Patronuma ilani ask ettim

Ağlanır hemde nasıl ağlanır.Ağlama sebebi basit olsa da o adama yüklediği değer büyük olduğundan en ufuk bir çatlak da yıkılması da kolay oluyor. O yüzden konu sahibesi aşkınız çok saf ve samimi.İnsaalah gönlünüzce olur herşey.Ancak her erkek mi desem ya da her insan mı fazla değer verildiğinde hayal kırıklığı ile olarak geri dönüyor .Elinde patlıyor her dünya nesnesi gibi.Ya da onunla imtihan olabiliyorsun.Hayaller suya düşüyor birer birer .Sevdiginiz kişi ile yolunuz ayrıldığında bazen çevrenizde bir olay oluyor sizin farkına varmadan istediğiniz bir durumu hatirlatiyor bu olay ve bunu bile hayal etmişim diyip üzülüyorsunuz. Bana kıyamaz dediginiz kişi çatır çatır kırıyor bütün dallarınızı,umutlarımızı .Bu kadar kötü olamaz diyorsunuz ama konu insansa oluyor maalesef .O yüzden sevin ama kendinizi de sevin,düşünün .Fazla bağlamayın.Cok fazlada çabalamayın artık. Erkekler avlanmayı seviyorlar,av önlerinde yakalanmış olunca heyecanları bitiyor.Acele etmeyin.Siz zaten yapacaginizi yapmışsiniz .Bekleyin.Sanki bana bir şeyler olacakmış gibi geliyor.İnsaalah olsa da olmasa da mutlu olursunuz çok üzülmezsiniz.
Canim diğer yorumlarımı da okursan neden bahsettiğimi anlarsın.

bu yazdıklarınızı 38 yaşında bi kadın olarak yaşadım bire bir..bunun yaşı da yok ayrıca. kendimi liseli ergenler gibi hissettiğim doğrudur. ama bu beni çok ama çok mutlu etmişti. sadece sevmek bile bazen mutlu etmeye, ışıl ışıl parlamanıza, midede kelebekler uçuşmasına yetiyor. yalnız çok dikkatli olunması gereken bir nokta var: benim içimdeki o kelebekler bir gün bir kör kurşunla bir anda vuruldu,hepsi öldü... güncellemeleri okumadım henüz. ama umarım konudaki beyefendi de o kelebekleri öldürecek bir katil değildir.....
Yalniz burada 42 yasinda olan erkek, bizim kadar duygusal degil erkekler... 40 li yaslarda ben hic kelebekler ucusan ergenler gibi asik olan erkek gormedim. Onlarin olaylara bakis acilari farkli. Biz kalp gozumuzle bakarken onlar daha cok beyin ve belaltiyla bakarlar. Genelde gercekten asik olurlarsa direk kaybetmemek icin aktivasyona gecerker, kendilerini boyle naza cekmezler. Eger asik degillerse de sen cebimde dur misali ne tam gelirler ne de tam giderler.
40 li yaslardaki erkegin hele ki isini gucunu kurmus birisinin kaybedecegi birsey yoktur. Masallardaki gibi kristal bir ayakkabinin sahibini bulmak icin yana done o kisiyi aramaz.
Bu konuyu okuyan herkes masal tadinda bir oyku buldugu icin dizi gibi sonu guzel bitsin diye umit ediyor ve dizi tadinda da takip ediyor. Benim de gonlum ne yalan soyleyim kavusmalari eger adam da birseyler hissediyorsa... Su konu guzel bitse de bir oh desek diyorum ben de. Ancak herkes kendini o kadar kaptirmis ki reelde de yasadigimiz bir hayat var ve gercek hayat hic de oyle degil iste, kabul edin.
Yorumlarim yanlis anlasildi farkindayim. Belki de konu sahibini kirdim. Ama herkes onu cok fazla umit dunyasina sokmustu. Hayal kirikligi yasamasini istemeyiz oyle degil mi?
Hangimiz asik olmadik ki? Hangimiz sebepsiz terk edilmedik? Hangimiz hayal kirikligi yasamadik?
Tum kalbimle bu konunun tatli sonla bitmesini ben de diliyorum ancak biliyorum ki oyle olmayacak. Cunku seven asik olan boyle yapmaz. Hadiiii ama avini bulan erkegin onu kacirmamak icin ne yapacagini hepimiz biliyoruz arkadaslar, kandirmayalim kendimizi.

Yalniz burada 42 yasinda olan erkek, bizim kadar duygusal degil erkekler... 40 li yaslarda ben hic kelebekler ucusan ergenler gibi asik olan erkek gormedim. Onlarin olaylara bakis acilari farkli. Biz kalp gozumuzle bakarken onlar daha cok beyin ve belaltiyla bakarlar. Genelde gercekten asik olurlarsa direk kaybetmemek icin aktivasyona gecerker, kendilerini boyle naza cekmezler. Eger asik degillerse de sen cebimde dur misali ne tam gelirler ne de tam giderler.
40 li yaslardaki erkegin hele ki isini gucunu kurmus birisinin kaybedecegi birsey yoktur. Masallardaki gibi kristal bir ayakkabinin sahibini bulmak icin yana done o kisiyi aramaz.
Bu konuyu okuyan herkes masal tadinda bir oyku buldugu icin dizi gibi sonu guzel bitsin diye umit ediyor ve dizi tadinda da takip ediyor. Benim de gonlum ne yalan soyleyim kavusmalari eger adam da birseyler hissediyorsa... Su konu guzel bitse de bir oh desek diyorum ben de. Ancak herkes kendini o kadar kaptirmis ki reelde de yasadigimiz bir hayat var ve gercek hayat hic de oyle degil iste, kabul edin.
Yorumlarim yanlis anlasildi farkindayim. Belki de konu sahibini kirdim. Ama herkes onu cok fazla umit dunyasina sokmustu. Hayal kirikligi yasamasini istemeyiz oyle degil mi?
Hangimiz asik olmadik ki? Hangimiz sebepsiz terk edilmedik? Hangimiz hayal kirikligi yasamadik?
Tum kalbimle bu konunun tatli sonla bitmesini ben de diliyorum ancak biliyorum ki oyle olmayacak. Cunku seven asik olan boyle yapmaz. Hadiiii ama avini bulan erkegin onu kacirmamak icin ne yapacagini hepimiz biliyoruz arkadaslar, kandirmayalim kendimizi.
ben size tüm kalbimle katılıyorum. biz 40 yaşında da olsak 50 de olsak o kelebekler mideye girdiği an yaşımız 18e iniveriyor. saçmalıyoruz, mantıksızlaşıyoruz. garip garip hareketler yapıyoruz :KK70: siz doğruları söylemişsiniz. ancak konu sahibini herkes ümit dünyasına sokmadı aslında, çünkü burada ne yazıldıysa biz onu yorumluyoruz. adam evet istiyorum demediği gibi net bir şekilde de hayır dememiş. aksine ilk duygularını açtığında zamanımı çaldın borcunu öde bir gün demiş. kim olsa bundan umutlanır. ama sizin dediğiniz gibi ne tam geleyim, ne tam gideyim, sen vazgeçtiğin an tekrar kendimi hatırlatayım olayı olmuş bu hikayede. önce davranışlar normal seyrederken gözlerinin içine bakıp bekleyeceğim (fatura bahanesiyle) demesi mesela. ara ara vur kaç yapacak belli ki. şu an olur da diyemiyorum. konu sahibinin beyanına göre fırsatları olduğu halde konuya girmemesi, harekete geçmemesi beni düşündürüyor. ama şunu söyleyebilirim ki, adam en azından nazik, kibar davranmış ve olgun karşılamış bu aşkı. konu sahibi bu açıdan şanslı. bir de kaba görgüsüzün teki olsaydı daha çok üzülürdü konu sahibi. yorumlarım konu sahibini kırmış olabilir diyorsunuz da burdaki o kadar abes yorumdan sonra sizin yorumunuz bence çok daha gerçekçi ve yol gösterici hem de kırıcı değil :KK66:

Neyse ne benim yazdığım size ne bu kadar dert oldu, baydınız cidden, her yazdığıma cevap yetiştirme derdi ne? Yazma arkadaşım ikide bir yorumuma cevap yazma. başkasına cevap yazmışım, alıntı yapıp altına halen yazıyor, öff baydın

Konu sahibinin kokusundan çıkar mısınız artık. Sizin yorumlarınızı okumaktan şahsen bende sıkıldım. Hem gururdan bahsediyorsunuz hem de istenmediginiz yerde yazmaya devam ediyorsunuz. Kimsenin sizin negatifliginize ihtiyacı yok. Lütfen negatifliginizi kendi içinizde yaşayın.

bir de belli ki adam bu duyguları kullanayım derdinde birisi değil. yoksa pekala da karşılık verir gibi yapabilir, (ne de olsa elimin altında hazır bana aşık bir kadın diye düşünerek) ve sonra çekip gidebilirdi de. bu da konu sahibi için çok büyük bir yıkım olurdu. bu adam olayı muallakta bırakmış. konu sahibi de haklı olarak ümitlenmiş. en basitinden adam konu sahibi ona açıldığı zaman onu konuşturmayabilir, odasından çıkmasını isteyebilirdi mesela. yani şu durumda birşey söylemek çok zor. olur diyemiyorum ama olmaz da diyemiyorum. beni bile belirsizliğe soktu bu adam konu sahibini nasıl sokmasın :KK70: konu sahibi, sakın ama sakın işten çıkma. bir erkek için işten çıkmaya değmez. eğer ilişkiniz olmazsa bile zamanla sen de bir gün mantığını devreye sokarak (mantıklı ve akıllı bir kızsın yazdıklarından anladığım kadarıyla) bu duruma alışacaksın. arada git geller yaşayacaksın evet ama bana güven herşey normale dönecek. :KK66:

Kızlar;
Hepinizin olumlu olumsuz yorumlarını okuyo ve değerlendiriyorum.
Zaman zaman yükseldiğim gibi düşmesinide biliyorum. Emin olun ben olmayacak diyorum ama o minik umut hala var,yok değil. Umut fakirin ekmeğidir diyip 1 en fazla dayanamazsam 2.ayda işten ayrılıyorum.lakin gerçekten nasıl olmayacağını hissediyorsam bazı anlardada ufakta olsa flörtöz tavırlarını hissedebiliyorum.
Ömrümün sonuna kadar kendime bu sıkıntıyı çektirecek halimde yok. O psikolojik dibi görmemek adına bunu yapıcam.
Siz beni yükseltsenizde düşürsenizde olacağın önüne geçemem umarım hep birlikte yaşayıp görürüz.
Sadece çok istiyorum ve dua ediyorum.

Rica ediyorum kendini bilmezce yorumlarınızı kendinzie saklayın,o kadar üzerinde oynanmaya hamur gibi bir şekilde psikolojim var ki şu sıralar bazı yaptığınız yorumlarla kendimi çok aşağılık ve utanmaz hissedebiliyorum,geçici bir süreç sadece, hasta değilim merak etmeyin.

hasta falan yazanlar olmuş. ne alaka hastalıkla. sanki kız gidip adamı gece gündüz telefonla arıyor, mesaj yazıyor, evinin önünde bekliyor, gündüzleri sürekli odasına girip çıkıp taciz ediyor da psikolojik sorunları var diyorsunuz. kız aşık olmuş aşık... aşk da böyle birşey işte. çılgın atmış gitmiş duygularını söylemiş. sonra da köşesine çekilmiş. nesi saplantı nesi hastalık allahaşkına

hasta falan yazanlar olmuş. ne alaka hastalıkla. sanki kız gidip adamı gece gündüz telefonla arıyor, mesaj yazıyor, evinin önünde bekliyor, gündüzleri sürekli odasına girip çıkıp taciz ediyor da psikolojik sorunları var diyorsunuz. kız aşık olmuş aşık... aşk da böyle birşey işte. çılgın atmış gitmiş duygularını söylemiş. sonra da köşesine çekilmiş. nesi saplantı nesi hastalık allahaşkına
Eee hesap kitap yapmamış, kimseden taktik almamış, insani duygularını insanca ifade etmiş dolayısıyla normal değil. Ya böylesine alışkın değiller. Bu yüzden hasta ilan ediliyor. :KK66:)))

. Cevap verilen tek aynı yoruma defaatle alıntı yaparak, bir yorumu 50 yorum haline getirilmesinden sıkıldım. Aynı yoruma rica ediyorum 15 kişi sakız gibi alıntı yapmasın. Konu sahibine acil şifalar. Konu sahibine gaz verenlere iyi eğlenceler,seyirler .konu sahibini bahane ederek, benim yorumlarımla kendinize yeni eğlencenize icat etmeyin.

Son düzenleme:
Ilk başta seninle ilgilenmiyor diye düşünüp yorum yapmıştım ama gitgide durum farklı bir hal alıyor sanki. :)

Seninle ilgilemiyor ama bunu bikaç gecelik eğlence için mi yoksa hoşlandığı için mi yapıyor bilemiyorum. Bence sen bikac ay bekle. İşten de çıkma, niye çıkasın ki? İş dünyasında ne kadar cok kadın yer bulsa o kadar iyi.

. Cevap verilen tek aynı yoruma defaatle alıntı yaparak, bir yorumu 50 yorum haline getirilmesinden sıkıldım. Aynı yoruma rica ediyorum 15 kişi sakız gibi alıntı yapmasın. Konu sahibine acil şifalar. Konu sahibine gaz verenlere iyi eğlenceler,seyirler .konu sahibini bahane ederek, benim yorumlarımla kendinize yeni eğlencenize icat etmeyin.

Yazmayım yazmayım dedim ama Yok yani her yorum daha çok sinirlendirdi beni. Bir insanı tanımadan bukadar negatif enerji alınabilir miydi ya... olumsuz yorumlayabilirsiniz durumu ama bu daha düzgün bir şekilde, saygı çerçevesinde yapılmalı. Bide mümkün ise nötr bir şekilde. Ayrıca ceylin zerre kadar olumsuza açık olan bir insan, aşık olmasina rağmen her olumsuz cevabı değerlendirir, ama işte uslup önemli.

Siz patronu tanıyor musunuz? Neden nasıl davrandığını yüzde yüz bilebilir misiniz? Hayır! Ceylini tanıyor musunuz? Onun hakkında bukadar keskin kararlar alabilecek kadar ne kadar tanıyorsunuz ki? Kaldı ki aşkını ilan etmek hastalıklı bir durum değil, aynı şekilde bukadar aşikken umut etmesi kadar doğal bir şey Yok. Neden mi? Adam redd etmemiş ki!!!!

Bazen durumlar ve şartlar bizi zorlar. Ben şirkette sevdiğim adamın burnu kanadığında yanıma gidip geçmiş olsun bile diyememiştşm. Yapamadım, oysa ki içim gidiyordu. Hatta cesi beni sevmiyor düşünmüş adam bir süre davranışımdan dolayı. Oysa ki deli gibi aşıktım. Şimdi bu adam burada konu açsaydı herkes demez miydi bu kişi seni istese herhalde en azından geçmiş olsun derdi, umut şu kizi demez miydi??? Oysaki arka plan bambaşka.
Neden bukadar klişe düşünülüuor aklım almıyor sanki her insan aynı ve her insan aynı tepkiler veriyor. Yok neymiş, adam istese zaten adım atardı. Bunum genellemesi yapılamaz bu mümkün değil. Okadar bilmediğimiz dış faktörler var ki.ayrıca Burada ki yorumların önemini lütfen unutup hafife almayalım. Belki konu sahabi buradakı ağır yorumlardan etkilenip ani yanlış kararlar verir? Belki psikolojisi bozulur? Lütfen insanların derdi ne olursa olsun bukadar ağır yargılamayın, belli ki hiç aşık olmamışsınız ya da aşkı unutmuşsunuz, dikkat edin de aman kınadığınizi yaşamayın.....

X