Patronuma ilani ask ettim

Sordu canım son iki sayfadaki yorumlarda var ama sadece sordu o kadar birşy olmadı başka
Bızler hep askımızı kalbımıze gömerız ne olurdu karsılık bulsaydık .Senın ıcın hayırlıysa olur ınşallah ıcınde bulundugun durumu cok ıyı anlıyorum.Her gun kafanı mesgul eden sorular,acabalar,hayaller hepsını yasıyorum suan ama boş benımkısı :KK43:

Allah akıl fikir izan versin. Velevki platonik aşık oldunuz, duygularınıza sahip olamadınız, gidip adamın karşısına ben aşık oldum demek nedir, sizin adınıza ben utandım.ilanı aşk etmenizden değil ama , bu işler karşılıklı olur ; adamda size karşı bir his olsa, bir yolunu arar bulur ; siz nasıl gururunuzu çiğnediyseniz. Size karşı birşey hissetmeyen birine hem ilanı aşk ediyorsunur, red cevabını yiyip, yüzünüzün kızaracağı yere, yok kaşını oynattı, gözünü oynattı, benim içim geçti ,öldüm yandım tüttüm.. Reddetmiş. Daha ne yapsın. Ben adamın yerinde olsam, kesinlikle sizin gibi biri ile düşünecek olsam düşünmem, duygularına hakim olamayan, kendini kontrol edemeyen, gururunu çok rahat çiğneyen bir insan, karşısındaki hayır dediği halde, yetişkin gibi değil çocuk gibi ema ben aşık oldum yeeaa aşkımı duygumu ne pahasına olursa olsun yaşarım diyen bir insana, yetişkin muamelesi yapmam. öyle bir insanla asla ciddi düşünmem.
Kadin asik olmus,gitmis soylemis. Kime ne?
Gidip soyleyeyim mi diye sormuyor,gitmis soylemis ve gelismeleri paylasiyor,gurur abidesi olmaya luzum yok aslinda.

Adam red etmiş. red. Mesele bu. Kadında olsa, erkekte olsa, birine teklif ettiyseniz, hayır cevabı geldiyse artık bu mevzuda konuşulacak bir şey yoktur ; ama hayır dendiği halde, adamın her davranışını gözlemleyip kendince mana aramak, psikolojik rahatsızlıktır ; aşk mutluluk iki kişi arasında olur. Platonik aşkta karşı tarafın bilmediğidir. hayırdan anlamayan insanlar malesef kafalarında bu şekilde bir dünya kurup, herkesi inandırmaya çalışıyorlar, kadın cinayetleri, karşılıksız aşk cinayetleri hep bu yüzden. Acil uzmandan yardım alın.

Adam red etmiş. red. Mesele bu. Kadında olsa, erkekte olsa, birine teklif ettiyseniz, hayır cevabı geldiyse artık bu mevzuda konuşulacak bir şey yoktur ; ama hayır dendiği halde, adamın her davranışını gözlemleyip kendince mana aramak, psikolojik rahatsızlıktır ; aşk mutluluk iki kişi arasında olur. Platonik aşkta karşı tarafın bilmediğidir. hayırdan anlamayan insanlar malesef kafalarında bu şekilde bir dünya kurup, herkesi inandırmaya çalışıyorlar, kadın cinayetleri, karşılıksız aşk cinayetleri hep bu yüzden. Acil uzmandan yardım alın.
Biz konusuyoruz valla :KK66: kendi aramizda,katilmak isteyenlerle ve de en onemlisi saygi cercevesinde. Adam icin endise etmenize gerek yok,konu sahibi adama bir sey yapmayacak,öldürmeyi dusundugunu sanmam,tecavuz de etmez :KK66: kadin asik olmus, adamdan karsilik gelir veya gelmez. Bence siz bu agresifliginiz icin uzmandan yardim alin.

Oooovvvvvv yuhhhh..! Kız aşkını itiraf etttiiii... Adam hayır dedii.. Kız bunu takıntı haline getirdi bir de gitti cinayet işledi... Uzmandan aşık olduğu için mi yardım alsın...? Ay hiç güleceğim yoktu... İlahi siz :) Kızın diğer mesajlarını okudunuz mu acab? Olmayacağını biliyorum diyor.. Umutsuz yaşanmaz.. Tavsşyr ederim siz de güzel şeyler hayal edin.. Ruhunuz iyileşsin...

Ofiste iş arkadaşım vardı. Geldi beni sevdiğini söyledi, biraz acıdığım birazda yüzyüze baktığım için, kibarca reddettim aynı bu adam gibi. Yok arkadaş, bir müddet sonra sürekli bahane ile etrafımda dolanması, insana taciz gibi geliyor. Sonra birgün dedimki, niye böyle yapıyorsun. Şu hareketini bana mesaj olarak anladım, yani eğilmişim, suaterin altından belim gözükmüş, oda belimi ona göstermek istediğimi anlamış, yuh dedim ya. Burada eğilmek fotokopi evrak hergün rutin yaptığımız iş. Yani her hareketime bi mana. Ve en son bu manyaklık yüzünden işimden ayrılmak zorunda kaldım. Yani ne desem nasıl davransam cımbızla çekip, mana çıkarıp kafasında kuruyorlar. illa kalp kırarakmı reddedelim. Bu tip insanlar, bir müddet sonra işin tadını hakikaten kaçırıyor. Sizden hoşlanan birine ilanı aşk edersiniz, sizinle dışarda buluşur. Cevap verir. Başkası adına şunu düşündü bunu düşündü demek, hastalıktır.

Son düzenleme:
Biz konusuyoruz valla :KK66: kendi aramizda,katilmak isteyenlerle ve de en onemlisi saygi cercevesinde. Adam icin endise etmenize gerek yok,konu sahibi adama bir sey yapmayacak,öldürmeyi dusundugunu sanmam,tecavuz de etmez :KK66: kadin asik olmus, adamdan karsilik gelir veya gelmez. Bence siz bu agresifliginiz icin uzmandan yardim alin.
Bu konuda haklısınız, tabiki böyle bir özgürlüğünüz var; ama red yenen teklif üzerine bu kadar sayfa konuşulması bu kıza ümit olmuyor mu sizce de? Kızın psikolojisi bozuk değilse de bozulacak. Hadi bu kız aşık kuruyor bazı şeyleri, ona bu konuda bir şey demeye hak göremeyiz kendimizde de burda yorum yapan üyeler de mi aşık ki mantıklı düşünmek yerine aşkta mantık olmaz diyip, bir şeyler kurmaya çalışıyorlar. Bence Ceylin'in ayağını yere sağlam bastıracak yorumlar gelmeli. Ceylin bir dizi karakteri değil, insanlar ceylin üzerinden dizilerdeki gibi bir aşk hikayesi bekliyorlar, o yüzden gazlıyorlar; ama gerçek hayatta olaylar bambaşka yürüyor. Düşünün ki bir insanın canı birinci kattan mi düşünce daha çok yanar, yoksa beşinci kattan mı? Yorumları okudukça farkında olmadan daha da yükseliyor Ceylin, red ettiğini bile kabullenemiyor. Olmayacak biliyorum derken bile olacak gibi düşündüğünü yazılarından hissedebiliyoruz.

Ofiste iş arkadaşım vardı. Geldi beni sevdiğini söyledi, biraz acıdığım birazda yüzyüze baktığım için, kibarca reddettim aynı bu adam gibi. Yok arkadaş, bir müddet sonra sürekli bahane ile etrafımda dolanması, insana taciz gibi geliyor. Sonra birgün dedimki, niye böyle yapıyorsun. Şu hareketini bana mesaj olarak anladım, yani eğilmişim, suaterin altından belim gözükmüş, oda belimi ona göstermek istediğimi anlamış, yuh dedim ya. Burada eğilmek fotokopi evrak hergün rutin yaptığımız iş. Yani her hareketime bi mana. Ve en son bu manyaklık yüzünden işimden ayrılmak zorunda kaldım. illa kalp kırarakmı reddedelim. Bu tip insanlar, bir müddet sonra işin tadını hakikaten kaçırıyor. Sizden hoşlanan birine ilanı aşk edersiniz, sizinle dışarda buluşur. Cevap verir. Başkası adına şunu düşündü bunu düşündü demek, hastalık.

Adam seni tanisaydi yani bukadar kaba ve negatif bı insan olduğunu bilseydi ucuz atlattım diye sevindirdi eminim.ayrica patronu kıza hayır dememis.nasip kısmet demiş.guzel(hatta dikkat çekici )bulduğunu söylemiş.kendine direk bağlı olmadığı halde işten çıkmaması için ısrar etmiş.ayrica bu tür konulardan hoslanmayorsan okuma bence.

Bu konuda haklısınız, tabiki böyle bir özgürlüğünüz var; ama red yenen teklif üzerine bu kadar sayfa konuşulması bu kıza ümit olmuyor mu sizce de? Kızın psikolojisi bozuk değilse de bozulacak. Hadi bu kız aşık kuruyor bazı şeyleri, ona bu konuda bir şey demeye hak göremeyiz kendimizde de burda yorum yapan üyeler de mi aşık ki mantıklı düşünmek yerine aşkta mantık olmaz diyip, bir şeyler kurmaya çalışıyorlar. Bence Ceylin'in ayağını yere sağlam bastıracak yorumlar gelmeli. Ceylin bir dizi karakteri değil, insanlar ceylin üzerinden dizilerdeki gibi bir aşk hikayesi bekliyorlar, o yüzden gazlıyorlar; ama gerçek hayatta olaylar bambaşka yürüyor. Düşünün ki bir insanın canı birinci kattan mi düşünce daha çok yanar, yoksa beşinci kattan mı? Yorumları okudukça farkında olmadan daha da yükseliyor Ceylin, red ettiğini bile kabullenemiyor. Olmayacak biliyorum derken bile olacak gibi düşündüğünü yazılarından hissedebiliyoruz.
Illa ki umutlaniyordur ama napalim? Konu asiri umut iceriyor diye tartismaya kapatilmaz sonucta :KK66: herkes fikirlerini soyluyor. Ruh sagligi bozuksa bozuktur ceylinin,bu zaten bir ayip degil. Hepimizin psikolojik destege ihtiyaci olabilir. Ama adam dover gibi “reddedilmissin birak artik!” “Istemiyor neden zorluyorsun” “ tedavi olllll!” “Gururlu olllll!” “ vazgec,artik uzerinde konusmaaaa” Diye asagilamaya hakki yok arkadasin ben ona tepki gosterdim. Kadin cinayetleri boyle oluyormus vs vs. hepimiz fikirlerimizi saygi cercevesinde konusuruz paylasiriz yoksa. Siyah diyene neden siyah dedin diye sorulmaz.

Bir kere direkt reddetme diye birşey olmamış ki. Ceylin tabiki dizi karakteri değil. Ama adam nötr ya da tamamen olumsuz gibi gelmiyor bana. Kibarlık başka birşey. Adam baya uzun konuşmuş. İlla olumlu olucak diye birşey yok. Ama ceylinin ilgisinden memnun ve onu gözlemler gibi bir hali var sanki. Erkekler bizim gibi değiller istemediklerinde işlerine gelmediğinde anında def etmesini de biliyorlar. Böyle bir durum olmamış...

Illa ki umutlaniyordur ama napalim? Konu asiri umut iceriyor diye tartismaya kapatilmaz sonucta :KK66: herkes fikirlerini soyluyor. Ruh sagligi bozuksa bozuktur ceylinin,bu zaten bir ayip degil. Hepimizin psikolojik destege ihtiyaci olabilir. Ama adam dover gibi “reddedilmissin birak artik!” “Istemiyor neden zorluyorsun” “ tedavi olllll!” “Gururlu olllll!” “ vazgec,artik uzerinde konusmaaaa” Diye asagilamaya hakki yok arkadasin ben ona tepki gosterdim. Kadin cinayetleri boyle oluyormus vs vs. hepimiz fikirlerimizi saygi cercevesinde konusuruz paylasiriz yoksa. Siyah diyene neden siyah dedin diye sorulmaz.
Yok ben zaten ceylin'e öyle bir şeyler diyemez dedim. Ceylin aşık olduğu için kurabilir; ama buradaki üyeler mantıkla yaklaşmalı, onun kurduğunun üstüne bir de biz kuruyoruz, bu çok tehlikeli Ceylin açısından; çünkü o zaman çıkarımlarının doğru olduğunu düşünür ve olumsuz bir sonuç karşında, patronun kendisine bir şey hissetmediğini kabullenmesi çok zor olur, Allah korusun da bu kızın psikolojisi dibi bile vurabilir. Ben geçen ağladığı olaydan beri Ceylin açısından korkmaya başladım.

Aynen ya acayip gazliyorlar pembe dizi takip eder gibi senaryo yazacaklar nerdeyse.Ayrica asik ta olsan bu kadar adamin pesinde olmasi da dogru degil.Biraz frenlemek lazim.O isyerinden hic cikacagini sanmiyorum konu sahibinin.

İnadına size bunu söyleyeceğim;Adamın ağzından net bir şekilde hayır,olmaz,üzgünüm gibi kelimeler çıkmadı.
Kendinize bu kadar vurmanıza gerek yok  Ceylinceylinbjk: Bu mevzu beni aşar, psikolog uzman değilim .acil uzmandan yardım alın. Okb. Geçmiş olsun.

Yok ben zaten ceylin'e öyle bir şeyler diyemez dedim. Ceylin aşık olduğu için kurabilir; ama buradaki üyeler mantıkla yaklaşmalı, onun kurduğunun üstüne bir de biz kuruyoruz, bu çok tehlikeli Ceylin açısından; çünkü o zaman çıkarımlarının doğru olduğunu düşünür ve olumsuz bir sonuç karşında, patronun kendisine bir şey hissetmediğini kabullenmesi çok zor olur, Allah korusun da bu kızın psikolojisi dibi bile vurabilir. Ben geçen ağladığı olaydan beri Ceylin açısından korkmaya başladım.
Aaa neden ki? Takip ettigim kadariyla guclu bir karakteri var. sirf bu konunun basinda bile aynen sunu dusunmustum “vay anasini helal olsun kiza,gogsunu gere gere sevdigini soyleyen insan her seye gogus gerer”. Acikcasi her zaman kendine iyi bakabilecek bir uye oldugunu dusunmustum. Insallah korkulariniz gercek cikmaz ne diyelim. Elden gelen iyi niyet temennileri en samimisinden :KK66:

Adam seni tanisaydi yani bukadar kaba ve negatif bı insan olduğunu bilseydi ucuz atlattım diye sevindirdi eminim.ayrica patronu kıza hayır dememis.nasip kısmet demiş.guzel(hatta dikkat çekici )bulduğunu söylemiş.kendine direk bağlı olmadığı halde işten çıkmaması için ısrar etmiş.ayrica bu tür konulardan hoslanmayorsan okuma bence.
Adam kıza hayır demiş. evet sevindim iyiki kabul etmedim ucuz atlamışım hem gurursuz hemde reddettiğini anlamayacak kadar kalın kafalı insanlar.? İstediğiniz gibi yorum gelmesi hoşunuza gitmiyorsa okuma, yorum yapma bence ;

Bir kere direkt reddetme diye birşey olmamış ki. Ceylin tabiki dizi karakteri değil. Ama adam nötr ya da tamamen olumsuz gibi gelmiyor bana. Kibarlık başka birşey. Adam baya uzun konuşmuş. İlla olumlu olucak diye birşey yok. Ama ceylinin ilgisinden memnun ve onu gözlemler gibi bir hali var sanki. Erkekler bizim gibi değiller ben istemediklerinde işlerine gelmediğinde anında def etmesini de biliyorlar. Böyle bir durum olmamış...
Nasip, kısmet teselli cümleleri. Adam daha naif nasıl reddedecekti? Kibar erkekler böyle reddediyor genelde. Bi de kimse kendisi yüzünden birinin işten olmasını istemez, vicdan meselesi bunlar ve gözlem dediginiz şeyden insanın karakteri anlaşılmaz, sadece görgü ve terbiyesi anlaşılır. 3 hafta değil 3 günde bile anlardı. Ben zaten o gözlem savına hiç katılmıyorum, daha önceki sayfalarda yazdım onunla ilgili fikirlerimi.
Aaa neden ki? Takip ettigim kadariyla guclu bir karakteri var. sirf bu konunun basinda bile aynen sunu dusunmustum “vay anasini helal olsun kiza,gogsunu gere gere sevdigini soyleyen insan her seye gogus gerer”. Acikcasi her zaman kendine iyi bakabilecek bir uye oldugunu dusunmustum. Insallah korkulariniz gercek cikmaz ne diyelim. Elden gelen iyi niyet temennileri en samimisinden :KK66:
Arka sayfalar da var neden ağladığı ve görünce bunun için mi ağladı diye şok geçirdim, o kadar boş bir şey için ağlamış ki çok üzüldüm kendisine o günü. Patronu ile olursa da olmazsa da mutlu olur inşallah, kendisi için en hayırlısı ne ise o olsun. :)

X