Pazartesi transferim var korkuyorum

kuziiii canımmm naber....bebişler nasıl tutundularmı acaba sana...inşallah yerleşmişlerdir kısss

Kuzi canım işin en zor kısmını yani yumoş toplama aşamasını ağrısız atlatmışın maaşallah. Gerisi kolay. Bundan sonra dilerim herşey yolunda gider ve bebişlerine kavuşursun.

kuzicim pazartesi benimde yumurta toplatma islemim var..carsambada transferim yapilicakk..co kebdiseli bi okadarda heycanliyim galiba..dilerim seninkide en iyi sekilde gecer..

canım hadi hayırlı olsun transferin gerçekleşmiş inşallah bebişlerin sana sıkı sıkı tutunur yerleşirler annişin göbişine dualarım seninle canım:1hug:a.s.

kuziiii canımmm naber....bebişler nasıl tutundularmı acaba sana...inşallah yerleşmişlerdir kısss

iyidir heralde canım ya nebilim hiç bişey hissetmiyorumkiiii, su gibi akıntım var birazda iyi habermidir kötü habermidir anlamadım, şu fitildende gına geldi ya çok rahatsız ediyo beni

ya kuziiii;ne zaman belli olcak ya.ölüom meraktan....tatlicadiarzu

kıs senmi benmi, yok abi durdu zaman işlemiyo ya önümüzdeki cumartesi belli olacak daha bir hafta vaaaaaaaarrrr, ay geç olsunda güç olmasın diyom amaaaakafamçokkarıştı

Kuzi canım işin en zor kısmını yani yumoş toplama aşamasını ağrısız atlatmışın maaşallah. Gerisi kolay. Bundan sonra dilerim herşey yolunda gider ve bebişlerine kavuşursun.

Sağol canım benim amin inşallah hepimiz kavuşuruz bebişlerimize hayırlısıyla, valla yumurta toplama ağrısız ama beklemek çok sancılı

kuzicim pazartesi benimde yumurta toplatma islemim var..carsambada transferim yapilicakk..co kebdiseli bi okadarda heycanliyim galiba..dilerim seninkide en iyi sekilde gecer..

İnşallah güzel geçer seninkide canım, pazartesiden sonra da bekle Allah bekle, transferden korkma ama bekleme konusunda bişey diyemiycemmm, Allah sabır versin hepimize ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallaha.s.

canım hadi hayırlı olsun transferin gerçekleşmiş inşallah bebişlerin sana sıkı sıkı tutunur yerleşirler annişin göbişine dualarım seninle canım:1hug:a.s.

Canım çok geçmiş olsun sana da, inşallah tutunurlar, inşallah seninde en kısa zamanda yapılır transferin hayırlısıyla, senin embriyolar akıllı ama zamanını bekliyolar her buldukları yere girmiyolar, yerlerini sağlamlaştırıp öyle geleceklerki rahat etsinler,
benim rahim zarımda çok kötü olmasada biraz inceydi transfer yapıldığında, ilaç kullanıyorum hala onun için o yüzden biraz tedirginim açıkçası ama hayırlısı Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimizin kucağını doldursun inşallah a.s.

.....................................................................................

yoooo kullanmadım, sen kullandınmı niyeki ama belki önceki yumurtlamadan kalma küçük bi kistin falan vardır onu atmak için olabilir, bide senin ilaç dozajın daha düşük belki yumurtlama kapasiten daha iyidir benden onun içindir. Bide doktorların tedavi şekilleri değişik oluyo bazen ya

kuzicim ve diğer üyeler..tüp bebek tedavisi içinde kasıktan iğne olunuomu acaba?acil cvp lütfennn.:a015:

yok bayan doktorum, Koşuyolunda umut tüpbebek merkezi,

hmm evet saol ya.ben erkek doktora gidemiorumda.:eek:bide benim şu anki jinekoloğum kadın.eğer tüp bebeğe ihtiyaç duyarsam kendisinin uzmanlık alanı olmadığını söledi.o yüzden güvenilir ve halden anlayan tatlı bi doktor lazım bana.saol cnm.yerimseniben

hmm evet saol ya.ben erkek doktora gidemiorumda.:eek:bide benim şu anki jinekoloğum kadın.eğer tüp bebeğe ihtiyaç duyarsam kendisinin uzmanlık alanı olmadığını söledi.o yüzden güvenilir ve halden anlayan tatlı bi doktor lazım bana.saol cnm.yerimseniben

evet canım bende özellikle bayan tercih ettim, aslında bu işte erkek doktorlar daha iyi ama ben cesaret edemedim, ben doktorumdan memnunum tatlı dilli konuşkan bi doktor, zaten aşılamada yaptırsan, çocuğun olmadığı için tedavide görsen normal bi kadın doğumcuya değil, kısırlıkla ilgili uzman doktorlara gitmen lazım, onlarda genel tüpbebek merkezlerinde oluyo, illa tüp yaptırman şart değil tedavi içinde öyle bi doktor seç bence, çünkü ben normal kadın doğumcularda çok vakit kaybettim

evet canım bende özellikle bayan tercih ettim, aslında bu işte erkek doktorlar daha iyi ama ben cesaret edemedim, ben doktorumdan memnunum tatlı dilli konuşkan bi doktor, zaten aşılamada yaptırsan, çocuğun olmadığı için tedavide görsen normal bi kadın doğumcuya değil, kısırlıkla ilgili uzman doktorlara gitmen lazım, onlarda genel tüpbebek merkezlerinde oluyo, illa tüp yaptırman şart değil tedavi içinde öyle bi doktor seç bence, çünkü ben normal kadın doğumcularda çok vakit kaybettim

kuzi ne alemdesin nasıl gidiyo yaklaştı sanırım heycan yapma (diyorum ama ben bile heycanlanıyorum) inşllh herşey yolunda gider biz aynı merkezdeyiz sanırım sen şimdi yarı hamile sayılırsın bizim içinde dua et benim dualarım seninle

kuzi ne alemdesin nasıl gidiyo yaklaştı sanırım heycan yapma (diyorum ama ben bile heycanlanıyorum) inşllh herşey yolunda gider biz aynı merkezdeyiz sanırım sen şimdi yarı hamile sayılırsın bizim içinde dua et benim dualarım seninle

Sağol canım, bende dua ediyorum herkese Allah her isteyene hayırlı sağlıklı evlatlar versin, kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah, sen ne aşamadasın şuanda

X