Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
baktım şimdi hatırladım.tarifin çok değişik gelmişti sunumunda güzeldi senin.ama sanırım ben pilav diyince gözümün önünde pirinçler bulgurlar halay çeksin istiyorum

bi ara resimerimi göstercem bakalım beğenilcek mi ... işten fırsat bulsam kum sanatı öğrenmek istiyom çok büyük merakım var ona yaa... yemek yapmak aşk işi bence sevmezsen yapamazsın diye düşünüyorum.. yemek yaparken oflayı poflayanarın yemekleri lezzetli olmuyo bence..yaptığın işi sevcen .. demi ya mesela kötü bi huy mu bilmiyorum pasta yapınca eşime tabağa koyup veremiyorum küt diye.. mutlaka yanında bi süs koyuyorum bana çok sade geliyor yoksaa

evet bi topik aç bence kendine.hem bizde görmüş oluruz.evet yemek yapmak bencede aşk işi.arada sinir olsamda ben ya bazen diyorumki vaktim olsa heralde mutfaktan çıkmam.şimdi ama işten çık koştur koş tur eve git o yorgunlukla yemek vs. bulaşıkları diz falan derken çay içmezsem ölürüm akşama kadar iş yerinde çay içsemde bi bakıyorum kaç olmuş .bende yemeklerimi servis ederken baya uğraşıyorum ama pastayı zaten eşim fırından çıkar çıkmaz yarısını uçurduğu için

Son düzenleme:

neden olmasın inşallah bi gün ayrıca benimki de öyle bişey kalmıyor bana..

aciktumm

ifadelere bakın süperrr

ay bunlar ne tatlı

ben bu konulardan hiçbirşey bilmiyorum affınıza sığınarak sorumu sorayım ben ;
yarışmaya katılan arkadaşları nasıl göreceğiz?
ben bi superisinin yarışmaya katıldığını biliyorum başka kim var ne yapmışlar anket eklenmeden nasıl görebilirim?

Rica ederim ne demek, ama aman aç karnına bakma

geç kaldın baktım bile neyse ki benim yapmak istediğim şey henüz yapılmamış bi karar verirsem yarışmaya katılıp katılmayacağıma bende yapacağım hemen

geç kaldın baktım bile neyse ki benim yapmak istediğim şey henüz yapılmamış bi karar verirsem yarışmaya katılıp katılmayacağıma bende yapacağım hemen

Tarifin belli ise katıl hiç durma, önemli olan eğlenmek zaten ..

ama çalışıyorum ya yetiştirebilir miyim bilmiyorum o yüzden sıkıntı var azıcık

Haftasonu da çalışıyor musun ?
Mutfağı seviyorsan aslında hem sana da eğlence olur.
Akşam ki yemeğin de hazır olur hem ..:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…