Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Son düzenleme:
Ne haber canım:KK19:

İlk katılımım da ben de çok heyecanlıydım, tadını alınca bağımlılık yapıyor şimdiden söyleyim:KK9:

Çok tecrübeli değilim mutfakta katılabileceğim kategori oldukça katılırım sanırım çok hoşuma gitti fotoğraflamak.

Bol şanslar canım:KK54:

İyilik canım okul acılmadan alışveriş işlerim vardı onları haledi verdim :KK31:sen nasılsın :KK19:

Teşekkür ederim hepimize:KK16:

Bol şanslar canım:KK54:

İyilik canım okul acılmadan alışveriş işlerim vardı onları haledi verdim :KK31:sen nasılsın :KK19:

Ben de yarın çıkıcam oğluşa yedek pantolon almam lazım, sürekli uzuyor pantolonları yeni yeni kenara koyuyorum:KK9:

Bne de iyiyim canım:KK54:

Çok tecrübeli değilim mutfakta katılabileceğim kategori oldukça katılırım sanırım çok hoşuma gitti fotoğraflamak.

Biz hep bekleriz:KK56::KK56: Şimdiden kolay gelsin:KK16:

Her zaman bekleriz canım :KK16:

Ben de yarın çıkıcam oğluşa yedek pantolon almam lazım, sürekli uzuyor pantolonları yeni yeni kenara koyuyorum:KK9:

Bne de iyiyim canım:KK54:

Biz hep bekleriz:KK56::KK56: Şimdiden kolay gelsin:KK16:
Sanada kolay gelsin canım :KK19:

Gecenin bu saatinde tarifimi heyecan ile gönderdim.
Bakalım ne zaman yayınlanacak ..

:KK16::KK16::KK16: günaydınlar... sonunda yemeğimi yaptım ve dün afiyetle komşularımızla yedik... biraz geç saate kaldı ama olsun yinede yedik bitirdik vallahi :KK9: kendime inanamıyorum çok lezzetli olmuştu gerçekten :KK17::KK17::KK17: şimdi hemencik eklicem siteye umarım beğenirsiniz .... :26:

Selamlar.İyi hafta sonları herkese:KK16:

Dilara eminim çok güzel olmuştur.Açılmamış daha.Merak ettim:)

:KK16::KK16::KK16: günaydınlar... sonunda yemeğimi yaptım ve dün afiyetle komşularımızla yedik... biraz geç saate kaldı ama olsun yinede yedik bitirdik vallahi :KK9: kendime inanamıyorum çok lezzetli olmuştu gerçekten :KK17::KK17::KK17: şimdi hemencik eklicem siteye umarım beğenirsiniz .... :26:

Canım ellerine sağlık :KK16:güzel lezetli bir tarif daha geliyor :KK52::KK56:

Evede geniş çaplı bir temizlik var :KK53:buralardayım takibinizdeyim :KK51:iyi hafta sonları herkese :KK16:

X