Patronuma ilani ask ettim

Patronun cevaplari yuvarlak bence. Cok beklentiye girme. Normal işinde ol o da artik biliyor bir niyeti olsa zaten seni bulur dedigi gibi

Nasipse bulurum seni ne demek ya.. Kelime oyunu yapacağına net bir şey söylesene. Kadının kafasını karıştırmak hava da bırakmak niye? Adam gibi de ki, ben sizinle ilgili böyle bir şey hiç düşünmedim. Ama iyi bir insansınız. Hiçbir konuda kesinlik veremem size. İşinizi bırakmanızı istemiyorum böyle bir sebep yüzünden. Duygunuzu açtınız, bu ne kadar açık yürekli bir insan olduğunuzu gösterir. Bunun için sakın çekinipte çalışmayı kendiniz için zorlaştırmayın. Bundan utanmayın. Yine de sizin kararınız."

Ya da ilgileniyorsa diyebilirdi ki, bu konuyu bir yemekte konuşalım. Birbirimizi tanımakta bir mahsur görmüyorum diyebilirdi. Gelmiş 40 yaşına hala yok efendim nasipse bulurum, yok ben öyle hissetmiyorum ama sizi de fark ediyorum. Sinir oluyorum şöyle tiplere

o konuşmayı yapmamışsınız gibi devam et bence işine yanına olabildiğince gitme iş çok gözünün önünde olma bakalım tavrı ne olacak ama yazdıklarınızdan onun da söylediklerinize sıcak baktığını hissettim ben, bir saat bana borcun olsun demesinden de bir kahve yada çay içmek istediğini anladım eğer öyle bi teklifi olursa haber ver çok merak ettim :)))

Evet bir belirsizlik olduğu için o kadar kafam karışık ki. Yaptığıödan hiç pişman değilim ama zor olacak sadece beklemek. Başka alternatifimde yok gibi. Aslında ben ne güzel gitmeye razı idim. Eğer sonuçta bir olumsuzluk olursa hayal kırıklığı ve üzüntü daha fazla olabilir bende..
istesen aslinda hala ayrilabilirsin is yerinden madem yapamiyorsun onsuz
yas farki cok ciddi bi durum...
sen patronunu sadece is yerinde goruyosun ve patronlar genelde zaten is yerinde bilerek soguk mesafeli dururlar.sen onu disarda ya da evin icinde gormedin ki hic...
gorsen belki nefret edersin.
seni kullanabilir dikkat et bana biraz da seninle dalga gecmis gibi geldi acikcasi....
biraz dusunsene biz birine seni seviyorum diye askimizi ilan etwek karsimizdakinin ya "evet bende seni seviyorum"demesi lazim ya da "hayir kusura bakma ben seninle ilgili boyle seyler dusunmuyorum" demesi lazim...
patronunun agzi iyi laf yapiyo...
ama sen kalbine yenik dustugun icin anlamiyosun adamin niyetini.sen belki kendince masumane duygular hissedebilirsin ama patronun seninle dalga geciyo ve senin duygularini kullanarak egosunu tatmin ediyo.hoauna gidiyo ondan yasca kucuk birinin hoslanmasi kendini hint kumasiymis gibi hissettiriyo.

ayrica genelde 42 yasina kadar evlenmeyen bi adam gonul eglendirmek istedigi ici bu yasina kadar evlenmemistir adam patron sonucta maddiyati da iyidir.ve hayatta herseye doymustur.iyi laf yapmasi da cok normal.o kadar cok hayatindan kadin gecmis ki sana verdigi cevaplar capkinlik belirtisi ...

Kibarca reddetmiş sizi kırmadan. İşiniz ayrı olduğu için istifanıda gereksiz bulmuş. Kendine sakla işine devam et demiş. Ayrıca nasip falan demesi seni cepte görmesi:)
Bence o adamdan uzak dur. Bence sen başka iş bul çık oradan.

Bence bunlar cok guzel heyecan verici duygular.bosver iyiki soylemissin en azindan seni farketmis.capkin olabilir duygularinla oynayabilir surekli umit verebilir bazi erkekler vardir surekli umit verir baskada birsey yapmaz sizin ilginizden gencliginizden guzelliginizden etkilenir ama siz ona gore degilsinizdir.umarim hersey cok guzel olur.ama isten cikmayin daha cok uzulursunuz gorememek daha kotu.adamda kismet demis olmaz dememis.bekleyin sabirli olun bellimi olur ciddi seylerde olabilir neden olmasin.belki hissettiginiz gibi durust olur size karsi.bazi erkekler capkin olur ama her kiza olmazlar.herkes gibi bende katina fazla cikmayin sizi merak etsin diyorum.ask olsun diyorum

Git adama sarıl bu kadar delilik yapmışın onu da yap kız :) şaka bi yana özgüvenini takdir ettim ben de sevdim mi gidip söyleyenlerdendim toplumumuzda buna farklı bakılsa da iyi yapmışsın

Öte yandan ne yapmasını bekliyoduk ki hemen orda aa dur bakıyım güzel de kızsın hemen görüşelim tel ver dese memnun mu olurdunuz.. Böylesi daha iyi.. Şimdi ilgili davranmamanız gerekli kaçan kovalanır

duygularinizi en yakin arkadasiniza bile anlatmayin buyu bozuluyor.seni arastirir derken sago sola bu nasil kiz diye sormaz.izlemede kalir takip eder oturmani kalkmani ve senin hakkinda hukum verir.gunaydin deyip arkanizdan seslendiyse bi umut var bencedikkatini fena cekmissiniz.herseyi oluruna birakin ve acele etmeyin.isinizi en iyi sekilde yapin aksatmayin.

Platonik ask demek...kendi zihnimde belirledigin bir profile asik olmak demek.
Huyunu suyunu bilmedigin insana asik oldum kafasina girirsen sonradan gercek halini taniyinca o askin puf olur ucar gider.

Belki ona 29 yasinda olup hala boyle platonik takildigin icin en son nezaman iliskin oldu diye sormustur.
Cunki genelde cocuk ve ergenler boyle platonik asik olur. Gercekci birsey degil yani. Biraz gercekci bak hayata canim.
Belki onu tanima firsatin olsa cok cirkin huylari cikacak hosuna gitmeyen. Ozaman belki sen onu istemeyeceksin...

Vaktini boyle seylere harcama. Ve patronun dedigi gibi ani yasa. Eger cidden 29 yasindaysan sana abi gibi akil vermis...
Ha belki olur birseyler diyecegim. Ama dedigim gibi tanimiyorsun etmiyorsun belki sen onu istemeyeceksin sonradan. Tanimadigin insana boyle hissettigin bir ask ne gercekci ne de saglikli dir.

Bence iletişiminizden ya da ilginizden hoşlanmış ama ilerisi için emin olamadığından iki türlü de konuşmuş.
Duygularının oluşması için erken olduğunu düşünüyor.

Yuvarlak yorumlarda bulunması sonucundan çıkarak sizden farklı talepleri olusursa; buna fırsat vermemenizi tavsiye ediyorum.Duygularınıza; onun farklı duygularıyla karşılaşmadan mutlu olmanız temennisiyle..

Bence duygusu olsa bile patron olduğu için bunu gizli tutmanın yollarını arayacaktir baslarda.boyle birsey belki ilk defa başına geliyor ve nasıl davranaxagini bilemiyor.ama yakında size geri dönüş yapacağını düşünüyorum çünkü reddetmemis.siz bir adım atınız şimdi onu bekleyin.

Valla bana gayet açık kapı bırakmış gibi geldi. Reddedecek olsa insan olanın istifanı kabul etmesi gerekirdi. Bir saat borçlusun bi ara ödersin ne demek?

Cesaretinden dolayı tebrik ederim seni böyle birşeyi iş ortamında heleki asla söyleme cesaretinde bulunamazdım sanırım yani karşındaki patronun olduğu için burada seni eleştiren arkadaşlar var ama takılma bence sen bu tarz duygular insanın elinde olan şeyler değil malesefki. Tabi sonrasında atacağın adımların hepsi elinde olan şeyler:)Yani o adamın yerinde bir başkasıda olsa o anda gönlünü açma cesaretinde bulunmuş bir bayana aynı tepkiyi gösterirdi sanırım yani düşünsene 'evet işten çıkman daha doğru olur' demesi için despot bir insan olması gerekli yani sana bir abi gibi bir nasihatta bulunuyorda olabilir ama yüksek ihtimalle hoşuna gitti bencede direk numaranı isteyemezdi konumu itibariyle. Bence bir süre bekle 2. bir adım sakın ola atma yani bir süre gözüne görünme ve ilgilenmiyormuş gibi yap yapabilirsen şayet :)

X