Patronuma ilani ask ettim

Öyle mi dersiniz? geri çekilme ve ortalarda görünmeme kararı aldım bi süre. Mecbur kalmadıkçada odasına çıkmayacağım. O 1 saati istemesi için herşeyi yapardım:) ama ben ne yazıkki sizin kadar olumlu enerji alamıyorum nedense.
Bence hiçbişey yok gibi davranın işinize bakın.ben sizin tabirlerinizi incelediğini hissettim.akli basında bir adam da böyle davranır.insallah ben yanılmam hislerimde ve hayırlı ise evli mutlu ve çocuklu olursunuz.

İnan heyecanla okudum yaşadıklarını. Adam bekar olması bence yeterli duygularında açılmanda yal ış yok. Bazıları dmeişki işyerinde patron personel ilişki blanla blaaaa demiş. Abi tamam patronla flört etme , müşteriyle etme, sokakta mı tanışalım cafede mi tanışalım hangisi doğru kime doğru.
Neyse sen keyfini çıkar evet kısmet demiş çok güzel demiş kısmette varsa olur yoksa zaten zaöanla sende başkasına muhakak yönelirsin yıllarca bekleyecek halin yok. Telefonunu istememesi iyi olmuş ozaman hızlı olurdu ki bulmak istese ik dan zaten hakkında herşeyi öğreniz zor değil.

Bence eger havai ayran gonullu biri degil hislerinden emin biriyseniz gayet iyi yapmissiniz. 3 ay daha calisin baktin bir adim var olabiletisi var kimse seni tutamaz :) ama yoook umut yok yeni bir is bulup cik. eger benim yuzumden mi derse ben size olan hislerimi beyan etmistim omrum boyunca size platonik asik da olacak degilim sizle alakali degil baska bir sirketten teklif aldim dersiniz. Erkekler boyle kul kole olan kadinlari sevmiyor ayni biz gibi :KK66:

İnan heyecanla okudum yaşadıklarını. Adam bekar olması bence yeterli duygularında açılmanda yal ış yok. Bazıları dmeişki işyerinde patron personel ilişki blanla blaaaa demiş. Abi tamam patronla flört etme , müşteriyle etme, sokakta mı tanışalım cafede mi tanışalım hangisi doğru kime doğru.
Neyse sen keyfini çıkar evet kısmet demiş çok güzel demiş kısmette varsa olur yoksa zaten zaöanla sende başkasına muhakak yönelirsin yıllarca bekleyecek halin yok. Telefonunu istememesi iyi olmuş ozaman hızlı olurdu ki bulmak istese ik dan zaten hakkında herşeyi öğreniz zor değil.

Aynı fikirdeyim.
Patron olmaz
İşyerinde mesia arkadaşın olmaz
Akrabadan uzak dur
Komşu oğluna güvenme
İnternetten tanışma
Nasıl olacak peki?
Millet bir garip.

Ceylinceylinbjk Ceylinceylinbjk konunuzu hergün okuyorum. İçimden geldi yazmak. Dilerim her şey çok çok ama çok güzel olur. Cidden tüm kalbimle diliyorum bunu.
Yaaa çok teşekkür ederiiimmm birbirimi tanımayan iki insanın birbirine bu denli içten dua etmesi ne mutlu edici bir şeymiş. Aynı dilekleri bende sizin için dilerim.

Bugün bi ufak güncellemede yaptım gördünüz mü? Onu farketmediğim halde arkamdan gülümseyerek bana günaydın deyip onu görmemi sağladı.
Ama gün içinde kesinlikle öyle benim gibi olduğum yerden geçmiyor birbirmizi çokta az görüyoruz ben onun olduğu kata çıkmazsam. Bugünde hiç çıkmadım zaten.
Ay bilmiyorum ne olur ne biter ama gerçekten inşallah hayırlıdır ve olur :)

Bence eger havai ayran gonullu biri degil hislerinden emin biriyseniz gayet iyi yapmissiniz. 3 ay daha calisin baktin bir adim var olabiletisi var kimse seni tutamaz :) ama yoook umut yok yeni bir is bulup cik. eger benim yuzumden mi derse ben size olan hislerimi beyan etmistim omrum boyunca size platonik asik da olacak degilim sizle alakali degil baska bir sirketten teklif aldim dersiniz. Erkekler boyle kul kole olan kadinlari sevmiyor ayni biz gibi :KK66:
Hislerimden 7.ay oldu gayet eminim. Bir kaç ay verdim kendime eğer bir adım görmezsem gerçekten gideceğim tamam onu belki göremeyeceğim ama böyle sevgimi bilip onu her gün olmayacağını bildiğim halde görmem beni iki kat daha üzer. İçimde bi olumsuzluk doğsada yinede bir ümit bekliyorum işte..

Bence hiçbişey yok gibi davranın işinize bakın.ben sizin tabirlerinizi incelediğini hissettim.akli basında bir adam da böyle davranır.insallah ben yanılmam hislerimde ve hayırlı ise evli mutlu ve çocuklu olursunuz.
Şuanda bir adıma çok ihtiyacım var umarım o ufak araladığı kapıdan bir şeyler söyler. Teşekkür ederim güzel dualar için kendimi çok iyi hissettirypr

Bende başta patron çalışan olurmu diye düşündüm hatta bunu çok sordum kendme muhtemelen olmaz ama en azındna onu çok sevdiğimi bilsin istedim içimde kalacaktı çok. Nasipte söylemek varmış demekki. Pişman değilim iyiki yapmışım diyorum hala.

Yuvarlak yorumlarda bulunması sonucundan çıkarak sizden farklı talepleri olusursa; buna fırsat vermemenizi tavsiye ediyorum.Duygularınıza; onun farklı duygularıyla karşılaşmadan mutlu olmanız temennisiyle..
Tavsiyeler için teşekkürler mutlaka dikkate alacağım. Ama ben kendimden eminim onu çok sevdiğim ona her ne olrsa olsun kör kütük bağlı olacağım ve hatalar yapacağım anlamına gelmez. Şimdilik böyle düşünüyorum öyle bi insansa zaten muhtemelen sevgmde biter,bitmesede bitmesi için çaba sarfrderim.

Cesaretinden dolayı tebrik ederim seni böyle birşeyi iş ortamında heleki asla söyleme cesaretinde bulunamazdım sanırım yani karşındaki patronun olduğu için burada seni eleştiren arkadaşlar var ama takılma bence sen bu tarz duygular insanın elinde olan şeyler değil malesefki. Tabi sonrasında atacağın adımların hepsi elinde olan şeyler:)Yani o adamın yerinde bir başkasıda olsa o anda gönlünü açma cesaretinde bulunmuş bir bayana aynı tepkiyi gösterirdi sanırım yani düşünsene 'evet işten çıkman daha doğru olur' demesi için despot bir insan olması gerekli yani sana bir abi gibi bir nasihatta bulunuyorda olabilir ama yüksek ihtimalle hoşuna gitti bencede direk numaranı isteyemezdi konumu itibariyle. Bence bir süre bekle 2. bir adım sakın ola atma yani bir süre gözüne görünme ve ilgilenmiyormuş gibi yap yapabilirsen şayet :)
Teşekkürler:) bende geri durma kararı aldım bi süre. O süreden sonra br şey olmazsa daha fazla durmam giderim. Banada hoşuna gitti gibi geliyor bu sabah bilerek bana onu görmediğim halde günaydın deyip gülümseyip kendini göstermesi kesinlikle kendini kapatmadığını gösteryor ama adım atacağı anlamına gelmez. Bekleyeceğim mecburen. Umarım hayal kırıklığına uğramam.

İsmimin anlamı sonbaharda yere düşen yaprak. Konuşma esnasında bana şunu söylemişti bak senin mevsimin geliyor yapraklar yere düşecek herşey nasip kısmet gibi bir cümle kurdu. Ümitleneceğim çok şey söyledi aslında bakarsanız. Nedense ben bu kadar unutma gözüyle bakamadım bu olaya. Ben burdan çıksamda çıkmasamda unutmam kesinlikle kolay olmaz. Hatta dayanamayıp ilerleyen zamanlarda adım bile atabilirim. Bana bu şansı verdi maalesef. He kendimi rezil ederm o ayrı mesele.
Eğer sabırla karşı tarafın tepkisini beklemezsen olumlu bir sey olacaksa bile geri tepmis olursun. Adam liseli degil ki hemen duygularina kapilsin. Oldukca cool biri anlasilan. Siz de cool olun ve bir sure bekleyin. Baktiniz bir adim yok sessiz sedasiz diger patronlarinizla goruserek istifa edersiniz. Ama sabirsiz olmak size kaybettirecek emin olun..

Eğer sabırla karşı tarafın tepkisini beklemezsen olumlu bir sey olacaksa bile geri tepmis olursun. Adam liseli degil ki hemen duygularina kapilsin. Oldukca cool biri anlasilan. Siz de cool olun ve bir sure bekleyin. Baktiniz bir adim yok sessiz sedasiz diger patronlarinizla goruserek istifa edersiniz. Ama sabirsiz olmak size kaybettirecek emin olun..
Sabırlı olacağım merak etmeyin olmak zorumdayımda. Cocuk gibi adım atmak olmaz artık. Adımın kralını attığımı düşünüyorum. Ondan bi adım gelsin diye dua ediyorum sadece. Onun oldugu kata bugun hic cikmadim mesela hatta bir kac hafta cikmayacagim isimi birinden rica edeceğim.

cesaretinden dolayi tebrik ederim gercekten ben yapamazdim :)
ayrica hic olumsuz görmüyorum sonucta patronuyla evlenen cok insan var anormal bir durum degil bence
bana bir saat borclusun lafinda bence birseyler olacak gibi yemege vs cikacaksiniz diye düsünüyorum ama acele etme derim okudugum kadariyla zaten fazla gözükmüyormussun artik gözünde..zamanla umarim oliur
bizi habersiz birakma :)

Bu nasıl cesarettir tebrik ederim :eğlence:
İyiki söylemişsiniz içinizde kalmaması iyi olmuş tabi patron şimdi havalara girmiştir kesin :kahve:

Konu sahibi, seni can u gönülden tebrik ediyorum öncelikle:KK19:
Metin erksan ın sevmek zamanı adında bir filmi var, o filmi izlemeni şiddetle tavsiye ederim. İzlersen haberdar et beni. İyi geleceğini düşünüyorum sana :KK54:

Öncelikle cesaretinden ötürü tebrik ederim. Anlattiklarina bakilirsa karşı tarafinda sana karsi bir ilgisi var ama acele etmek istemiyor. Bu ilgisi olumluda sonuclanabilir olumsuzda. Yani kisaca patronun kisisi sana su mesaji vermiş " evet sende cok hossun ilgimi cekiyorsun ama bu yeterli degil. Karakter olarak birbirimize uygun muyuz bunu zamana birakalim" demis. Ondan adım bekle. Arada kendini hatirlat selam ver isle ilgili konus ama kisa kisa diyaloglarla.Gelismeleride yaz buraya KK olarak merak ederiz :)

Konu sahibi, seni can u gönülden tebrik ediyorum öncelikle:KK19:
Metin erksan ın sevmek zamanı adında bir filmi var, o filmi izlemeni şiddetle tavsiye ederim. İzlersen haberdar et beni. İyi geleceğini düşünüyorum sana :KK54:

Ay ben o filmi izledim.filmin toplamında yarım saat bile diyalog yok.sürekli bakışmalar..film yayınlandığında gösterilecek salon bulamamış ve zarar etmiş.tabi konu bu değil. inşallah konu sahibinin ilişkisi daha hızlı gider.

Ay ben o filmi izledim.filmin toplamında yarım saat bile diyalog yok.sürekli bakışmalar..film yayınlandığında gösterilecek salon bulamamış ve zarar etmiş.tabi konu bu değil. inşallah konu sahibinin ilişkisi daha hızlı gider.
Ehehehe:) ben çok beğenmiştim yaaa:KK200: illa ki diyaloğa gerek yok ki:110:
Adam orda surete aşık olup kadını tınlamıyordu ya ilk başlarda çok ulvi gelmişti bana:KK50:
Konu sahibinin ilişkisi de güzel güzel gelişir inşallah:KK200:
Kız konu sahibi Ceylinceylinbjk Ceylinceylinbjk cool olmaya devam et. Şöyle düşün; üzerime düşeni yaptım..fazlası aşkına zarar..gerçekten daha bişey yapma,güzel güzel içinde yaşa:KK200:

X