Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hoş geldin , nerelerdesin sen ? Ooooo ooo o 1.liğinin üzerinden çok geçti , yeni kategoriye de bekliyoruz seni
Valla katılırım katılmasınada hani katılan arkadaşlara ayıp olmasın..Şimdi benim tarifler silip süpürür ortalığı filan,üzülmesin kimse
Şaka şaka haa.. Fırsatım olursa,yarışmaya katılacak tariflerden yaparsam tabiki katılırım

Vuslatın içine nevreste kaçmış

Patates yemeği yapmayı bilmiyorumSizden öğrenmek istiyorumBirde patates çok pahalı alma gücüm yok saksıya ektim bekliyorum çıkarsa yaparım belki

Önce ben geldim

Bakalım kandırabilecek mi
Patates fiyatları düştü nevoşum Buyrun mutfağa alalım sizi
Tekrar sahalara davet edelim sizi
Ellerin dert görmesin

Afiyet olsun canım Nasıl hazırladım ama şipşak kumpir

Canım tatlılar kategorisi geçeli bayağı oldu yeniden yarışmaya katılmak istemez misinHediye çok cazip daha önce 1. de olsan tekrar hediyeyi kazanabiliyorsun
Aaa.. Gerçektenmi,tekrar birinci olabiliyormuyuz İyiymiş valla Düşüneyim ben o zaman
Fırsatım olurda yarışmaya katılacak bir tariften yapma imkanım olursa tabiki fotoğraflar katılırım yarışmaya..Nasılsa hergünkü işimiz bizim mutfakta yemek yapmak Teşekkürler Nevoşum

Evet bu 4. kategori olacak daha önce 1. olanlarda hediyeyi alabiliyorlarRica ederim canım

Tam da acıkmıştım kraker tırtıklıyordum , çok iyi geldi bu vuslatım

Gel gel ödülde değişti hem

Tşk ederim ellerine sağlık yedim afiyetle kızlara kalmadı:)

Azıcık bıraksaydın ama yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…