Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
Sağol canım benim ama 3 yıl sonra başa döndüm yine aynı kilodayım:)
Şimdi başlayıp yeniden vermem gerekecek :KK19: 65 e bile razıyım:)
Bence yapabilirsin canim bazen bende okadar bunaliyorumki hicmi yemicezyaa hepmi diyet yapcaz ama bazen giydiklerimi ve giyemediklerimi düşünüyorum sonra dank ediyo yemesem daha iyi olur diyorum

Bence yapabilirsin canim bazen bende okadar bunaliyorumki hicmi yemicezyaa hepmi diyet yapcaz ama bazen giydiklerimi ve giyemediklerimi düşünüyorum sonra dank ediyo yemesem daha iyi olur diyorum
Ben çoğunu 1 yılda aldım.Malatya'ya geldiğimde 68 kiloydum ve 2 yıl 65-68 arası gidip geldim:)
Neredeyse hiçbir kıyafetim gelmiyor:)Ben dar giymeyi sevmiyorum illa dökümlü olacak ondan hiçbirini giyemem:)
Ondan 5-6 bile olsa vermem gerekecek:)
Birde ucu kaçtı mı gidiyor:)
Sende bak ne güzel verdin tekrar alma bu fırsat kaçmaz:KK43:

Ben çoğunu 1 yılda aldım.Malatya'ya geldiğimde 68 kiloydum ve 2 yıl 65-68 arası gidip geldim:)
Neredeyse hiçbir kıyafetim gelmiyor:)Ben dar giymeyi sevmiyorum illa dökümlü olacak ondan hiçbirini giyemem:)
Ondan 5-6 bile olsa vermem gerekecek:)
Birde ucu kaçtı mı gidiyor:)
Sende bak ne güzel verdin tekrar alma bu fırsat kaçmaz:KK43:
Evet canim haklisin kendime dur dicem 🤭sende de🤗birlikte veririz iste
Ben genelde regli sonrasi birkacgun abartiyorum sonra duzene giriyorum hemen detoks yapiyorum🤭

Evet canim haklisin kendime dur dicem 🤭sende de🤗birlikte veririz iste
Ben genelde regli sonrasi birkacgun abartiyorum sonra duzene giriyorum hemen detoks yapiyorum🤭
Yiyoruz yemiyoruz demiyorum.Ama öyle sürekli yiyen biri değilim:)
Kahvaltı yaptım şimdi akşam yemeği yedim o kadar:)Arada kuru meyve yiyorum veya çekirdek çitlerim:)
İnşaallah bakalım biz ailece başlayacağız .Ama önce işimi yapmam lazım.Kar yağdı ondan bekletiyorum:)Cam sileceğim çok soğuk)

X