Pazartesi transferim var korkuyorum

Canımmmm inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız, ben kalçadan monegon, göbekten puregon kullanmıştım sana tek göbekten verdiler demek, hayırlısı canım ya, dün birinin yumurtalarını toplamışlar 7 yumurta varmış ama hepsi boşmuş biliyomusun, Allah hayırlısını versin, olsun ya bu heyecanlarda güzel çektiklerimize değerse tabi, inşallah güzel olacak Şeniz

EEE KADIN BUNDAN SONRA NE YAPACAK PEKİ ACABA....AYYY ALLAH GÖSTERMESİN YAAA KORKUTMA KISS BENİ...ZATEN TEDİRGİNİM ZAMAN GEÇTİKÇE...

EEE KADIN BUNDAN SONRA NE YAPACAK PEKİ ACABA....AYYY ALLAH GÖSTERMESİN YAAA KORKUTMA KISS BENİ...ZATEN TEDİRGİNİM ZAMAN GEÇTİKÇE...

Kıs onun için demedim yavvv Allah korusun merak etme sen, sen daha önce aşılama falan yapmışmıydın ve ne sorunun vardı senin hiç sormamışım daha önce :) yeni farkettim.

canım bizde hiç bir sorun yokkk..sebepsiz niye olmuyoo bulamadık...herşeyimiz normall ama olmuyoda...

ya kuzi seninle bir bağlantımız varya keşfedemedik gitti....

kuzi bugün sen ne giymiştinnn?

sarışın gözlüklü değilsin dimi,,,yada kısa saçlı kırmızı bir montunda yok dimi, bide bugün senin yanına dışardan bi kız gelmedi dimi....eee o zaman sen nerdeydin ki?:roflol:

ya kuzi seninle bir bağlantımız varya keşfedemedik gitti....

kuzi bugün sen ne giymiştinnn?

kot pantolon, pembe tonlarda kareli bi mantom vardı, yanımda eşim vardı bide sarışın siyah montlu yeğenim vardı

sarışın gözlüklü değilsin dimi,,,yada kısa saçlı kırmızı bir montunda yok dimi, bide bugün senin yanına dışardan bi kız gelmedi dimi....eee o zaman sen nerdeydin ki?:roflol:

kıs işte dışardan kız geldiiiiii, uzun saçlı sarışın bi kız gördünmü

bak benim ismimim üstüne tıkla özel msj gönder yazısı çıkar ordan bana yazabilirsin...

kuzicim nasıl transfer oldu mu?iyimisin. inşallah tutunur bebişlerin canım.

kuzicim nasıl transfer oldu mu?iyimisin. inşallah tutunur bebişlerin canım.

iyiyim canımcım sağol, kolaymış ya okadar da kötü değilmiş ama yine de ilk ve son olur inşallah, Allah bu sene hepimizin kucağını doldurur inşallah

kuziii ben girişte karşıdaki koltukta oturuyodum...lacivert pantolonum vardı...kahverengi montum...

Ya kaktüs bu özel mesaj delirtir adamı boşver, iyi görmüşsün kıs ama ben seni fark edemedim ya tüh, neyse 16 Ocak cumartesi kan tahlili yapılacak yine denk gelirsek görüşelim bu sefer

inşallah kısss benseni tanıyomm nasıl olsaaa sarılırım boynuna hemencecik...

sen eşinlemi geldin oraya, hani eşim biraz iri diyodunya öyle birini gördüm bilgisayara oturdu bi ara o muydu diycem ama:1rolleyes:

yaa kafama takıldı ikimizdede hiç bir problem olmadığı halde farklı ilaçlar verilmişş neden ki? bide sende tedaviye başlamadan önce d.kontrol hapı kullandınmı kuzi yaa

X