Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
Yiyoruz yemiyoruz demiyorum.Ama öyle sürekli yiyen biri değilim:)
Kahvaltı yaptım şimdi akşam yemeği yedim o kadar:)Arada kuru meyve yiyorum veya çekirdek çitlerim:)
İnşaallah bakalım biz ailece başlayacağız .Ama önce işimi yapmam lazım.Kar yağdı ondan bekletiyorum:)Cam sileceğim çok soğuk)
Hayirlisi canim Allah kalbine göre versin hemencicik verirsin insallah kilolarini🤗

Erkekler hep öyle:)Benimki benimle beraber diyet yapacak bakalım:KK70:
Ben benimkine güvenmiyorum o konuda. Geçen yedirme artık, uyar beni dedi. Tamam dedim, o zaman tatlıyı yapmayarak başlıyorum dedim.
Tatlı yapmadım diye iş dönüşü tatlı aldı :KK53:
Şimdi ben bu adama güvenip nasıl diyet programı kurayım :KK53:

Ben benimkine güvenmiyorum o konuda. Geçen yedirme artık, uyar beni dedi. Tamam dedim, o zaman tatlıyı yapmayarak başlıyorum dedim.
🤣🤣

Dur bakalım benimki nasıl yapacak:KK70:
Benim eşim tatlıcı değil bizde tatlıcı benim ama tutarım kendimi:)
Benim eşim biz kavurga yaparız buğday ile onu yapar,kalkar hedik koyar yada ister,o olmadı mısır haşlar,oda olmadı nohut haşlar:KK70:Ya yemek üstüne bunlar kilo yapıyor yapma yapınca bizi zorlama diyorum:KK70:

Dur bakalım benimki nasıl yapacak:KK70:
Benim eşim tatlıcı değil bizde tatlıcı benim ama tutarım kendimi:)
Benim eşim biz kavurga yaparız buğday ile onu yapar,kalkar hedik koyar yada ister,o olmadı mısır haşlar,oda olmadı nohut haşlar:KK70:Ya yemek üstüne bunlar kilo yapıyor yapma yapınca bizi zorlama diyorum:KK70:
Neguzel iste gene elinden bi iş geliyomus🤭

X