama diyordu çok şükür hiçbirine gerek kalmadı doktora söylediğimde o da şaşırdı bi araştırın derim

Nasılsınız cabalarınızi okudum,ayni durum bendede var.durumunuzda değişiklik oldumu
Iyiyim tesekkur ederim ancak henüz bir gelişme yok bugün öğlen rahim filmi çekildim biraz ağrım var. Şimdi bundan sonra ki gelişmeler e bakacam.... bi doktor daha buldum bide ona gidicem bu ayda olmazsa eger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…