Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Rutin işler canım, sobaları yaktım, ortalığı topladım, mutfağı hallettim bitti bu kadar:KK1:
Kendimi ev işleri topiğin de hissettim:KK9::KK9: Birazdan dr.a gidicem eşimi bekliyorum:KK55:

Ellerine sağlık canım:KK19:
Benim eşim uyuyor kalkmasını bekliyorum toparladım oturuyorum:KK9:
Hayırdır canım:26:

Adra'cım dün alışveriş yapacaktın neler aldın:KK12:Alışveriş sırasında patates aldın mı:KK52:

Ahh Nevreste ne sen sor ne ben söyleyeyim.:KK53:Kartın fişlerini toplamaya korkuyorum.:18:Ama çok ucuzluk vardı yahu napim.:KK14:Patates var evde de elektrik yok dediğim gibi tariflerle aramızda.:KK9:Görünüşe göre görücü usulüyle izdivaç yapacağız.:KK60:

Ahh Nevreste ne sen sor ne ben söyleyeyim.:KK53:Kartın fişlerini toplamaya korkuyorum.:18:Ama çok ucuzluk vardı yahu napim.:KK14:Patates var evde de elektrik yok dediğim gibi tariflerle aramızda.:KK9:Görünüşe göre görücü usulüyle izdivaç yapacağız.:KK60:

Biz alışverişten hiç vazgeçemiyoruz:KK9:Sezon sonu indirim çok:KK31: Neyse sonuç izdivaç olsunda elektriği sonrada alırsın:KK52:

kimse yok muu :18: kahve içmeye gelmiştimm
b9f2298a1ac978e7a9d09fcbd2a1ad66.gif

Biz alışverişten hiç vazgeçemiyoruz:KK9:Sezon sonu indirim çok:KK31: Neyse sonuç izdivaç olsunda elektriği sonrada alırsın:KK52:

Evet kadınlar olmasa ülke ekonomisi batar.:KK52:Bir mağazanın kadın bölümü alt kattaydı üst kata almışlar.Nasıl olsa çıkacağımızı biliyorlar.:KK53:Erkekleri de giriş katı vermişler.:KK53:

Sonradan mahkemede bitmez inşallah.:KK60:

Evet kadınlar olmasa ülke ekonomisi batar.:KK52:Bir mağazanın kadın bölümü alt kattaydı üst kata almışlar.Nasıl olsa çıkacağımızı biliyorlar.:KK53:Erkekleri de giriş katı vermişler.:KK53:

Sonradan mahkemede bitmez inşallah.:KK60:
Batar tabi:KK52:İstedikleri yere taşısınlar biz arar buluruz:KK60:
Yok yok bitmez :KK52:

X