PATRONUMLA İLİŞKİM VAR HEM DOSTU VAR HEM DE EVLİ NAPACAĞIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden bakire olduğunu ısrarla yaşıyorsunuz, Sizin tarafınızdan bakınca çok mu saf görünüyoruz? Cinsellik olmadan size para yedirdiğine inanmamız istiyorsunuz, ama inanmıyoruz.
Ya işte bana diyoki biz senle bişey yaşamıyoruz işini iyi yapıyosun diyo ne zaman senle seks yaşarsak o zaman tam anlamıyla bi ilişkimiz olur dedi bende ben sana güvenmiyorum dedim

Kızlar bi sene önce bi işe başladım kazancım iyi 24 yaşındayım patronum (yaş:44) çok çapkın evli aynı zamanda başka sevgilileride var iş yerine geliyolardı o zaman aramızda bi şey yoktu 1 ay sonra bana yaklaştı bende 2 yıllık yeni ilişkimden çıkmıştım boşluktaydım bişeyler yaşadık. Sonra bu açık ilişki gibi ofiste hergün flört oldu cinsel bişeylerde yaşadık bu arada ama çok ileri gitmedim hiç bi zaman ben ki hep böyle şeyleri kınardım neyse patronum evli ve 10 yıllık dostu var ona ev açmıl araba almış bunuda laf arasında ofisteki başkalarına anlatıtor onlar birliktelğimizi bilmediği için bende duyuyorum ve gururum yerlerde yani para için katlanıyor gibi duruyorum şuan 1 sene oldu ofise hiç sevgilisi falan gelmedi ben varım diye onlara dikkat ediyor ama ben yokken geliyormuş bazı kadınlar el ele tutuşup çıkmalar falan kameradan izliyorum ben tatildeyken geliyor o kadınlar ve ben bunları bile bile o adamla hala cinsel bi şey yaşadım para için buna devam etmemem lazım ama onuda seviyorum bi yandan yaptıkları artık gururuma dokunuyor 1 haftadır 10 yıllık dostundan ayrılmış karısıyla ayrılma aşamasında (bunları diğer ofis çalışanına anlatıyor o ilişkimizi bilmiyor bende ondan öğrendim) ve acı çekiyor resmen sonra bana gelmiş seni çok seviyorum çok tatlısın arabanı alalım diyor ama ben araba için bile olsa katlanamam buna ve bu süre zarfında ben hayatıma erkek almıyorum flörtlerim oluyor ama bişey yaşamıyorum benimde önüm kapalı yani ben napacağım bişey söyleyim
Kahkaha atarak okudum. Metresin metresisiniz. Adam harem kurmuş kendine, siz de oturun arabanızda ağlayın artık :KK70:

Kızlar bi sene önce bi işe başladım kazancım iyi 24 yaşındayım patronum (yaş:44) çok çapkın evli aynı zamanda başka sevgilileride var iş yerine geliyolardı o zaman aramızda bi şey yoktu 1 ay sonra bana yaklaştı bende 2 yıllık yeni ilişkimden çıkmıştım boşluktaydım bişeyler yaşadık. Sonra bu açık ilişki gibi ofiste hergün flört oldu cinsel bişeylerde yaşadık bu arada ama çok ileri gitmedim hiç bi zaman ben ki hep böyle şeyleri kınardım neyse patronum evli ve 10 yıllık dostu var ona ev açmıl araba almış bunuda laf arasında ofisteki başkalarına anlatıtor onlar birliktelğimizi bilmediği için bende duyuyorum ve gururum yerlerde yani para için katlanıyor gibi duruyorum şuan 1 sene oldu ofise hiç sevgilisi falan gelmedi ben varım diye onlara dikkat ediyor ama ben yokken geliyormuş bazı kadınlar el ele tutuşup çıkmalar falan kameradan izliyorum ben tatildeyken geliyor o kadınlar ve ben bunları bile bile o adamla hala cinsel bi şey yaşadım para için buna devam etmemem lazım ama onuda seviyorum bi yandan yaptıkları artık gururuma dokunuyor 1 haftadır 10 yıllık dostundan ayrılmış karısıyla ayrılma aşamasında (bunları diğer ofis çalışanına anlatıyor o ilişkimizi bilmiyor bende ondan öğrendim) ve acı çekiyor resmen sonra bana gelmiş seni çok seviyorum çok tatlısın arabanı alalım diyor ama ben araba için bile olsa katlanamam buna ve bu süre zarfında ben hayatıma erkek almıyorum flörtlerim oluyor ama bişey yaşamıyorum benimde önüm kapalı yani ben napacağım bişey söyleyim
Mesela ne kadar maaş aliyorsunuz da katlanıyorsunuz?

Parasıyla yapıyorsan bu işi patronundan başka sevgililer(!)’de bulursun ki neye üzülüyorsun sen de bul başka sevgililer(!)

O derece paraya muhtaç mısınız? Aç kalın yinede yaklaşmayın şuna. Keyfine yaşıyorsunuz aslında sevmiyorsunuz adamı yirmi yaş var arada insan kendine acır ya

Yeliz Yeşilmen ne demiş
Zengin erkek de fakir erkek de üzüyor
Üzüleceksem lüks arabada üzülmeyi tercih ederim
:KK53:
Bunu Yeliz’den önce benim bir arkadaşım demişti 😂 hepsi aynı, olmuşken doktor olsun deyip kahkahayı basmıştı da şaşırıp kalmıştım bu bakış açısına . Sonra hak verdim tabii 😂

Ayy rezillik, nasıl hala katlanabiliyor devam ediyorsunuz anlamıyorum. Bu kadar mı değersizsiniz ya. Zamparaya mı kaldınız? Hemen işten ayrılın, o adamı da hayatınızdan çıkarın. Afedersiniz ama f.hişe gibi görülüyorsunuz. Kendinize bunu yakıştırıyorsanız devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X