Gebeliğe Hazırlık Pcolu olup gebe kalanlar tavsiye istiyorum?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hsg tüplerin açık mı degil mi onu kontrol etmek için cekiyolar cünkü tüpler tıkalıysa hic bi sekilde hamile kalınmıyo
Çok tesekkur ederım canım benım de bu ay tutmazsa çeker herhalde. İnşallah tutar da gerek kalmaz gerci :)

Canım ben de pkoluyum. İncir kürü yapmışsın. Bu forumda okudum pkolular için incir kürü önermiyorlar. Benimde bebeğim olmadı. Ve olacağını hayal bile edemiyordum. Soğan kürünü uyguladım ve hamile kaldım çok şükür. Şuan çok yeni. İnşallah sağlıklı bir gebelik geçiririm...

Aynen öyle Allah hepimizin yardımcısı olsun

İnşallah canım benim allahım kucağına sağlıklı bi şekilde almayı nasip etsin. Soğan kürü de yaptım bidaha 6 ay sonra yapılıyormuş. Bekliyorum zamanı gelsin tekrar deniycem bakalım

Bende uzun sure adet olamayinca tiksinme ve mide bulantisi oluyor.adet olamamakta yapiyor sanirim bunlari.

Bende uzun sure adet olamayinca tiksinme ve mide bulantisi oluyor.adet olamamakta yapiyor sanirim bunlari.

Galiba öyle oldu çünkü kan tahlili yaptırdım negatif. Ve hala adet olmadım ama inatla bekliyorum bakalım kaç güne gelicek. Çok sinir bozucu ya

Ay okurken içim bir tuhaf oldu. İsmini kontrol ettim sürekli ben mi yzmışım mesajı diye. HSG kısmına kadar yaşadığımız herşey aynı. Ben de önümüzdeki ay hsg yaptıracağım. Kiloluyum az biraz. Kilo vermeye çalışıyorum. Düzenli ilişkiye özen gösteriyorum. Başka sence ne yapabilirm?

3 kilo bile versen cok etki eder canim. Kendine hep pozitif mesaj ver, bu hastalkk hamilelige engel degil sadece bizim bebisler biraz nazlı iste :) hayırlı zamanda hayırlı evlatların olsun inşallah. Bildigim kadariyla yeni evlisin. Evliliğin iyice otursun biraz tadını cikar. Bu gunler geri gelmeyecek :)

İnşallah canım bebeiğini kucağına aldığın gunleri de görürsün inşallah rabbim buyuk dua en guzeli ben iki ay kullandım iltihabımı temizledi sadece aynı düzensizliğim filan devam ediyor benımde bizde tüp hebek için yola koyulacağız bakalım rabbım buyuk iki ay sonra başlıyoruz Allah nasip ederse mubarek üç aylara girdik rabbim görür duyar inşalah dualarımızı kızlar

Sağ ol Allah razı olsun canım.. inşallah ikimizde ve tüm isteyenlerin kucakları sağlıklı evlatlarla dolsun inşallah.. senin bi sorunun var mıydı canım pko gibi ?

Sağ ol Allah razı olsun canım.. inşallah ikimizde ve tüm isteyenlerin kucakları sağlıklı evlatlarla dolsun inşallah.. senin bi sorunun var mıydı canım pko gibi ?

İnşallah canım rabbim isteyen herkese kalbi temiz olan herkese nasip etsin bu duyguyu inşalah

Benımkı polikistik over sendromu butun yarattığı yan etkiler mevcut bende malesef eşimde de sperm hareketleri yavaş onun için tüp bebek dediler iki ay sonra rabbım nasip ederse başlayacağız tedaviye inşallah

Canım önce doğal yöntemleri deneseniz sen kendine soğan kürü yap. Eşinede keçi boynuzu kürü.. tüp bebek aşamasına gelmeden bunların ikisini aynı anda uygulasan canım inşallah şifa olur.. bende de tüm etkiler var tam bir pkoyum...

Canim hep yaptik biz aklina grlecek her yolu denedik bir tek tup bebk kaldi baska caremiz yok 9 yil bitti on yili dolduracagiz bende de sendrom var 105 kiloydum 85 e indim 5 ayda yogun is temposundan saglikli verdigim soylenemez yani

Canim hep yaptik biz aklina grlecek her yolu denedik bir tek tup bebk kaldi baska caremiz yok 9 yil bitti on yili dolduracagiz bende de sendrom var 105 kiloydum 85 e indim 5 ayda yogun is temposundan saglikli verdigim soylenemez yani
Anladım canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah tez vakitte güzel haberlerini duyarız.. rabbim yardımcımız olsun hepimizin.. kiloda çok önemli ben pkoyla 25 kilo aldım. Ama 15ini verdim baya bi azimle.. kilo her şeyi çok etkiliyo

Evet haklisin kilo onemli gercekten ama be de tuaf olan prolaktinim normal hirmon degerlerim normal ama pokos var iste

Evet haklisin kilo onemli gercekten ama be de tuaf olan prolaktinim normal hirmon degerlerim normal ama pokos var iste
Benimde bütün hormonlarım normal canım kaç kere tahlil yaptım bekarken hepsi normal seviyede.. bende kıllanma kilo adet görememe şeklinde bir pkos var.. pkosta herkeste farklı etki yapabiliyor mesela kimisinin adeti bile düzenli oluyor ama pko oluyor.. bu pko tam bir baş belası

ben gerçekte ndaha fazla beklemek istemiyordum eşim de öyle ama dün akşam konuşurken sanırım biraz daha beklesek iyi olur gibi geldi. belki eylül ekim gibi filan yaptıracağım hsg yi.

ben ilaç kullanmayıonca hiç adet olmuyorum maalesef. o yüzden tarlusal kullanmak zorundayım sende var mıydı böyle bir problem

Benim de oyleydi canim ama glucophage kullandiktan sonra kendi kendime adet görmeye basladim sen de doktoruna bir sor istersen.

Aslina bakarsan ben hamile olduğumda kendimi sorguladim gercekten anne olmayi istiyor muydum buna hazir miydim yoksa sirf laf olsun diye veya kendime hamile kalabildiğimi ispatlamak icin mi bunu yaptim diye dusundum. Oysa 2yil ne cok aglamistim yana yakila dualar etmiştim... Sen de gercekten hazir olmadan bu yola girme kendini bos yere yipratma derim. En hayirlisi olsun inşallah.

zxcvz

glukophage verdi doktorum bana da folik asitle onu kullanıyorum şu an. ben de dün kendime o soruyu sordum. hazır değilim şu an dedim eşime. ben bu şekilde iyi bir anne de iyi bir eş de olamam sonunda akıl ve beden sağlığımdan olurum dedim. sanırım çok üzüldü. çünkü eşim deli oluyor çocuk diye. zaten çocuğumuz olmayacak hsgsiz klomensiz gibi duruyor. ben de korunmayacağım ama özellikle birşey de yapmayacağım. gebe kalırsam ne mutllu. yok olmazsa istediğime karar verdiğimde tedaviye başlayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…