Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
3 yıl öncesine kadar bende veriyordum canım:)Bu karantina ilk başladığı dönemde 1 ay yaptım.Hemde çok sıkı 300 gr verdim ondan bıraktım ve üstüne 3-4 kilo daha aldım:)
Şimdi korkuyorum ya veremezsem diye:)
Verirsin abla dikkat edince. Yemeyince gidiyor kilolar merak etme😀 bu karantina mahvetti zaten bizi, bende ondan kilo aldım da vermeye çalıştım😀 gece 3te pişi yapıp çay demleyip yiyoduk, pasta-kek derken e tabi kilo olur😀

Verirsin abla dikkat edince. Yemeyince gidiyor kilolar merak etme😀 bu karantina mahvetti zaten bizi, bende ondan kilo aldım da vermeye çalıştım😀 gece 3te pişi yapıp çay demleyip yiyoduk, pasta-kek derken e tabi kilo olur😀
Benim tiroid problemim var.En son gittiğimde çalışmadığını söyledi.Test falan yaptırıp ilacımın düzeltilmesi lazımdı gidemedim:)
Ona yoruyorum ben:)
Yoksa aç gezdim canım 1 ay tatlı,hamur işi,pilav,makarna,ekmek hiç yemedim.Biz zaten sağlıklı besleniyoruz.Ben kızartma bile yapmam:)Her şey ya fırında yada sulu tencere yemeği:)Dışardan yemeyiz:)

Benim tiroid problemim var.En son gittiğimde çalışmadığını söyledi.Test falan yaptırıp ilacımın düzeltilmesi lazımdı gidemedim:)
Ona yoruyorum ben:)
Yoksa aç gezdim canım 1 ay tatlı,hamur işi,pilav,makarna,ekmek hiç yemedim.Biz zaten sağlıklı besleniyoruz.Ben kızartma bile yapmam:)Her şey ya fırında yada sulu tencere yemeği:)Dışardan yemeyiz:)
Tiroidlerden dolayıdır o zaman abla, daha yavaş verebilirsin ama verirsin yine. İlaçlarını ayarlasalardı daha iyi verirdin👍

X