Pazartesi transferim var korkuyorum

yoooo kullanmadım, sen kullandınmı niyeki ama belki önceki yumurtlamadan kalma küçük bi kistin falan vardır onu atmak için olabilir, bide senin ilaç dozajın daha düşük belki yumurtlama kapasiten daha iyidir benden onun içindir. Bide doktorların tedavi şekilleri değişik oluyo bazen ya

başka bir arkadaş yazmışşş merak ettim..bende kullanmadım adetimin21. lucrinle başladım hepsi buuu valla çıktık bi yolaa allah sonumuzu hayır etsin...bazen fazla incelememek gerekiyooo

başka bir arkadaş yazmışşş merak ettim..bende kullanmadım adetimin21. lucrinle başladım hepsi buuu valla çıktık bi yolaa allah sonumuzu hayır etsin...bazen fazla incelememek gerekiyooo

Evet canım evet, her doktorun prosedürü farklı, bide her bünyeye göre değişik bişey verilebiliyo o yüzden birebir karşılaştırmamak lazım boşver

evet bencede..valla hergece yatmadan dua ediyorum herşeyin hayırlısı diyee...inşallah hayırlısı olacaksa olsun....nasip kısmet işi...

Kaktüsüm ben biraz yatıyom canım, benimki kafamı ütüledi görüşürüz sonra öptüm

kuzicim daha anca şimdi girebildim nasılsın ,transferin nasıl geçti.Belki yazdın da okumadan sana yazıyım dedim.Çıkar falansın.Bende yarın sabah 7,30 dah hastanede olucam.Korktuğun gib oldumu.Ağrın falan varmı.Benim karnımın şişkinliği daha inmadi.Senin varmı.

özel mesaj yolladım sana bu arada haberin ola

kuzicim daha anca şimdi girebildim nasılsın ,transferin nasıl geçti.Belki yazdın da okumadan sana yazıyım dedim.Çıkar falansın.Bende yarın sabah 7,30 dah hastanede olucam.Korktuğun gib oldumu.Ağrın falan varmı.Benim karnımın şişkinliği daha inmadi.Senin varmı.

canım aşılamadanda kolay,rahimini açıp ultrasonda görerek yerleştiriyolar,benim aşılamada belim ağrımıştı,1 saat ayağa kalkamamıştım

cnm inşallah bebişlerin sana sıkıca tutunur.onları kucağına alırsın.anlattıkların için çok teşekkürler.iyi haberlerini bekliyoruz inşallah

Canım şuanda hastanedesindir heralde, Allah kolaylıklar versin, benim transfer oldu, karın şişkinliği asıl şimdi başlıyo, bende bişey yoktu transferden beri karnım davul gibi, benimde üç tane transfer ettiler hadi hayırlısı inşallah

cnm inşallah bebişlerin sana sıkıca tutunur.onları kucağına alırsın.anlattıkların için çok teşekkürler.iyi haberlerini bekliyoruz inşallah

İnşallah canım benim çok sağol, Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

transferin hayırlı olsun canım.
inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
rabbim bu yolda kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah.
kendine ve bebişerine iyi bak.allaha emanet ol.:1hug:

transferin hayırlı olsun canım.
inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
rabbim bu yolda kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah.
kendine ve bebişerine iyi bak.allaha emanet ol.:1hug:

Amiiiiiiin inşallah inşallah hiç birimizin emeği boşa çıkmaz canım Allah razı olsunŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…