24mm Yumurta Çatlatma iğnesi - Yumurtası tutan var mı ?

Merhaba bende 26 Agustosta zeynep kamilde ilk aşılamamı oldum yumurtam 24 mm di.. catlatmanin 10. Aşılamanın 8. Günü nezaman vucuttan atilacak igne diye hergun test yapiyorum nu sabah bile hala cok cok cok silikte olsa ikinci cizgi görünüyor. Heyecanla beklemedeyim senin son durumun nedir acaba imarim pozitiftir🙏

Kaçıncı günün şuan. 12 günden önce döllenmesi olmuyor
15 gün geçti iğne vurulduktan sonra acaba belli olur mu ki ? Hiç belirtim yok göğüslerim hassas ve şiş gaz şişkinliğim hep oluyor ekstra da devam ediyor bazen sol tarafımda bi baskı hissediyorum bazen de tam alt karnımda bıçak gibi batan bir his oluyor

15 gün geçti iğne vurulduktan sonra acaba belli olur mu ki ? Hiç belirtim yok göğüslerim hassas ve şiş gaz şişkinliğim hep oluyor ekstra da devam ediyor bazen sol tarafımda bi baskı hissediyorum bazen de tam alt karnımda bıçak gibi batan bir his oluyor
Kesin belli olur test yap bize bilgi ver lutfen inşallah pozitifdir🙏

Maalesef 19. Gün regly oldum. Ancak o kadar az kan geldi ki. İlk gün çok az kan geldi. Bugün regl 4. Gün son günü 3 gündür çok az kahve kahve içerde kalan kanlar dökülüyor ama çok az oldum bu ay. Bir daha ilaç kullanmaya başlamayacağım
Peki hic betana baktirmismiydin 19. Gun adet icin cok gec gibi geldi bana kimyasal falanmi oldu acaba

Kızlar, ilk kez Ağustos'ta klomene başladım. Veeee bugün doktorum kontrolde 5 adet yumurta gördü. İlişki için 8eylule kadar ilişki zamanlarımızı söyledi. Çok heyecanlıyım. İnşallah bebeklerimiz bizleri bekletmez, biran önce gelirler 🥰

Sizler klomeni ilk kullanımda hamile kaldınız mı? İlişki sıklığınız neydi?

Saglik olsun hayirlisi boylemis canim uzulme biraz dinlen ve yeniden basla rabbim gonlune gore versin isteyen hakeden kimsenin kucagini bos birakmasin inşallah
Pazartesi yeniden doktora gideceğim yeniden bir süreç. Amin Allah razı olsun 🙏 İsteyen her anne adayının kucağı boş kalmasın inşallah ❤️

Kızlar, ilk kez Ağustos'ta klomene başladım. Veeee bugün doktorum kontrolde 5 adet yumurta gördü. İlişki için 8eylule kadar ilişki zamanlarımızı söyledi. Çok heyecanlıyım. İnşallah bebeklerimiz bizleri bekletmez, biran önce gelirler 🥰

Sizler klomeni ilk kullanımda hamile kaldınız mı? İlişki sıklığınız neydi?
Bende pcos var ilk ay klomenle başladım çok yumurta oluştu ama yeterli büyüklüğe gelemediler. Sonra da Femara diye bir ilaçla devam ettik ilk ayda çatlama oldu ama tutmadı ikinci ayda yine aynı ilaçla devam ettik bir tane yumurta 24 mm oldu ve çatlatma iğnesi vuruldum onu bekliyordum ama regl oldum bu sefer de olmadı. Yeniden doktora gideceğim bakalım yeni sürecim ne olacak. İnşallah olumlu sonuç alırsın. Herkesin bünyesi farklı ilaca da farklı cevaplar veriyor. Pozitif haberlerle gelirsin umarım ❤️🙏

Bende pcos var ilk ay klomenle başladım çok yumurta oluştu ama yeterli büyüklüğe gelemediler. Sonra da Femara diye bir ilaçla devam ettik ilk ayda çatlama oldu ama tutmadı ikinci ayda yine aynı ilaçla devam ettik bir tane yumurta 24 mm oldu ve çatlatma iğnesi vuruldum onu bekliyordum ama regl oldum bu sefer de olmadı. Yeniden doktora gideceğim bakalım yeni sürecim ne olacak. İnşallah olumlu sonuç alırsın. Herkesin bünyesi farklı ilaca da farklı cevaplar veriyor. Pozitif haberlerle gelirsin umarım ❤️🙏
Cevabın için çok teşekkür ederim. Sende zorlu bir süreç geçiriyorsun ama sonu çok güzel olacak inşallah. Allah yardımcımız olsun ve biran önce bebeklerimize kavuşalım insallah 🙌 beklenen regl ayın 20'sinde ama inşallah gelmez 🤭 Böyle aynı ay hepimiz hamiş kalalım diye bol bol dua ediyorum. ❤️ Allah sesimizi tez zamanda duyacak inşallah. Güzel haberlerimizi birbirimizle paylaştıktan sonrada 'isim partisi' yaparız bi başlık açıp. 😄 🫶

Cevabın için çok teşekkür ederim. Sende zorlu bir süreç geçiriyorsun ama sonu çok güzel olacak inşallah. Allah yardımcımız olsun ve biran önce bebeklerimize kavuşalım insallah 🙌 beklenen regl ayın 20'sinde ama inşallah gelmez 🤭 Böyle aynı ay hepimiz hamiş kalalım diye bol bol dua ediyorum. ❤️ Allah sesimizi tez zamanda duyacak inşallah. Güzel haberlerimizi birbirimizle paylaştıktan sonrada 'isim partisi' yaparız bi başlık açıp. 😄 🫶
Hayırlısıyla güzel haberler alacağız 😍 Allahım nasip etsin bana sana ve isteyen bütün anne adaylarına 🤲🏼🫶 isim partisi güzel fikir yaparız bunu sevdim 😅🙈

X