Pazar tatillerini eşinizle geçirmek gibi bir takıntınız var mı???

hakılısınız.insanlar çlışınca bir de pazar tek tail günü olunca eşiyle geçirmek istiyor.benim öyle bir takıntım var :)) ama iş uzun ise eşiniz hafta içi halletsin ama kısa bir işse o zaman pazar günüde halledebilir.yada günü birlikte geçirirsiniz akşam yardıma gider..

Açıkcası benim eşim hiç başbaa olmaktan sıkılmaz. Bunaldığını hiç düşünmüyorum obelli olur olsa zaten. Evet başka şeyler olabiliyor. Mesela benim çevrem ve ailem şehir dışında. Çalışıyor olanlar mecbur hafta sonu geliyor. Bizde onlarla beraber geziyoruz. Sağlıklı bişeylerde yapıyoruz ozaman:dance:
Bazı insanlar kendi işlerini yaptırmak için davet ediyor ya tepkim ona canım en çok. Yani biraz saygı duyulmalılar ve biliyorlar bizi. Eşimde zaten gelemeyiz demiş. Ama bana farklı yaklaştı sorun bundan oldu. Ama zaten tatlıya bağladık.
GİTMİYORUZZZ:hooray:

eeee sorun neydi o zaman kafam karıştı-tatlicadiarzu-...
kocanla halletmişsin...kocan zaten senden yana...
neyi araştırdın vallahi anlamadım:uhm:kafamçokkarıştı

bende isterim tabi.
biz yazın evlenicez ama şimdiden pazar günlerimizin hayalerini kuruyoruz.

eeee sorun neydi o zaman kafam karıştı-tatlicadiarzu-...
kocanla halletmişsin...kocan zaten senden yana...
neyi araştırdın vallahi anlamadım:uhm:kafamçokkarıştı

Analtıyım canım........
Konuyu yazdığımda kocala henüz anlaşmamıştık............
Aynı zamanda acaba benmi çok büyütüyorum önemsiyorum pazarları onu araştırdım. Çok da iyi yaptım sağolsun arkadaşların çoğu benim gibi düşünüyor. Biraz relax olmam gerektiğini anladım. Sevgiler.......

pazargünü takıntımız yok çünkü o gün çalışıyor eşimmm:çok üzgünüm:

18 yıllık evliliğimizde pazarları bizim için önemli olmadı, pazar günüde haftanın diğer 6 günü gibiydi. Özel günlerimizide hatırlamayız.
Zaten bunca seneden sonra çocukları alıp gitsede kafamı dinlesem diyorum. :jeyyar:
Yani bizde sorun yok.

Çok takıntı yapmamanı tavsiye ederim. Bir süre sonra sıkabiliyor ve asosyalleştirebiliyor. Biz de evliliğimizin ilk 4-5 ayı pazar günlerini sadece kendimize ayırdık. Ama iimizde çalıştığımız için arkadaş ve ailelerimze zaman ayıramıyorduk. Bi süre sonra yanlızlaşmaya başladık. Artık programa soktuk. Onun ailesi İstanbulda o yüzden hafta içi gidiyoruz. Benim ailem kocaelinde ayda 1 kez gidiyoruz. Ayda 1 kez de ya free takılıyoruz ya da ortak arkadaşlarımızla geçiriyorıuz. Ayda 2 kez de başbaşayız.
Tabii bu eşim seyahate gitmediği zamanlar. Bazen bi seyahate çıkıyor 2 hafta yok... O zaman ben o olmadığı haftasonları ya annemlere gidiyorum yada bütün kızlar oplandık partisi yapıyoruz....

canım genelde evliliğin ilk yıllarında yaşanan klasik bir durum....
ama bencede biraz daha relaks ve esnek olmalı insan diye düşünüyorum ben,çünki malasef hayatı planlıyamıyoruz her an her şey dğişebiliyor..
bende eşimle güzel vakit geçirmekten çok hoşlanırım ama arada onada izin veririm,onunda bazen yanlız kalıp kafa dinlemek hakkı..çünki bende arada yanlız kalıp yada arkadaşlarımla bir şeyler yapmaktan hoşlanırım mesela..
.

benim için de pazar günleri önemlidir. tek tatil günümüz ve eşim akşam 9 da eve geldiği için fazla zaman geçiremiyoruz. pazar kahvaltıları çok önemlidir benim için. :kahve:evdeysek akşama kadar televizyon izlemek ve uzanmak yeter. dışarı çıkacaksak başbaşa gezmeyi severim.Şeniz ama bir planımız yoksa ve uygunsak arada arkadaşlara gideriz ya da onlar gelir.
ben de biraz takıntılıyım sanırım. o da pazarları benimle olmaktan hoşlanır. :asigim:

evet eğer ki eşimin haftasonu varsa sadece bende ounnla geçirmek birlikte olmak isterim..haftaiçi zaten çalıştığı için özlüyorum onu bide haftasonumu olmasın..

öyle bir takıntım yok
birliktete geçiririz ayrı ayrı arkadaşlarımızlanda geçirebilirz, yada hep beraber bişeyler yapabiliriz
o anki programa bağlı yani

Bende evlendiğimizden beri pazarları birbirimizle geçirmek isterim. ama ya birinin işi çıkar ya biri davet ederi. yada gelmek ister. bunaldım artık bi pazar günü rahat yok yani. bende eşime bıraktım kararı ister gider ister kalır. giderse arkadaşlarımla buluşur güzel bir zaman geçiririm...

kesinlikle bende beraber geçirmek istiyorum ne kimse gelsin ne ben gidiim dün hiç dışarı çıkmadık rahatsızdım zaten sağolsun canım eşim bana çok iyi baktı ve isim şehir oynadık onunla vakit geçirmek kadar zevkli bişey yok galiba......
belkide 6 aylık evli olmamdan kaynaklanıyo bu kadar düşkünlüğüm...

bende dikkat ederim
ne misafir çağırırım ne de giderim pazar günü (istisnalar hariç tabi)
pazar gününü eşimle vakit geçirmeye ayırırım
çünkü zaten haftanın 6 günü çalışıyorum
eşimle akşamdan akşama 2-3 saat görüşüyoruz

bizdede pazar günleri eşime servis çekme işleri kalınca sinirleniyorum..
o gidip onu bunu rica üstüne birilerini bırakıyo..ben evde onu bekliyorum..
sinir oluyorum bu duruma

o eskidenmiş hayatım, kadının yeri kocasının dizinin dibi, ya da ben nereye sen oraya durumları....
herkes kendi yoluna, haftasonu o kendi işlerini halleder ben de kendi işlerimi, takılmayız birbirimizin peşine, biraz özgür kızla özgür oğlan durumu bizimkisi kaydirigubbakcemile3 birbirimizin müsait olduğu zamanları beklesek işlerimiz hiç bitmez, biz akşamları birlikte vakit geçiriyoruz, o da yetiyor kaydirigubbakcemile

o eskidenmiş hayatım, kadının yeri kocasının dizinin dibi, ya da ben nereye sen oraya durumları....
herkes kendi yoluna, haftasonu o kendi işlerini halleder ben de kendi işlerimi, takılmayız birbirimizin peşine, biraz özgür kızla özgür oğlan durumu bizimkisi kaydirigubbakcemile3 birbirimizin müsait olduğu zamanları beklesek işlerimiz hiç bitmez, biz akşamları birlikte vakit geçiriyoruz, o da yetiyor kaydirigubbakcemile

Eski olan bişey yok bence. Ben kocam olmadan çok şey yapıyorum oda yapar. Ama pazarlar bizim olmalı....Bana akşamlar yetmiyor

evet onceden pazar takintim vardi cunku kaynanamlarla beraber kaliyorduk benimkini yatmadan yatmaya goruyordum simdi 3 4 ay oldu kendi evime geceli ve her pazari artik malesef ya kaynanamlarda yada onlar bizde gecirir oldu...yani takinti ozel bir pazar kalmadi yakinda cocukda olur hic kalmaaz ozel mozel :))))

Analtıyım canım........
Konuyu yazdığımda kocala henüz anlaşmamıştık............
Aynı zamanda acaba benmi çok büyütüyorum önemsiyorum pazarları onu araştırdım. Çok da iyi yaptım sağolsun arkadaşların çoğu benim gibi düşünüyor. Biraz relax olmam gerektiğini anladım. Sevgiler.......

hayatım, tabiki iyi yaptın da bende merak etmek de haklıyım sanırım:mymeka:...ve bende iyi ki sormuşumŞeniz

sana büyüttüğünü en başta söylemiştim...ama senin pek hoşuna gitmediğini anladım...

canikom, dikkat et nazar değmesin :nazar: :enbuyukkk:Şeniz

X