Pazartesi transferim var korkuyorum

valla senle aramızda bir bağğ var ama çözemedim...geçen bende dostuma başıma gelene bak 40 yıl düşünsem bebeğimin olmayacağı, bunun için tüp bebek yaptıracağım hiççç aklıma gelmezdi demiştim....
aynen kuzim yaaa bişeyler yaşıyorum ama sanki ben değilmişim gibi...herşey öyle acayip geliyoki başaramıyacakmışım gibi..rabbim inşallah yanıltıyordur bizi biz genede hayırlısı diyelim...

Ya kısım bizim buluşmak için randevulaşmaya ihtiyacımız yok ne uğraşıyoz ki evelallah görünce tanırız birbirimizi bi çekim var aramızda ama anlamadım bende :sm_confused:

kuzicim inşallah korunmak zorunda kalırsın diye cevap vereceğim sana. çünkü ben korunmuyorum ama olmuyor. bu birazda çocuğun olmama faktörüne bağlı. eğer bende bi sorun olsaydı doğumda geçer ve ikinciye normal hamile kalabilirmişimdi ama sorun eşimde olduğu için ve oda bebeğin olmasıyla normal olarak bi değişikliğe uğramadı için hamile kalamıyormuşum. eşimin sorunu devam ediyor ve korunmuyoruz . ama inşallah 2. kez gitmeyi düşünüyoruz kızımız büyüdü ve kardeş istiyor. hayırlısı olsun.bu arada kuzicim kaktüs ve bebişlerim hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum.

hııc sorma o ıdrar olaynı ayy en bı sıkıstım az kalsın kacırıodum hemsıre bana dedıkı yarısını yap yarısıda yeterlı dedı bende dedım yaparsam tutamam kı dedım :dance:aman pek zor oluyo:dance:

:dance::dance:ayyyyy neyaptın cok merak ettım oldumu transferrrrrrrrrrrr....?

QUOTE=kuzi;2030489]Öyle napcan koyun can derdinde kasap et derdinde kardeş a.s[/QUOTE]

canım bende aşılama ve tüp bebek yolunda ilerliyorum.sana bol şans diliyorum.rabbim inşallah emeklerini boşa çıkarmaz.lütfen haberdar et.allah yardımcın olsun....:emir_bebek:

canım allah yardımcın olsun transfer o kadar kolayki hemde çok güzel bi duygu bebişlerinin rahme ilk kondugu anı görüyosun acayip bişey yaa anlatamıyom bizim normal yoldan hamile olanlardan tek ve en güzel farkımız bebeğimizin rahme ilk düştüğü anı görüyoruz sırnaşık şey allahım isteyen herkese versin sanada bana da versin öptüm

ya çok merak ediyorum.tüp bebek yapımındaki testler falan nasıl?yıpratıcımı acılımı?bana açıkça anlatabilirmisin?lütfenn.şimdiden teşekkür:a015:

kuzicim inşallah korunmak zorunda kalırsın diye cevap vereceğim sana. çünkü ben korunmuyorum ama olmuyor. bu birazda çocuğun olmama faktörüne bağlı. eğer bende bi sorun olsaydı doğumda geçer ve ikinciye normal hamile kalabilirmişimdi ama sorun eşimde olduğu için ve oda bebeğin olmasıyla normal olarak bi değişikliğe uğramadı için hamile kalamıyormuşum. eşimin sorunu devam ediyor ve korunmuyoruz . ama inşallah 2. kez gitmeyi düşünüyoruz kızımız büyüdü ve kardeş istiyor. hayırlısı olsun.bu arada kuzicim kaktüs ve bebişlerim hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum.

cnm çok merak ediyorum.tüp bebek yıpratıcı bir işlemmi.zorlanılan yerlerde anestezi imkanı varmı.yardımmm.yerimsenibenşimdiden teşekküryerimseniben

cnm çok merak ediyorum.tüp bebek yıpratıcı bir işlemmi.zorlanılan yerlerde anestezi imkanı varmı.yardımmm.yerimsenibenşimdiden teşekküryerimseniben

tüpbebek bence evet yıpratıyor hanımları hergün yapılan iğneler hergün kolun aynı yerinden alınan kanlar 1 aylık bir işkence ama sonuç pozitifse değiyor. yumurta toplama işleminde anestezi kullanılıyor. herkes yumurta toplama işleminden sonra çok acı çektiğini söyledi ama ben hissetmedim. ben sabah akşam yapılan iğnelerden bıkmıştım. ayrıca tüpbebek ve hamilelikte çok kilo aldım halada hepsini verebilmiş değilim.ama dedimya sonuç pozitifse değer bu acılara. Rabbim size de hayırlı evlatlar verin inşallah.

Arkadaşlar pazartesi bir aksilik çıkmazsa transferim yapılacak, toplama anesteziliydi çok kolay geçti ama, transfer nasıl oluyo, zormu, içten içten korkuyorum sanki ben, bi el atın, bilgi verin, bişey yapın noluuur.:1ninca:

merhaba, aradaki msjları okumadım ama transferin olmuştur sanırım, inşallah çok rahat geçmiştir, kendine dikkat et, ayaklarını sıcak tut, olumlu düşün..inşallah bebişlerin sıkı sıkı tutunur cnm..

kuzicimmm nerelerdesin kıssss...merakla haberlerini bekliyorum...bugün merkezde gözlerim heppp seni arada...bi kaç kişi keşfettim ama onlarında sen olduğundan emin olamadım....inşallah transferin iyi geçmiştir...12.gün sonra anne adayı olarak aramızda göreceğiz seni inşallah....

Anladım canım, çok sağol iyi dileklerin için, inşallah sen ikinciyi düşünürken gitmene gerek kalmaz da olur bitane kendiliğinden Allahın ne zaman vereceği belli olmaz, iki çocuk lazım gerçektende, kardeş insana en büyük destek ama olmazsa da neyse senin bir tane var nasıl olsa Allah ona sağlık sıhhat hayırlı ömürler versin inşallaha.s.

:dance::dance:ayyyyy neyaptın cok merak ettım oldumu transferrrrrrrrrrrr....?

geldim geldim oldu bitti çok şükür, aynı aşılama gibiymiş ya, e birazcık acıdı tabi aletlerden ama en kötüsü idrardı yaaaaa, çatlıycaktım nerdeyseeeee, neyse inşallah bidaha gerek kalmaz böyle şeylere Allahım:1hug:

:teytey:Kaktüscüm geldim kıs kolaymış yavv okadar zor değilmiş, bende bakındım ama bi sürü insan vardı içerde yavv, insan eline bi kaktüs alırda gelir dimi,:roflol:, aşılama gibiydi aynı, aletler biraz ağrıttı ama olay 5 dakika ancak sürüyo, ya bu arada embriyolara bakacaktım nasıl bişey diye merak ediyodum unuttum yaaa, idrar olayı fena zor tuttum kendimi, biraz biraz gittim wc 'ye dayanamadım, ama ağrım sızım yok şükür, karnımda biraz doluluk şişlik ve basınç hissi var okadar, bunu da atlattık bakalım şimdi zaman nasıl geçecek, darısı başına arkadaşım bişey kalmadı sana da hazır ol :1hug:

:teytey:Kaktüscüm geldim kıs kolaymış yavv okadar zor değilmiş, bende bakındım ama bi sürü insan vardı içerde yavv, insan eline bi kaktüs alırda gelir dimi,:roflol:, aşılama gibiydi aynı, aletler biraz ağrıttı ama olay 5 dakika ancak sürüyo, ya bu arada embriyolara bakacaktım nasıl bişey diye merak ediyodum unuttum yaaa, idrar olayı fena zor tuttum kendimi, biraz biraz gittim wc 'ye dayanamadım, ama ağrım sızım yok şükür, karnımda biraz doluluk şişlik ve basınç hissi var okadar, bunu da atlattık bakalım şimdi zaman nasıl geçecek, darısı başına arkadaşım bişey kalmadı sana da hazır ol :1hug:

canımmm benim hadi gözün aydınnnn...rabbim inşallahh güzel sonuçlar nasip eder sana....
şimdi sabırla,umutla,azimle 12 günü beklemeye...bizler senin yanındayız inşallah bu zaman kavramınıda atlatacağız beraberce...:1hug:

bende gittim kanımı verdim sonuç nasıl dedim gayet iyi dediler...ganol-f verdi 3 gün 300 perşembe randevum var tekrardan...hayırlısı inşallah..bu hafta olmaz ama haftaya toplayabiliriz dedi yumurtaları...
yaa normal evde hiçbişey hissetmiyorum merkezden içeri girer girmez bi heyecan sarıyorrr..inşallah herşey çokkk güzel olacak...:eek:

QUOTE=

canım bende aşılama ve tüp bebek yolunda ilerliyorum.sana bol şans diliyorum.rabbim inşallah emeklerini boşa çıkarmaz.lütfen haberdar et.allah yardımcın olsun....:emir_bebek:

Canım çok sağol oldu bitti transfer asıl zor olan şimdi başlıyo hayırlısı bakalım, şimdi sana anlatıyorum olayları kimisi adetin üçüncü günü başlıyo direk, kimisi adetten önce başlıyo, ben adetten önce Lucrin diye bi iğneye başladım göbekten yapılıyo, kendin yapıyosun çok kolay, adetin üçüncü günü kalçadan bir iğne veriyolar, göbektende yine bir iğne daha veriyolar, günde üç iğne oluyosun bunlar yumurtaları geliştiriyo, yumurtalar istenilen boyuta geldiğinde çatlatma iğnesi veriyolar, çatlatma iğnesinden sonraki 36.saatte yumurtaları topluyolar, yumurta toplama anestezili bir işlem hiçbirşey anlamıyosun o da çok kolay, yumurtaları hemen alıp eşindende spermi alıp aynı gün döllüyolar, üç dört gün döllenmesini bekleyip, iyi döllenen yumurtaları transfer ediyolar, transferde aynı aşılama gibi yapılıyo fakat idrara sıkışık oluyosun, alttan embriyoları verirken, karnındanda ultrasonla takip ediyolar beş dakika sürüyo, yani korkulacak şeyler değil ama yine de kullandığın herşey hormon o yüzden Allah bunlara mecbur bırakmadan herkese normal yoldan hamile kalma fırsatı versin inşallah, İnşallah seninde gerek kalmaz ama kalırsada korkulacak hiçbir şey yok merak etme :1hug:

bende gittim kanımı verdim sonuç nasıl dedim gayet iyi dediler...ganol-f verdi 3 gün 300 perşembe randevum var tekrardan...hayırlısı inşallah..bu hafta olmaz ama haftaya toplayabiliriz dedi yumurtaları...
yaa normal evde hiçbişey hissetmiyorum merkezden içeri girer girmez bi heyecan sarıyorrr..inşallah herşey çokkk güzel olacak...:eek:

Canımmmm inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız, ben kalçadan monegon, göbekten puregon kullanmıştım sana tek göbekten verdiler demek, hayırlısı canım ya, dün birinin yumurtalarını toplamışlar 7 yumurta varmış ama hepsi boşmuş biliyomusun, Allah hayırlısını versin, olsun ya bu heyecanlarda güzel çektiklerimize değerse tabi, inşallah güzel olacak Şeniz

Kuzi Yaaa Dr. Bana Kalçadan Iğne Vermedi..hemşireye Sordum Gerek Yokki Dedi Gerek Olup Olmayacağina Perşembe Bakicaz Dedi...ne şimdi Buuuuu

merhaba, aradaki msjları okumadım ama transferin olmuştur sanırım, inşallah çok rahat geçmiştir, kendine dikkat et, ayaklarını sıcak tut, olumlu düşün..inşallah bebişlerin sıkı sıkı tutunur cnm..

Cebid çok sağol canım benim, diğer tarafa yazmıştım ama burayada yazayım Allah sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah, darısı başımıza :1hug:

X