Pcos+ klomen+ çatlatma iğnesi

Merhaba kızlar yeni katıldım aranıza bende cuma günü çatlatma iğnesi oldum ama yumurtanın birisi 30 mm diğeri 23 mm idi doktor çatlamaya bilir ama şansımızı deneyelim dedi sizce caylamismidir

Merhaba kızlar yeni katıldım aranıza bende cuma günü çatlatma iğnesi oldum ama yumurtanın birisi 30 mm diğeri 23 mm idi doktor çatlamaya bilir ama şansımızı deneyelim dedi sizce caylamismidir
Bilmiyorum ki canım ya belirtin olması lazım yada doktorun bakması gerekiyordu

Hiç belirti olmadı akıntım da hiç olmadı sadece kasık ağrım var oda iğnenin etkisidir diye düşünüyorum

kizlar ban yardımcı olur musunuz 26 sinda catlatma ignesi oldum. bugün 8 gün ilk gunlerde ovilasyon testi yaptim cok koyuydu dunle bugun yaptığımda bugun ki dunkine gire koyu yarin kan versem mi acaba erken mi daha

kizlar ban yardımcı olur musunuz 26 sinda catlatma ignesi oldum. bugün 8 gün ilk gunlerde ovilasyon testi yaptim cok koyuydu dunle bugun yaptığımda bugun ki dunkine gire koyu yarin kan versem mi acaba erken mi daha

Merhaba iyi akşamlar benim iğneden sonra şuan 20. Günüm ve adetim iki gün gecikti iki gün sonra randevum var ama iğneden sonra 10. Gün doktorum gebelik testi yaptı negatif ti sizce dönme ihtimali var midir

X