Gebeliğe Hazırlık Gebe Kalanlar Neler Uyguladınız Bizimle Paylaşın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende bu aksam kemik suyu yaptim. benimkide oyle saf icemezmis onu oyle diyor.

Ne katıcakmışsın içine peki önerisi varmış mı ? İyice gurme kesildiler :rolleyes: saf halinin faydası var zaten yoksa bizde biliriz bulyon baharat bilmem ne katmayı hey Allahım :KK70:

Valla gayette içilebilir insan beybi için herşeyi yapıyor zaten:KK200:

Bende Soğan kürü denedim..incir kürüne bugün başlayacağım..inşallah olumlu bir sonuç alırımda size burdan bildiririm durumu:)

Kızlar bu ay yakı yapıştırdım. Kemik suyu çorba içtik eşimle. Fındıklar fıstıklar bademler keçiboynuzu pekmezi vs. Tükettik durduk.

Ama bugün sonuç negatif oldu. Sizlere faydası olur belki ( inşallahh :dua: ) ama bana bunlarda fayda etmed :KK43:

Merhaba arkadaşlar ben bu ayda negatif sonuç aldığım için ve kendimi de kobay gibi kullandığım için bu ay hayıt suyunu deneyim diyorum kullanıp sonuç alan ya da çevresinde sonuç alan varmı

BN adetimin 3 gününden başlayarak incir kürü ve havuç kürünü uyguladım ilk 21 gün uyguladım bir haftalık aradayken hamile olduğumu öğrendim eşimde keçi boynuzu kürünü bir aydır uyguluyordu ve gün aşırı sabaha karşı ilişkiye girdik ayrıca yumurtalıklarıma kantoron yağıyla masaj yaptım bir hafta boyunca kesinlikle hanimlar denemenizi tavsiye ederim eger kistiniz varsa önce soğan kürünü yapın allahım isteyen herkeze nasip etsin

Son düzenleme:
BN adetimin 3 gününden başlayarak incir kürü ve havuç kürünü uyguladım ilk 21 gün uyguladım bir haftalık aradayken hamile olduğumu öğrendim eşimde keçi boynuzu kürünü bir aydır uyguluyordu ve gün aşırı sabaha karşı ilişkiye girdik ayrıca yumurtalıklarıma kantoron yağıyla masaj yaptım bir hafta boyunca kesinlikle hanimlar denemenizi tavsiye ederim eger kistiniz varsa önce soğan kürünü yapın allahım isteyen herkeze nasip etsin

Gözün aydın canım sağlıklı gebeliğin olsun inşallah. Ben eşime o kürü hayatta içiremem ya pekmezini bile zar zor içiyor.

Soğan kürünü denedm ama işe yaramadı. İncir kürünü malesef yapamıyorum prolaktinimden dolayı. Çörekotu kürü deniyorum bakalım inşallah sonuç alırım canım bende :KK43:

Gözün aydın canım sağlıklı gebeliğin olsun inşallah. Ben eşime o kürü hayatta içiremem ya pekmezini bile zar zor içiyor.

Soğan kürünü denedm ama işe yaramadı. İncir kürünü malesef yapamıyorum prolaktinimden dolayı. Çörekotu kürü deniyorum bakalım inşallah sonuç alırım canım bende :KK43:
İnşallah olur canım denemekte yarar ver tabi doktorun söylediklerinide mutlaka uygulamak gerekir

Yaptıklarımı kismen sayarsam: qenzimQ10, ve Resveratrol,folik asit tablet.. Açık havada her gun bol yürüyüş, genel olarak proteini, ev yapımı yoğurdu arttirdim.. Arada viski ve kırmızı şarap:) Ve çocuk arzusunu unutmaya çalışmak.... Bu listenin zararlı olanlarını uygulamayiniz tabii:) Bol şans!

Kızlar instagram da. Bir sayfa var hayıtlı çörekotlu aslanpençeli macun karısımı yapıyolar çok fazla gebe kalan var yumurtlama sorunu hormon sorunu olanlar falan hep hamile kalms bende yeni kürtaj oldm bir kaç ay denicem olmazsa alcam o macundan incelemek isteyen olursa özelden yazın atım linki

Kızlar instagram da. Bir sayfa var hayıtlı çörekotlu aslanpençeli macun karısımı yapıyolar çok fazla gebe kalan var yumurtlama sorunu hormon sorunu olanlar falan hep hamile kalms bende yeni kürtaj oldm bir kaç ay denicem olmazsa alcam o macundan incelemek isteyen olursa özelden yazın atım linki
Linki atar msnız bana

Ben tüp bebek denemesinden önceki aylarda sürekli incir yedim, ilk denemede tutmasının bununla ilgisi var mı bilmem. Fakat yumurta rezerv ve kalitesi çok iyiydi 😊

X