PATRONUMLA İLİŞKİM VAR HEM DOSTU VAR HEM DE EVLİ NAPACAĞIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden bakire olduğunu ısrarla yaşıyorsunuz, Sizin tarafınızdan bakınca çok mu saf görünüyoruz? Cinsellik olmadan size para yedirdiğine inanmamız istiyorsunuz, ama inanmıyoruz.
Ya işte bana diyoki biz senle bişey yaşamıyoruz işini iyi yapıyosun diyo ne zaman senle seks yaşarsak o zaman tam anlamıyla bi ilişkimiz olur dedi bende ben sana güvenmiyorum dedim

Kahkaha atarak okudum. Metresin metresisiniz. Adam harem kurmuş kendine, siz de oturun arabanızda ağlayın artık

Mesela ne kadar maaş aliyorsunuz da katlanıyorsunuz?

Parasıyla yapıyorsan bu işi patronundan başka sevgililer(!)’de bulursun ki neye üzülüyorsun sen de bul başka sevgililer(!)

O derece paraya muhtaç mısınız? Aç kalın yinede yaklaşmayın şuna. Keyfine yaşıyorsunuz aslında sevmiyorsunuz adamı yirmi yaş var arada insan kendine acır ya

Yeliz Yeşilmen ne demiş
Zengin erkek de fakir erkek de üzüyor
Üzüleceksem lüks arabada üzülmeyi tercih ederim
Bunu Yeliz’den önce benim bir arkadaşım demişti hepsi aynı, olmuşken doktor olsun deyip kahkahayı basmıştı da şaşırıp kalmıştım bu bakış açısına . Sonra hak verdim tabii

Ayy rezillik, nasıl hala katlanabiliyor devam ediyorsunuz anlamıyorum. Bu kadar mı değersizsiniz ya. Zamparaya mı kaldınız? Hemen işten ayrılın, o adamı da hayatınızdan çıkarın. Afedersiniz ama f.hişe gibi görülüyorsunuz. Kendinize bunu yakıştırıyorsanız devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…