Pazartesi transferim var korkuyorum

canım nasılsın souç ne zaman belli olacak acaba

inşallah rabbim yüzümüzü güldürecek bakalım hayırlısı olsun, sağlıklısı olsun diyorum

Canım çok geçmiş olsun sana da, inşallah tutunurlar, inşallah seninde en kısa zamanda yapılır transferin hayırlısıyla, senin embriyolar akıllı ama zamanını bekliyolar her buldukları yere girmiyolar, yerlerini sağlamlaştırıp öyle geleceklerki rahat etsinler,
benim rahim zarımda çok kötü olmasada biraz inceydi transfer yapıldığında, ilaç kullanıyorum hala onun için o yüzden biraz tedirginim açıkçası ama hayırlısı Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimizin kucağını doldursun inşallah a.s.
ALEMSİN KUZİ BELKİDE HAKLISIN ÇOKSEÇİCİ OLACAKLAR BELLİ HAYIRLISI CANIM SEN İÇİNİ FERAH TUT İNŞALLAH SANA SIKI TUTUNACAKLAR SEN POZİTİF OLMAYA ÇALIŞ KENDİNİDE FAZLA YORMA:1hug:a.s.

kuzi cim seninle ayni gun asilama ve tup bebek tedavisi olduk insallah olumlu sonuc aliriz ikimizde...sanirim sende benim gibi 18 subatta test yaptiricaksin!!!

kuzi cim seninle ayni gun asilama ve tup bebek tedavisi olduk insallah olumlu sonuc aliriz ikimizde...sanirim sende benim gibi 18 subatta test yaptiricaksin!!!

inşallah canımmm inşallah güzel sonuç alırız, ben 16 şubatta yapıcam testi, hiçbir belirtim yok o da beni deli ediyo zaten, çok ümitli değilim açıkçası ama inşallah sürpriz olur

Sağol canım, bende dua ediyorum herkese Allah her isteyene hayırlı sağlıklı evlatlar versin, kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah, sen ne aşamadasın şuanda
benimde az kaldı sayılır doğum kntrol hapı kullanıyorum hafta sonu bitecek adet olacam sonra transferim inşllh bu sefer biraz uzadı benim tedavim hayırlısı diyelim seninde 1 haftan kalmış inşllh kucağınada alırsın

benimde az kaldı sayılır doğum kntrol hapı kullanıyorum hafta sonu bitecek adet olacam sonra transferim inşllh bu sefer biraz uzadı benim tedavim hayırlısı diyelim seninde 1 haftan kalmış inşllh kucağınada alırsın

Ay inşallah hepimiz hayırlısıyla alırız kucağımıza, senin durumunda rüyameleğimin durumu gibi, onunda transferi ertelendi rahim inceliği yüzünden, yumurtaların donduruldu heralde seninde, durumları nasılmış kaç yumurtan var inşallah hayırlısıyla biran önce yapılır transferinde tutar bebişlerin

benim hafif hafif kasıklarım ağrıyor.daha önce aşılamda 8. gün falan yani bir hafta öncew adet görmüştüm şimdi yin ekorkuyorum olurum diye.

benim hafif hafif kasıklarım ağrıyor.daha önce aşılamda 8. gün falan yani bir hafta öncew adet görmüştüm şimdi yin ekorkuyorum olurum diye.

Kıs aynı anda birbirimize yazıyomuşuz kalp kalbe karşıdır derler ya bu kadar olur, ağrılar belki iyi haberde olabilir canımya, embriyolar yerleştiği için olabilir, benimde hiç içimden tutacakmış gibi gelmiyo sorma çabuk geçse şu zamanda meraktan kurtulsak yaavv

Kıs aynı anda birbirimize yazıyomuşuz kalp kalbe karşıdır derler ya bu kadar olur, ağrılar belki iyi haberde olabilir canımya, embriyolar yerleştiği için olabilir, benimde hiç içimden tutacakmış gibi gelmiyo sorma çabuk geçse şu zamanda meraktan kurtulsak yaavv

:1hug:hadi ya canım.tabi kalp kalbe karşı beraber bekliyuz aynı gidiyor herşey inşallah sonucumuzda güzel olur.olumlu düşünmeye çalış.bir hafta kaldı,yarısı geçti sayılır.

bende çok hafifi akıntı var canım sen devam lı ayaktamısın yoksa çoğunlukla uzanıyormusun.

Ay inşallah hepimiz hayırlısıyla alırız kucağımıza, senin durumunda rüyameleğimin durumu gibi, onunda transferi ertelendi rahim inceliği yüzünden, yumurtaların donduruldu heralde seninde, durumları nasılmış kaç yumurtan var inşallah hayırlısıyla biran önce yapılır transferinde tutar bebişlerin
evet donduruldu ama embryo m 1tane neyseki durumu iyi. ya bu sefer tedavi süreci hem uzadı hemde biraz ters gitti ben ağustosta düşük yaptım vücudum anca normale dönüyo hayırlısı diyelim herzaman güzel gidiyodu sonu hüsran oluyodu şimdide inşllh sonu güzel olur. benim hikayem biraz uzun transferim olsun pozitif sonucu alalım ondan sonra sizlerle paylaşmak istiyorum şimdi geriye dönüp kötü günleri hatırlamak istemiyorum
ileriye pozitif bakmak istiyorum senden de pozitif sonuç bekliyoruz inşllh

ruyameleğim mrba bizim sorunumuz aynıymış heralde transfer içinmi bekliyosun embiryoların donduruldumu merak ettim hangi aşamadasın

bende çok hafifi akıntı var canım sen devam lı ayaktamısın yoksa çoğunlukla uzanıyormusun.

Valla ilk gün uzandım sadece okadar, yatamıyorumki içim sıkılıyo gezinip duruyorum zaten eğer tutarsa yatmak falan bahane ayaktaykende tutuyo diycem ama tutmazsa keşke yatsaydım diye pişman olmam inşallah

ruyameleğim mrba bizim sorunumuz aynıymış heralde transfer içinmi bekliyosun embiryoların donduruldumu merak ettim hangi aşamadasın

İnşallah çektiğin sıkıntılara değerde hatırlamazsın bile geçmişi canım hadi hayırlısı, rüyanın yerine ben cevap vereyim, bu ara pek girmiyo, öncelikle o da bizim merkezde tedavi görüyo, embriyoları donduruldu durumlarıda iyiymiş şükür ama transfer olacağı sırada rahim zarı kalınlaşmadığı için ertelendi, yanılmıyosam iki aydır onun için tedavi oluyo önceki günde histerospoki yapıldı şuan hala tedavide yani, inşallah onunki de bu ay düzelirde transferi yapılır

aman sakın aklına öyle kötü şey getirme be bana da doktor ilk gün bugün tuttu yada tutmadı dedi. şansın %50 %50 dedi.

aman sakın aklına öyle kötü şey getirme be bana da doktor ilk gün bugün tuttu yada tutmadı dedi. şansın %50 %50 dedi.

yaaaa ilk günmü tutunuyomuş embriyolar, bende kaç gün sürüyo diye merak ediyodum valla ay inşallah hayırlısıyla tutmuşlardır yaa çatlıycam yaaa

yaaaa ilk günmü tutunuyomuş embriyolar, bende kaç gün sürüyo diye merak ediyodum valla ay inşallah hayırlısıyla tutmuşlardır yaa çatlıycam yaaa
inanki bende senin gibi çatlıycam beklemek çok kötü dimi bende hep onu düşünüyorum bekleme süresi nasıl geçecek daha transferim olmadan sıkıntısına girdim bizi uyutsalar ogün uyandırsalar ne güzel olurduuuuuuuuuuu

inanki bende senin gibi çatlıycam beklemek çok kötü dimi bende hep onu düşünüyorum bekleme süresi nasıl geçecek daha transferim olmadan sıkıntısına girdim bizi uyutsalar ogün uyandırsalar ne güzel olurduuuuuuuuuuu

Bencede süper olurdu a.s, tedavi sürecinde herşey göz açıp kapayana kadar geçiyo ama şu bir hafta geçmek bilmedi üstelik bir hafta daha var of of

X