Pazartesi transferim var korkuyorum

kuzicim geçmiş olsun,hayırlı olsun rabbim emeğini boşa çıkarmasın inşallah artık kendine dikkat ediyosun özellikle yukarıya doğru uzanma hareketi yapmıyosun benim de üç komuşlardı. sakın az diye düşünme. fazla bile.

Sağol canım inşallah, yok canım az demiyorum adam olana çok bile :smiley-cool:, olmadıktan sonra on tane de koysalar boş Allah hayırlısını versin, dikkat etmeye çalışıyorum ama hiç alışık değilim unutuyorum bazen ya, neyse bakalım mevlam neyler:1hug:

Sağol canım inşallah, yok canım az demiyorum adam olana çok bile :smiley-cool:, olmadıktan sonra on tane de koysalar boş Allah hayırlısını versin, dikkat etmeye çalışıyorum ama hiç alışık değilim unutuyorum bazen ya, neyse bakalım mevlam neyler:1hug:

kuzi kısss anne adayı naber...nasıl geçiyorr günler...gerçi keyfin yerindedir evde yatmaktan başka ne işin var....yat yat 10 gün sonra bebişlerin seni yatırır nasıl olsa...

kuzi kısss anne adayı naber...nasıl geçiyorr günler...gerçi keyfin yerindedir evde yatmaktan başka ne işin var....yat yat 10 gün sonra bebişlerin seni yatırır nasıl olsa...

anne adayımı dedin, banamı dedin, ne güzel dedin öyle sırnaşık şey,
canım sıkılıyo yaa, daha bismillah ilk gün evin içinde volta atmaktan bi hal oldum ya

uğraşacak bişeyler bul kendine...kitap falan oku...amann en iyisi yatt sen...sonra iş güçç valla fırsat bulamazsın karışmam..sonra bana dert yanma...

uğraşacak bişeyler bul kendine...kitap falan oku...amann en iyisi yatt sen...sonra iş güçç valla fırsat bulamazsın karışmam..sonra bana dert yanma...

:roflol::roflol:doğru diyosun kıs, yatiyim gitsin en iyisi

İnşallah canım benim çok sağol, Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

allah kimseyi yarı yolda bırakmasın.bende o yola yaklaşıyorum yavaş yavaş.sana bol şans.yat bence fazla dolanma.bebişlerini hayal et.ondan daha tatlı hayal olmaz hralde.

anne adayımı dedin, banamı dedin, ne güzel dedin öyle sırnaşık şey,
canım sıkılıyo yaa, daha bismillah ilk gün evin içinde volta atmaktan bi hal oldum ya

Wolta mı atıyorsun inanmıyorum sana Kuziiiiiiyasakkelime
Bencede dinlen kitap oku bol bol örgü felan yap.:1hug:

allah kimseyi yarı yolda bırakmasın.bende o yola yaklaşıyorum yavaş yavaş.sana bol şans.yat bence fazla dolanma.bebişlerini hayal et.ondan daha tatlı hayal olmaz hralde.

Amiiin canım Allah hayırlısını versin hepimize, ya zaten insan ister istemez sanki gerçekten karnında çocuk varmış hissine kapılıyo ama çok ta kaptırmak istemiyorum kendimi sonra hüsrana uğramak istemiyoruuuumm

Wolta mı atıyorsun inanmıyorum sana Kuziiiiiiyasakkelime
Bencede dinlen kitap oku bol bol örgü felan yap.:1hug:

Nerdeee batıyo yattığım yatak falan yaaaa meraktan içim içime sığmıyo ondan heralde, duramıyorum yerimde offf ya, 16 Ocağa kadar rahat huzur yok banatatlicadiarzu

Nerdeee batıyo yattığım yatak falan yaaaa meraktan içim içime sığmıyo ondan heralde, duramıyorum yerimde offf ya, 16 Ocağa kadar rahat huzur yok banatatlicadiarzu

sakin ol sakin kuzicim.inşallah merakın heyecanın boşa çıkmaz.rabbim yanında olsun.bebişi düşün yat aşşaaa.darısı başıma inşallah..

kuzicim napıyorsun nasıl gidiyor bugün bende kasık ağrısı başladıya ayaklanmıştım ondan mı acaba ?

kuzimmm kıss nerelerdesin...nasıl gidiyor..bugün işe başlamış olman gerekiyor yanılmıyorsam...canımm dikkat et kendine..öpüyorum..

kuzicim napıyorsun nasıl gidiyor bugün bende kasık ağrısı başladıya ayaklanmıştım ondan mı acaba ?

Canım benim öyle ağrım falan olmadı ama, karnımda kasıklarımda çok şişlik vardı üçgün, şimdi hiç bişey yok, ne olacak bunun sonu yav

kuzimmm kıss nerelerdesin...nasıl gidiyor..bugün işe başlamış olman gerekiyor yanılmıyorsam...canımm dikkat et kendine..öpüyorum..

Evet canımmm dün işe gittim, belim çok ağrıdı oturduğum yerde ama ya yok ya hiçbişey hissetmiyorum hiçbişey,
bu arada transferden sonra beştane yumurtam kalmıştı onunda iki tanesini dondurmuşlar ama bitanesi iyi durumdaymış, 15 yumurtadan transfer edilenlerle birlikte toplam 5 tane kaldı yani nekadar fire vermiş dimi

kuzicim nasılsın nasıl geçiyor zaman daha doğrusu geçmiyor dimi. 10 fire çok değil canım benim ben 20 fire vermiştim 5 kalmıştı bana hepsini atmışlardı seninkileri dondurmuşlar iyi olmuş çoğul gebelik riskin azalmış

Evet ya hiç geçmiyo zaman, ay evet çok yumurtan gitmiş sahiden, neyse kalan sağlar bizimdir, benim sonucumda seninki gibi güzel olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…