PATRONUMLA İLİŞKİM VAR HEM DOSTU VAR HEM DE EVLİ NAPACAĞIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben en çok adamdaki cesarete inanamadım. Evli barklı, metresi de var. Ama yine de boş durmayıp yenilerini ekliyor listesine. İş yerinde el ele gezecek kadar pervasız. Karısına da gidiyordur bu haberler illa ki. Ve her bir kadın bu leş adamın bu karaktersizliğine çanak tutuyor. Parası var diye bu pislikler bu kadar şişirilir mi ya? Azcık insan olun, azcık gururunuz, azcık omurganız olsun. Para diye diye bok çukuruna girip sonra sızlanmak da ne bileyim?

Cinsel biseyler de yaşadık ama çok ileri gitmedik derken anal yapmadınız sanırım kastınız omu ?

Baslıga geldım
Cok mu boşsunuz fake fake konularla eglenıyorsunuz hanımefendı?

Sıçmışsın tüy dik.Adam metreslikte devir açmış; karısını metresle metresini sizinle aldatıyor güle güle yeni statünüzü kutlayın.
.

O kadar özensiz uydurmuşsun ki salladığın kabak gibi belli oluyor gsdff. Adam hem evli olacak hem de iş yerinde elalemin gözü önünde metresiyle el ele gezecek? Herhalde karısının kör ve sağır olması lazım bu durumda? Padişah değilse az ötede aldatır gizli yapar. "Ne yapacağım?" demişsin ya, eğer şayet bu konu gerçekse metresin metresi olmaya devam edeceksin, bırak eşi olmayı 1.metres departmanına bile terfi edemeyeceksin, parayı ver düdüğü çal olayına döndürecek adam seni, sevgisizce bir makinaymışsın gibi senden istediğini alacak, hayatta hiçbir yere sığamamış, asla sevilmemiş, sadece fiyatı ödenmiş biri olarak böyle zelil olup gideceksin.

Cehenneme odun olacak insanlarmışsınız da yanlışlıkla yer yüzüne gelmişsiniz.

Emin olun bende kendimden nefret ediyorum çevremdeki kimseye anlatamam anlatsam inanmazlar o derece birisiydim ve bakireyim yani ben bu duruma nasıl geldim nasıl bir şeyin içine çekildim hala anlamıyorum

Ruhun evli ve metresleri olan bir adamla sevişiyor bedenin bakire olmuş ne fayda

Araba için 30bin nedir yaffff kendini bedavaya dürttürtme bari o adama , madem böyle bir durum var bari ucuza gitme pahalı metres ol
Aynisini yazacaktim linc derim diye yazmadim Yalan Dunya dizisinde metres Tulay Selahattin'e borc para veriyordu, Zerrin "kizim sen para yiyecegin yerde adama para yediriyorsun" diye kizmisti, aklima o geldi 30 bin pesinatla hangi araba aliniyor ya, taksitleri bin sene surer onun

30 bin ne be niyet bile çekilmez. Metres çemberine gireceğine değecek meblağlar yazın da batmasın

Ayrılmadan arabanı aldır çok emek vermişsin Sonra ev alacak olana gidin. Bu ekonomide böyle fırsat kaçmaz. Orta sınıf, gururlu delikanlılar eğitimli ama züğürtler onlar size yaramaz.

Bi beraberlik yaşamıyoruz bakireyim sadece yüzeysel sevişiyoruz ama hep değil iki haftada bir oda
Bir söz vardır bilir misiniz, biraz ayıp olacak kusura bakmayın fakat tam sizin durumu açıklıyor;

“Davul delinmemiş ama tokmağın değmediği yer de kalmamış.”

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…