Patronuma ilani ask ettim

Ehehehe:) ben çok beğenmiştim yaaa:KK200: illa ki diyaloğa gerek yok ki:110:
Adam orda surete aşık olup kadını tınlamıyordu ya ilk başlarda çok ulvi gelmişti bana:KK50:
Konu sahibinin ilişkisi de güzel güzel gelişir inşallah:KK200:
Kız konu sahibi Ceylinceylinbjk Ceylinceylinbjk cool olmaya devam et. Şöyle düşün; üzerime düşeni yaptım..fazlası aşkına zarar..gerçekten daha bişey yapma,güzel güzel içinde yaşa:KK200:

Doğru aslında bende severim platonik aşkı herşeyi kafana göre yaşıyorsun hayalinde:KK71: zaten ilişki başlayınca genelde hayal kırıklığı.bakalim hanım kızımız ne yaşıcak.

Teşekkürler:) bende geri durma kararı aldım bi süre. O süreden sonra br şey olmazsa daha fazla durmam giderim. Banada hoşuna gitti gibi geliyor bu sabah bilerek bana onu görmediğim halde günaydın deyip gülümseyip kendini göstermesi kesinlikle kendini kapatmadığını gösteryor ama adım atacağı anlamına gelmez. Bekleyeceğim mecburen. Umarım hayal kırıklığına uğramam.
Gitme konusunda çok acele etme sakın bu tarz duygular insanın sabrını emiyo bilirsin ne zaman ne zaman diye kendini yiyor insan beklemelisin bence bir süre şöle bir iki hafta görünmeme imkanın varsa görünme hiç gözüne merak edecektir kesin. Sen şuan onun aklının bi yerlerindesin eminimki ama neticede adam firmanın ortağı konumu itibariyle hemen atak yapamaz oda sana... ki bu tarz konular bir kişi duydumu dedikodu olur hemen herkez duyuverir bir anda sana kimseye bahsetme diyede söylemiş sanırım adam patron düşünsene ki ciddi işinde gücünde bir adam diyorsun duruşunu zedelicek bir atak yapamaz hemen seni doğru düzgün tanımıyor en nihayetinde. Sana güvendiği anda atağa geçicek bence . Konunu takipteyim habersiz bırakma bizi:)

Öncelikle cesaretinden ötürü tebrik ederim. Anlattiklarina bakilirsa karşı tarafinda sana karsi bir ilgisi var ama acele etmek istemiyor. Bu ilgisi olumluda sonuclanabilir olumsuzda. Yani kisaca patronun kisisi sana su mesaji vermiş " evet sende cok hossun ilgimi cekiyorsun ama bu yeterli degil. Karakter olarak birbirimize uygun muyuz bunu zamana birakalim" demis. Ondan adım bekle. Arada kendini hatirlat selam ver isle ilgili konus ama kisa kisa diyaloglarla.Gelismeleride yaz buraya KK olarak merak ederiz :)

Gelişme olur olmaz yazacağım mutlaka sizin gibi çok merak eden oldu :) şuan hiçbir şey yapmadan hatta yok denecek kadar az şekilde diyaloga girecek kadar geri çekmeyi düşünüyorum kendimi,bakalım hayırlısı.

Ehehehe:) ben çok beğenmiştim yaaa:KK200: illa ki diyaloğa gerek yok ki:110:
Adam orda surete aşık olup kadını tınlamıyordu ya ilk başlarda çok ulvi gelmişti bana:KK50:
Konu sahibinin ilişkisi de güzel güzel gelişir inşallah:KK200:
Kız konu sahibi Ceylinceylinbjk Ceylinceylinbjk cool olmaya devam et. Şöyle düşün; üzerime düşeni yaptım..fazlası aşkına zarar..gerçekten daha bişey yapma,güzel güzel içinde yaşa:KK200:
Evet gerçekten adımın kralını attım,bu kadar yeter diyorum bende. Ama içim içimi de yiyor adım atsın diye. Bir kaç ay zaman verebildim anca kendime.Umarım bu süre zarfında bir şeyler olur. :)

Gitme konusunda çok acele etme sakın bu tarz duygular insanın sabrını emiyo bilirsin ne zaman ne zaman diye kendini yiyor insan beklemelisin bence bir süre şöle bir iki hafta görünmeme imkanın varsa görünme hiç gözüne merak edecektir kesin. Sen şuan onun aklının bi yerlerindesin eminimki ama neticede adam firmanın ortağı konumu itibariyle hemen atak yapamaz oda sana... ki bu tarz konular bir kişi duydumu dedikodu olur hemen herkez duyuverir bir anda sana kimseye bahsetme diyede söylemiş sanırım adam patron düşünsene ki ciddi işinde gücünde bir adam diyorsun duruşunu zedelicek bir atak yapamaz hemen seni doğru düzgün tanımıyor en nihayetinde. Sana güvendiği anda atağa geçicek bence . Konunu takipteyim habersiz bırakma bizi:)
Çook teşekkür ederim güzel enerji için. Beklemedeyim. Sabırlı olmak ve adım atması için dua ediyorum. Umarım gerçekten istiyodur ama dediğiniz gibi hemen atağa geçememe durumu vardır. Eğer öyleyse mutlaka gelir herhalde. Çünkü benim ve ilişkimin zararsız olacağını mutlaka farkeder.

benım personelım bana gelıp boyle seyler soylese
ılk dusunecegım sey hıc profosyonel olmadıgı duygularını ıdare edemeyecek kadar tedbırsız olduguolurdu ve patronu olarak bana bunu soyleyebılecek cesaretını verdıgım ıcın kendıme de kızardım gozumden duserdı guvenmezdım

kotu nıyetlı veya kotu karakterlı bır erkek bu zafınızı kullanmaya calısadabılırdı

eger ılla soyleyecektıysenız bence gercekden ıstıfa da etmelıydınız.

ve bunları konusmak ıcın en uygun yer ıs yerının dısı olmalıydı ... bastan sona cok yanlıslar gordum... adamla bır muhabbetınız olsa zaten ılgınızı anlardı tavrından bılır ona gore davranırdınız bence cok yanlıs olmus

adam sızı kırmadan konuyu havada bırakmıs hayır dese ılerde nıye hayır dedım dememek ıcın , evet dememıs evet dese, evet dedıgıne pısman olmamak ıcın... ınsanları bu durumda bırakmak cok yanlıs.

Evet gerçekten adımın kralını attım,bu kadar yeter diyorum bende. Ama içim içimi de yiyor adım atsın diye. Bir kaç ay zaman verebildim anca kendime.Umarım bu süre zarfında bir şeyler olur. :)
İnşallah, hayırlısıyla:dua: başka atak yapmasan da duygusal olarak beklenti içinde olman,karşıya yansıyacaktır emin ol. O yüzden kendini şartlamadan şu dönemi içinde yaşayarak geçir dingin dingin:KK200:

Merhaba,

Ben 29 yasinda ozel bir sirkette 1 yildir calisiyorum. Calistigim sirketin 5 patronu var ,hepsi kardes ve biri oldukca sert kuralci 42 yasinda hic evlenmemiş personelle pek alakasi olmayan butun gununun çoğunluğunu calisarak geciren ve sirketin butun finansiyla ilgilenen bir adam.

Simdi kesin diyeceksiniz ki bulundugu konumu patron olusu ilgini cekti,ask filan degil seninki. Onceleri bende bunu soyluyordum kendime hatta bir gun birine gercek bi platobik ask besleyecegim ihtimalini bile vermiyordum. Hele bu patronum olacak deseler asla yok artik derdim. Ama oldum. Cok asigim. Onu gorunce kalbim agzimdan cikacak gibi oluyor. Sirket çalışanlarının tesaduf patronlar hakkinda soyledigi seylerin icerisinde bazilarini cimbizla cekerek kendimden biseyler bularak en cok o dikkatimi cekmisti bu sayede ona olan ilgim baslamisti,digerlerinden farkliydi. Beni istemesin ama yeterki ona bi kere sarilayim yuzune dokunayim istiyorum. Yemin ederim her sabah her gece bunun hayali ile uyanip uyaniyorum. Kimseye anlatamiyorum buraya dokmekten baska carem yoktu. Fikirlerinize inanilmaz ihtiyacim var suanda.

7.ay oldu ona olan ilgim baslayali,isime konsantre olamiyordum. Surekli bi bahaneyle onu oldugu kata cikiyodum. Bakislarimdan ilgimi farketmis olsa gerek,beni bi gun yanina cagirdi odasinin onunden gecerken. Adimi ne is yaptigimi ve nasil gittigini sordu kisa ve kibar bi konusmanin ardindan ise geri dondum. Cok sempatik bahsedilen sertligi olmayan nazik bi adamdi. bi hafta sonra bi bahaneyle ben ciktim odasina yine ayni sicakligi gordum hatta ismimin anlamina bakip google dan aratip sonundada biz buraya nerden geldik ya diye gulusup konuyu kapadi, gerci ben bi anlam cikaramadim acikcasi.Kendime engel olamiyordum halen olamiyorum,onu gormeden duramiyorum.
En sonunda bu olanlardan sonra psikolojik ve ruhen iste degilgibiydim aklim hep ondaydi isimi duzgun yapamadigimi farketmeye ve iyi e uzulmeye basladim. İstifami hazirladim ve cebime koydum. Bi cilginlik yapip cuma gunu odasina gittim.
Ona cok asik oldugumu kendime engel olamadigimi bu yuzden ise kendimi veremedigimi istifa edecegimi bunun uzerinede icimi rahatlatmak istedigimi soyledim. Butun duygularimi anlattim nasil basladigini ne ile basladigini ne hissettigimi.sacma sapan hayaller kurmaya basadigimi daha fszlasini istedigimi ve bunun onune gecemedigimi anlattim.beni farketmedigini ama ona aylardir asik oldugumuda ekledim. Buyuk bir sakinlikle karsiladi ve hepsini dinledi. İsten cikma sebebimi sordu ve duyunca ozel hayatimi disarda birakmam gerektigini varligimdan memnun olduguju soyledi. Varligimdan haberiniz yoktu diyorsun ama bu benim sinirlarima giriyor oraya girme diyerek gulumsedi. Duygularimin benim sucum olmadigini,normal oldugu ve samimiyetime inandigini soyledi. Karsimda cok guzel zarif dikkat cekici ve akli selim bi bayan var dedi. Ben tabi o olumsuzlukla yaklasip kendimi o kadsr istifa etmeye ve beni olumsuz gorecegine odaklamisimki soyledigi guzel seylerin keyfini bile yasayamadim o an. 'Varligindan memnunum,isten cikmani istemiyorum.ozel hayatini isine karistirmamayi ogren. Nasip diye bir sey vardir bilirmisin ona cok inanirim eger nasipte varsa gelir bulurum bi sekilde ben seni' dedi. Ben anlamamaktan direnince soylenilenleri, ne demek istedigimi anliyomusun neden kendine sorular sormak yerine ani yasamiyorsun dedi. Senin bolumun ayri benimki ayri buna ragmen varligindan memnunum diyorum.
Boyle olmasa bile hayat boyle bazen karsilik bulabiliriz bazen platonik kalabiliriz bazen gulup aglayabiliriz kendini bu kadar sikip,uzme dedi.
Simdi git evine guzelce dinlen dusunu al guzel bi haftasonu gecir ve bence istifanida at dedi.
Ayrica duygularindan kimseye guvenip bahsetmemeni tavsiye ederim sana dedi. İnsanlar sacma sapan konusunca is sevimsiz bir hal aliyor dedi. Ben bunca seye ragmen fduygularimi belli ettikten sonra burda calismanin benim icin Bunun yaninda hangi okuldan mezunsun vs nerede pturuyordun gibi sorular sordu. Guzel bi konusmaydi ama kesinlikle bi netlik yoktu konusmada. Hatta ben cok vaktinizi aldim gidiyim artik diyince evet bir saatimi aldin dunya kadar isim var bana bir saat borclusun bi ara odersin deyip gulumsedi. Bende bunu umarim unutmazsiniz dedim. Ben hic bir seyi unutmam dedi.
Ama kalkarken ne bir telefon no nede baska bir sey hic bir sey soylemedi istemedide. Kendi kendime gelin guveymi oldum yine anlamak istedigm gibi anladim dedim cikarken.

Suan cok garip hissediyorum. Cok cilginca bisey yaptim hem mutluyum hem tuhaf hissediyorum. Bilddim tek sey onu cok seviyorum ve onun bilmesi artik beni dahada geriyor burda oldugum surec icinde. Bugun odasina fatura goturdum hic bir sey konusmadik ve geri dondum masama.
Bu surec icinde nasil davranmakiyim ne yapmaliyim? Sizce o ne yapmaya calisti? Ben artik dusune dusune kafayi siyiricam galiba. Kimseye anlatamiyorum fikirlere cok ihiyacim var. Diyorum ya bana bi kere bile sarilsa ben yine cikip gitmeye platonik kalmasina raziyim.

Ondan bi haber bir adim gelmezse deli gibi uzulucem ama geleceginide sanmiyorum ne yalan soyleyeyim. Bu kadar olumlu seyler soyleyip telefon no istememesi yada baska bisey boyle dusunduruyor bana.
Tavsiyelerinizi bekliyorum cok uzun oldu hakkinizi helal edin.
Cok kotu olmus cokk yazmak istemiyorum hissettiklermi

Öncelikle cesaretinizden dolayı tebrik ederim :))
Bence olma ihtimali var. Olumsuz olsaydı nazikçe olmayacağını da söyleyebilirdi ama olmaz dememiş, güzelce konuşmuş. Mesela ummadığınız birisi hiç ummadığınız anda size karşı duygularından bahsetse ve siz de o an etkilenseniz bile hemen teklifi kabul etmezsiniz, zamana yayarsınız ama sizi hiç etkilemese ilgilenmediğinizi nazikçe ifade edip direkt kestirip atarsınız değil mi ? Bence o da zamana yaydı. Ummadığı anda gelen adımla şaşırdı, direkt reddetmedi çünkü dış görünüş olarak beğendi, zamana yayarak tanımaya çalışıyor olabilir bence :))
Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır:KK200:

Neden çocukca? Birinegidip duygularından bahsetmek ve mevkiisi yüxünden işimden ayrılacağımı, bunun bi saçmalık olduğunu bildiğim halde kendime engel olamadığımı anlattım. Oda ; işinle özel hayatını birbirine karıştırmamanı tavsiye ederm kesinlikle , ben sadece ilgilenmiş olduğum birimin sorumlusuyum kendimi böylr görüyorum diye beni ikna etmeye bile çalıştı. Çocukluk bunun neresinde? Sıradışı bir durum olduğu için böylr düşündünüz sanirim ama ne hislerim nede karakterimin hiç çocukca olmadığını düşünüyorum.[/QUO
bence de çocuksa degil gayet net bende net insanları severim:KK66: bazen birisini kendine bu denli yakın hissetmek hiçde kolay olmuyor , sevmişsiniz onunda bilmeye hakkı var demek ki diye düşündünüz sanırım
bu iş olacak diye hissediyorum nedense ama siz artı bu aşamada beklemede kalın hiç ilgilenmeyin bakalı ne yapacak
inşaAllah gereksiz yere sizi umutlandırmıyoruzdur:KK66: haberlerinizi bekliyorum
iyi şanslar

yorumlar birbirine girmiş niye bilmiyorum:olamaz:
Sorun degil :) bende sanki bosuna umutlaniyormusum gibi hissediyorum ama genelde yapi olarakta karamsar biriyim ondanda hisseidyo olabilirim. Guncelleme mi gordunuz mu? dun sabah onu gormedigim halde arkamda gunaydin diye seslenerek gulumsedi.
Yani hic istemiyo etik gormuyo olsaydi benden kacmazmiydi? Kendini gostermeye calismak resmen bu. Belkide ilgim hoşuna gitti dusunuyordur bi ihtimal.

istismara çok açık bir haldesiniz.
sizden faydalanacak dikkatli olun.
Kİmse kimseye zorla bir sey yapamaz oyle degil mi.
Hata yapacak derecede kör bir asik oldugumu düşünmüyorum. Zarari hissettigim an uzaklasma gibibi huyum var. Ve karsidaki adamin gercekten o niyetli olmadigini biliyorum ve hissediyorum. Bence bana karsi duygusu yoktur ama oyle bir niyetide yoktur gibi yani.Tesekkur ederim oneri icin.

Kİmse kimseye zorla bir sey yapamaz oyle degil mi.
Hata yapacak derecede kör bir asik oldugumu düşünmüyorum. Zarari hissettigim an uzaklasma gibibi huyum var. Ve karsidaki adamin gercekten o niyetli olmadigini biliyorum ve hissediyorum. Bence bana karsi duygusu yoktur ama oyle bir niyetide yoktur gibi yani.Tesekkur ederim oneri icin.

sadece sonu hep böyle bitiyor diye uyarayım dedim.
umarım akıllı kadınsındır ve ben yanılırım.
inan çok isterim yanılmayı.

Sizin kendisine karşı olan duygularınızı ilk defa farketmişe benziyor, bence zamana bırakmış ısınıp ısınmama durumunu hemen anlamasi mümkün değil.

Bana bir şeyler olur gibi geldi ama şimdi artık geride durma zamanı, mesela zirt pirt yanına gitmeyin, gözlerinin içine bakmayın, dikkatini çekeceğim diye uğraşmayın tabiri caizse kaçın ondan, kaçın ki kovalayan merak eden o olsun. Böylece sizi tanımaya çalışır, geride durduğunuz her an o size bir adım atar. Bunu sakın unutmayın.
evet kesinlikle haklısınız konu sahibi artık sabredip durma zamanı eğer arkadaşın tavsiyesindeki gibi davranırsanız masum itirafınız şık durur tersi durumda rahatsız edici ve yılışık bir hal alacak sabredip bekleyin inşallah beklediğiniz sonuç olur ama ondan bir adım gelmedikçe sakın bir şey yapmayın ,tabi bence:KK66:

Amaaan soylediniz kurtuldunuz diyorum ben. Olsa da olmasa da bir kaybiniz olmaz. Gerizekali bir birey de olmadiginiza gore adam sizi kotu yola falan dusurmez yani bu devirde :KK53::KK48:
Gayet mantikli yazilariniz var. ben sizi begendim. Insallah hayirlisi olur:rapci:

Tesekkur ederim bende boyle dusunuyorum bi kaybim olmaz ama cok uzulecegim elbette. Bu arada bi kac yil evvel bir calisanin tanidigini begenip sordurdugu olmus biliyor musunuz? Kiz daha cok evlenip bosanmis olunca istememis o zamanlar.
Yani adam isteyince soruyorda ediyorda adimda atiyor. Cok uzun zaman degilde kisa bi zamanda bile belli olabilir o kadar cok uzun beklememe bile gerek yok sanirim ciksam iyi olacak bir sure sonra

X