Klomen kullanıp çatlatma iğnesi olmadan hamile kalan var mı?

Ayyy benim de aynı senin gibi 4 yumurtam gelişti sana korunma dediler dimi bana korun dedi doktorum aşılama yapacaktı çoğul gebelik riskin yüksek dedi
Bana iğne olma dedi canım çoğul gebelikten dolayı ama korun demedi hatta 2 günde bir ilişki olsun dedi günleri söyledi 🥹 senin kaç canım amh

Ayyyy inaşallah canım rabbim hepimize en yakın zamanda nasip etsin ne zaman başladın canım ilaçlara bide kist olmasından korkuyorum ya
Ben ilaca 18 temmuzda başladım 22 sinde bitirdim canım 24 temmuzda da 4 yumurta gördü. Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzda çatladı sanırım çünkü çok koyu bir çizgi gördüm hatta ekliyim onu da. 9 gün olucak ama regl belirtilerim var kasıklarda ağrı filan test yaptırdım o da negatif çıktı zaten

Eklentiler

• IMG_9666.jpeg
    IMG_9666.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 57
Ben ilaca 18 temmuzda başladım 22 sinde bitirdim canım 24 temmuzda da 4 yumurta gördü. Ovülasyon testiyle takip ettim 28 temmuzda çatladı sanırım çünkü çok koyu bir çizgi gördüm hatta ekliyim onu da. 9 gün olucak ama regl belirtilerim var kasıklarda ağrı filan test yaptırdım o da negatif çıktı zaten
Hımmm anladım canım bende ayın 22 de ilaca başladım ama senin daha günün var canım peki yumurtalar kaçtı söyledi mi doktor seninki gayet güzel pil olmuş bide

Hımmm anladım canım bende ayın 22 de ilaca başladım ama senin daha günün var canım peki yumurtalar kaçtı söyledi mi doktor seninki gayet güzel pil olmuş bide
Sağda 1 solda 3 yumurta vardı sağdaki 23 mm demişti soldakiler biraz daha küçüktü sanırım 20 21 civarı ama çok geç çatladı çok büyüyüp çatladıysa da döllenme olmuyormuş diyorlar bilmiyorum yani çok karışık meseleler gerçekten

Sağda 1 solda 3 yumurta vardı sağdaki 23 mm demişti soldakiler biraz daha küçüktü sanırım 20 21 civarı ama çok geç çatladı çok büyüyüp çatladıysa da döllenme olmuyormuş diyorlar bilmiyorum yani çok karışık meseleler gerçekten
Canımmm sen hep iyi düşün Allah’ın izniyle olur ben çatlayıp çaylamadığını tam bilmiyorum gidemedim çünkü keşke takip etseydim bende ama

çok sevindim sizin için sağlıkla gelsin inşallah. Benim de reglime bir hafta var adet regl olucak gibi ağrılarım da başladı ama yine de umut ediyor insan. Siz hamileyken nasıl belirtiler olmuştu acaba acile gidip test yaptırsam boşuna umut etmesem mi diyorum ne önerirsin

Kalitesiz olma sebebi ne acaba yumurtanın
Zaten klomen çok yumurta geliştirir ve genelde sağlıksız oluyomuş araştırdım onun yerine letu veya femara öneriyorlar bende bu ay letu ile tedavi görücem doktor letuyle devam edicez dedi bakalım adetimi bekliyorum

Zaten klomen çok yumurta geliştirir ve genelde sağlıksız oluyomuş araştırdım onun yerine letu veya femara öneriyorlar bende bu ay letu ile tedavi görücem doktor letuyle devam edicez dedi bakalım adetimi bekliyorum
Ben de doktoruma bunu söyliyim çok teşekkürler

Ben de doktoruma bunu söyliyim çok teşekkürler
Canım hem femara da letu de aynı içeriğe sahipmiş ve rahmi güçlendiriyomuş klomen benim rahim duvarimi incelti yaramadı adetimin düzeni gitti şimdi beklemedeyim inşallah olur ama klomen çoğu kişide işe yaramiyo hakkında hayırlısı olsun seninde benimde

Canım hem femara da letu de aynı içeriğe sahipmiş ve rahmi güçlendiriyomuş klomen benim rahim duvarimi incelti yaramadı adetimin düzeni gitti şimdi beklemedeyim inşallah olur ama klomen çoğu kişide işe yaramiyo hakkında hayırlısı olsun seninde benimde
Amin inşallah gittiğimde doktora söyleyeceğim ben de bunu. İsteyen herkese Allah nasip etsin inşallah hayırlısıyla

Amin inşallah gittiğimde doktora söyleyeceğim ben de bunu. İsteyen herkese Allah nasip etsin inşallah hayırlısıyla
Şunu da söyleyeyim doktorumu değiştirdim klomen veren doktorum iğnesiz kullanmami söyledi şimdiki doktorum çok kızdı çatlatma iğnesiz verdiği için ve benimde çok yumurtam vardı iyiki değiştirdim doktorumu üç ay daha klomenle devam ederiz diyodu baktım adetimin rengi değişti çamur gibi oldu korktum bende letuyle çok hamile kalan var bu ay ilk defa letu denicez eğer olursa ilk demede buraya yazicam🥰🌸🥰

Şunu da söyleyeyim doktorumu değiştirdim klomen veren doktorum iğnesiz kullanmami söyledi şimdiki doktorum çok kızdı çatlatma iğnesiz verdiği için ve benimde çok yumurtam vardı iyiki değiştirdim doktorumu üç ay daha klomenle devam ederiz diyodu baktım adetimin rengi değişti çamur gibi oldu korktum bende letuyle çok hamile kalan var bu ay ilk defa letu denicez eğer olursa ilk demede buraya yazicam🥰🌸🥰
Evet lütfen yazın çoğu kişi burayı unutup gidiyor onu farkettim 😔 umarım beklediğiniz sonucu alırsınız pozitif haberinizi bekliyoruz 🙏🏽🙏🏽🌸

İnşallah canım benim yok eğer olursa umut olmak için buralarda hep olucam arkadaşım letu ile hamile 9 haftalık ilk denemede onun yumurtası iki tane gelişmiş ve 17 mm çatlatma iğnesi yapmış ve hamile kaldı umutluyum bu sefer bakalım 🥰🥰🥰

Senin yumurtaların kaç mm olmuş canım
Canım ben 5 gün kullandıktan sonra 3 gün geçtikten sonra da gittim dur sonuçları atim sana direk iptal etti ben 2 kate yumurta sanmıştım meğer 4 yumurtadan dolayıymış

Eklentiler

• A65112AB-E9D8-4038-8394-59AD7455ED03.jpeg
    A65112AB-E9D8-4038-8394-59AD7455ED03.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 57
X