Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
evet yaa bekliyom bakalım ne yorumlar gelcek... ben iyice bu işe alıştım.. :KK9: mutlaka yeni şeyler öğrenmeliyim gibi oldu adra.. kafayı sıyırcam :KK37:

Sen bu tozu yutmuşsun artık.:KK53:Tiyatrocular der ya sahne tozunu bir kere yutan iflah olmaz diye.Onun gibi işte.:KK1:Güzel heyecanlar ama.Fazla takılma sonuçta süse.Sonuçta mideye hitap etmesi önemli.:KK52:

Son düzenleme:
Efser kolay gelsin.:KK16:Çocukları okula postalayacaksınız ya,ne mutlusunuzdur şimdi.:KK9:

Sen bu tozu yutmuşsun artık.:KK53:Tiyatrocular der ya sahne tozunu bir kere yutan iflah olmaz diye.Onun gibi işte.:KK1:Güzel heyecanlar ama.Fazla takılma sonuçta süse.Sonuçta mideye hitap etmesi önemli.:KK52:

adraa eşimin midesine hitap ettiğini gördüm ya ölsemde gam yemem ayy yedi yedi ohh be dedi ne güzel yapmışsın ben den tam not dedi bana :21::21::21::21: çok mutlu oldum o bana yetti valla :KK42: yok aslında gerçekten doğru diyon eğlenceli oluyo yarışma bi gaye var ortada emek veriyoruz onun için alışverşi yapmak özel olarak hazırlamak baya bi zevkli oluyo.. fotolar için hazırladım çektim soframı sonra sofra kurdum tekrar hepimize komşum flnda geldi bi de öyle masa keyfi yaptık.. yorucuydu ama dediğim gibi çok zevk alıyorum.. zaten yoğun ve sıkıcı bi hayatım var renk katıyorsunuz işte :KK16:

adraa eşimin midesine hitap ettiğini gördüm ya ölsemde gam yemem ayy yedi yedi ohh be dedi ne güzel yapmışsın ben den tam not dedi bana :21::21::21::21: çok mutlu oldum o bana yetti valla :KK42: yok aslında gerçekten doğru diyon eğlenceli oluyo yarışma bi gaye var ortada emek veriyoruz onun için alışverşi yapmak özel olarak hazırlamak baya bi zevkli oluyo.. fotolar için hazırladım çektim soframı sonra sofra kurdum tekrar hepimize komşum flnda geldi bi de öyle masa keyfi yaptık.. yorucuydu ama dediğim gibi çok zevk alıyorum.. zaten yoğun ve sıkıcı bi hayatım var renk katıyorsunuz işte :KK16:

Tamam işte en büyük ödülü almışsın sen.:KK53:Birinci olmana gerek kalmadı.:KK60:Ekledikten sonra yemeğini görmen bütün sıkıntıları unutturuyor.Dediğin gibi renk geldi hayatımıza.:KK1:

konumu ekledim ekledim.... bakalım beğencek misiniz :KK17:
:KK9::KK9::KK9:
Ellerine sağlık canım:KK56:
Selamlar.İyi hafta sonları herkese:KK16:

Dilara eminim çok güzel olmuştur.Açılmamış daha.Merak ettim:)

Evede geniş çaplı bir temizlik var :KK53:buralardayım takibinizdeyim :KK51:iyi hafta sonları herkese :KK16:
Size de iyi haftasonları kızlar:KK16:
Efser kolay gelsin.:KK16:Çocukları okula postalayacaksınız ya,ne mutlusunuzdur şimdi.:KK9:

Ben de ben de mutluyum:KK52: 15 gündür bir kafa dinleyemedim:KK30:

Öyle oluyor temizlikle kutlama yapıyorum :KK9:
Mutfağa geçiyorum yemeğimide yapıp rahatlıyayım :KK55:dilara seni unutmadım tamam tatlım :KK34:

X