Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
Bu erkeklerin geneli evdeyken bişi yaptırmazlar bir toz gördülermide bu ne derler gıcıklarrr iştee :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67:
Aynen ablacım, yerlere hiç bakmaz. Sabah bak dedim yeri gösterdim, ne yapayım diyor🤷🏻‍♀️
Dedim ağda yapalım 😏
Tv yi gösteriyor, toz olmuş. Ne yapayım, her gün siliyorum ama tv toz çekiyor 🤷🏻‍♀️
orayı göreceğine azıcık da yerlere bak, bulaşıkları gör dedim :KK67:
Arabaya gelince içi gidiyor bir toz görünce🙄
Evi mok götürsün, umru değil :63:

Aynen ablacım, yerlere hiç bakmaz. Sabah bak dedim yeri gösterdim, ne yapayım diyor🤷🏻‍♀️
Dedim ağda yapalım 😏
Tv yi gösteriyor, toz olmuş. Ne yapayım, her gün siliyorum ama tv toz çekiyor 🤷🏻‍♀️
orayı göreceğine azıcık da yerlere bak, bulaşıkları gör dedim :KK67:
Arabaya gelince içi gidiyor bir toz görünce🙄
Evi mok götürsün, umru değil :63:
Karışması kötüymüş🤷🏼‍♀️
Bizde ben toz olmuş sileyim,yapayım diye dolanırım.Eşim boşver yorma kendini der🤣

Karışması kötüymüş🤷🏼‍♀️
Bizde ben toz olmuş sileyim,yapayım diye dolanırım.Eşim boşver yorma kendini der🤣
Zaten yorulmanı istemiyorum bahanesine sığınıyor🙄
Yorulmamı istemeyen kişi accuk otur hatun der😏
Çay yaptın mı karıcım, çayın yanında ne var karıcım, tatlı var mı karıcım, çerez getirir misin karıcım, ben acıktım karıcım yemekte ne var🤷🏻‍♀️
Bunlara gelince yoruldun otur diyen yok🙄 ya da diğer işe gelince yoruldun yok 🙄

Bizde sürekli süpürüyoruz ama oluyor.Evde saç açmaya izin yok🤣
bide bandana gıbı bısey taksınlar nevoş :KK70:
Bizim bulursak ancak şirketlerden filan olur,komşunun kadını varmış onun arkadaşı iş arıyormuş o gelecek bugün.
Öyle kolayına cidden bulunmuyor kadın filan.
aynen cok zor bulmak cidden abla bide güvenmek cok onemli gercekten hayırlı sonuclanır ınsallah

X