Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Son düzenleme:
Ne haber canım

İlk katılımım da ben de çok heyecanlıydım, tadını alınca bağımlılık yapıyor şimdiden söyleyim

Çok tecrübeli değilim mutfakta katılabileceğim kategori oldukça katılırım sanırım çok hoşuma gitti fotoğraflamak.

Bol şanslar canım

İyilik canım okul acılmadan alışveriş işlerim vardı onları haledi verdim sen nasılsın

Teşekkür ederim hepimize

Bol şanslar canım

İyilik canım okul acılmadan alışveriş işlerim vardı onları haledi verdim sen nasılsın

Ben de yarın çıkıcam oğluşa yedek pantolon almam lazım, sürekli uzuyor pantolonları yeni yeni kenara koyuyorum

Bne de iyiyim canım

Çok tecrübeli değilim mutfakta katılabileceğim kategori oldukça katılırım sanırım çok hoşuma gitti fotoğraflamak.

Teşekkür ederim hepimize

Biz hep bekleriz Şimdiden kolay gelsin

Teşekkür ederim hepimize
Her zaman bekleriz canım

Ben de yarın çıkıcam oğluşa yedek pantolon almam lazım, sürekli uzuyor pantolonları yeni yeni kenara koyuyorum

Bne de iyiyim canım

Biz hep bekleriz Şimdiden kolay gelsin
Sanada kolay gelsin canım

Gecenin bu saatinde tarifimi heyecan ile gönderdim.
Bakalım ne zaman yayınlanacak ..

günaydınlar... sonunda yemeğimi yaptım ve dün afiyetle komşularımızla yedik... biraz geç saate kaldı ama olsun yinede yedik bitirdik vallahi kendime inanamıyorum çok lezzetli olmuştu gerçekten şimdi hemencik eklicem siteye umarım beğenirsiniz .... :26:

Selamlar.İyi hafta sonları herkese

Dilara eminim çok güzel olmuştur.Açılmamış daha.Merak ettim:)

Canım ellerine sağlık güzel lezetli bir tarif daha geliyor

Evede geniş çaplı bir temizlik var buralardayım takibinizdeyim iyi hafta sonları herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…