Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
Verirsin abla dikkat edince. Yemeyince gidiyor kilolar merak etme bu karantina mahvetti zaten bizi, bende ondan kilo aldım da vermeye çalıştım gece 3te pişi yapıp çay demleyip yiyoduk, pasta-kek derken e tabi kilo olur

Verirsin abla dikkat edince. Yemeyince gidiyor kilolar merak etme bu karantina mahvetti zaten bizi, bende ondan kilo aldım da vermeye çalıştım gece 3te pişi yapıp çay demleyip yiyoduk, pasta-kek derken e tabi kilo olur
Benim tiroid problemim var.En son gittiğimde çalışmadığını söyledi.Test falan yaptırıp ilacımın düzeltilmesi lazımdı gidemedim:)
Ona yoruyorum ben:)
Yoksa aç gezdim canım 1 ay tatlı,hamur işi,pilav,makarna,ekmek hiç yemedim.Biz zaten sağlıklı besleniyoruz.Ben kızartma bile yapmam:)Her şey ya fırında yada sulu tencere yemeği:)Dışardan yemeyiz:)

Tiroidlerden dolayıdır o zaman abla, daha yavaş verebilirsin ama verirsin yine. İlaçlarını ayarlasalardı daha iyi verirdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…