Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Ellerine sağlık bol şanslar :KK16:

Nevoş bulur bence :KK9:nasılsın?bu ara denk gelemedik bir türlü :KK19:

Bulsun bakalim.:KK53:

İyiyim canim ne olsun.o diziden bu diziye atlayip duruyorum.Hayatimiz dizi oldu.:KK1:Sen nasilsin?:KK16:

Bulsun bakalim.:KK53:

İyiyim canim ne olsun.o diziden bu diziye atlayip duruyorum.Hayatimiz dizi oldu.:KK1:Sen nasilsin?:KK16:

Gelirse çıkarır hepsini :KK9:
İyi yapımıyosun :KK19:bende kendime dizi ayarladım netten ama fısat bulup bir türlü seyredemiyorum :KK31:
İylik tatil bitti okul telaşı başlıyacak :KK53:

Nevoş şu anda aynı şehirdeyiz kaynanatörü:KK47:yüzünden görüşemedik bu sefer :KK31:

Vayyy çıkıyor kanıtlar :KK52:

Kaynanalari napmali kaynar kazana atmali.:KK60:Insallah gorusursunuz canim.Bu firsat ele geçmez cunkü.

Kanitlari yok etmeli.:KK14:

Son düzenleme:
Herkesin eline saglik hanimlar hepsi o kadar leziz gorunuyor ki bayildim :KK17: InsaAllah bir gun bende katilacagim bu yarismalara ama bakalim ne zaman :)

Herkesin eline saglik hanimlar hepsi o kadar leziz gorunuyor ki bayildim :KK17: InsaAllah bir gun bende katilacagim bu yarismalara ama bakalim ne zaman :)
Canım herzaman bekliyoruz:KK16: inanıyorum çok lezzetli şeyler çıkaraçağına :KK34::KK56:

Aynen öyle adracım:KK53::KK9:

Evet adra nın kaçı yok:KK9:
Malesef nevoşun merdaneli listesini görürse anlar :KK9:

Son düzenleme:
Bir günü beklemeyin.Bana da çok uzak gorünüyordu ama hic de öyle değilmiş.En kisa zamanda katilin çok zevkli oluyor.

Aslinda birincinin belli olduğun gün sansli üye de aciklanmali.Herkes merakta çünkü.

X