Pazar tatillerini eşinizle geçirmek gibi bir takıntınız var mı???

hayatım, tabiki iyi yaptın da bende merak etmek de haklıyım sanırım:mymeka:...ve bende iyi ki sormuşumŞeniz

sana büyüttüğünü en başta söylemiştim...ama senin pek hoşuna gitmediğini anladım...

canikom, dikkat et nazar değmesin :nazar: :enbuyukkk:Şeniz

Tamam canım dikkat ederim. Sevgilerr:içelim:

14 yıllık evliyim ve hiçbir pazarı ayrı geçirdmedik..hiçbir şekilde eşim haricinde proğram yapmam ve bundan zevk alırız..misafir almam ,iş yapmam,hatta o gün tam tatil yapar yemekleride dışarda yeriz..özeldir yani bizizm için..böyle hissediyosan cnm seviyosun ...daha ne denir...

kesinlikle aynı fikirdeyim.pazar bizimdir.başkasınn müdahalesine izin vermem.çok zorunlu şartlar olmadığı sürece..

7 yıılık evliyim yani yeni evli sayılmam ama pazar günlerini hep eşimle gezerek dışarı çıkarak geçirmeye çalışırım.eşime bende pazar günü için kimseye söz verme diyorum.o gün evime misafir gelmesini bile istemem
bu konuda bende hassasım
çocuklar küçük olunca benim sosyal hayatım sıfır sürekli evdeyim birde pazar günü eşimi dışarıya gönderip evde oturamam.zaten haftanın 6 günü o çalıştığı için bir paylaşmımız olmuyo.bir günde bizim olsunailecek beraber olmak en doğal hakkımız.bunun tadı hiç bişeyde yok bence.allahtan eşimde bu konuda duyarlıdır
ben sanırım 20 yıl sonrada böyle düşünürüm eşimle ve çocuklarımla gezmeyi vakit geçirmeyi çok seviyorum:lepi:

bende pazar günleriini eşimle geçirmek isterim hep..genelde öyle olur:1closedeyes:

akşamları 2 saat yüzünü görüyorum zaten..
pazar günleri de uzun bir kahvaltı sonrası hemen işe gider ...bir ritüeldir
kahvaltı yapmak istemiyorum,,, biliyorum hemen gidecek :1no2:

yani ,m evlendim ama hala, sadece özlüyorum......................................... senağlama

hiç öyle takıntım yok
zaten 2 gün tatilimiz var oldukça vaktimiz oluyorberaber vakit gecirebiliyoruz
ama 2-3 saat te kendimize özel zaman ayırırız ben ya arkadasa giderim yada kuaföre
eşimde arkadasları ile gezer pazar günü illa sabahtan akşama kadar beraber olcaz die bi kaidemiz yok

X