Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Evden gelen onay hiç gerçek sonuçları yansıtmıyor ama eşime kalsa hep birincilik benim :KK52::KK76::KK52:

Tadina bakamiyoruz yemeklerin o yüzden oluyor bence. :KK1:
Yoksa eslerin midesi yanilmaz. :KK1:

öyle olucak sanırım ne sabrım ne guvenım var artık :KK50::KK50:

Bazen olmuyorsa cok zorlamamak gerek. Kendini harap ettiginle kaliyorsun. Kimse de vazgecilmez olmadigina göre...

Zaten senin aile fertlerinle yarışmayla ilgili diyalogların stand up gibi , bayılıyorum ben onları yazınca okumaya

Sorma dün akşam yeğenim yine para tırtıkladı yarışma için.:KK1:

Bu kez olacak diye diret :KK9:pastayı anlat:KK56:Duygu sömürüsü yap birazda:KK9:
Bizden bahsetme :KK60:Sonra bize kızmasınlar:18:

Pastayı ilk gördüğüm gün anlattım zaten.Netten resmini bile gösterdim.:KK9:Artık olağan oldu onlar için.:KK1:

Tadina bakamiyoruz yemeklerin o yüzden oluyor bence. :KK1:
Yoksa eslerin midesi yanilmaz. :KK1:

Bazen olmuyorsa cok zorlamamak gerek. Kendini harap ettiginle kaliyorsun. Kimse de vazgecilmez olmadigina göre...

Her şey şaşar o midenin beğenisi şaşmaz evet . Birazda bana kompliman olsun diye hemen övüyor biliyorum ama :KK9:

Pastayı ilk gördüğüm gün anlattım zaten.Netten resmini bile gösterdim.:KK9:Artık olağan oldu onlar için.:KK1:

:KK60::KK60::KK60:

Ne bombalar çıkacak daha sizin evden dur hele . Şimdi birde üst üste katılınca daha çok söylenirler , biraz ara verince onlarda yorumlarını azaltıyor sanki

niye hiç mutlu olamadım ki acaba ne suçum vardı :44::KK14:

Zamani gelmemistir, dogru insan karsina henüz cikmamistir. Secimlerinde hatalar yapiyor, bazi noktalari kaciriyor olabilirsin. Sansini yanlis yerlerde aramis olabilirsin. Ama emin ol bu cümleyi kadinlarin büyük cogunlugu hayatlarinin belli bir dönemlerinde kurmuslardir, ayni duygulari yasamislardir.

:KK60::KK60::KK60:

Ne bombalar çıkacak daha sizin evden dur hele . Şimdi birde üst üste katılınca daha çok söylenirler , biraz ara verince onlarda yorumlarını azaltıyor sanki

Ben çok uyanığım ama.:KK53:Ablamın günü var.Sana pasta yapayım mı dedim.:KK52:Ona pasta yapma ayağına aradan çıkaracağım yarışmayı.:KK60:

Ben çok uyanığım ama.:KK53:Ablamın günü var.Sana pasta yapayım mı dedim.:KK52:Ona pasta yapma ayağına aradan çıkaracağım yarışmayı.:KK60:

Formül müthiş :KK9::KK9:

Eeee pastanın sponsoruluğunu da ablana verseydin de tam olsaydı bari :KK9:

Sponsor onu yaparım belki.Bir nevi kötü emellerim için kullandım onu dimi.:KK1:

Yok yahu burdaki sponsorluğu demiyorum ben gerçek sponsorluğu :KK52::KK52::KK52: Ömrü abisini kazıklamakla geçen bir austan ancak böyle bir fikir çıkar :KK8::KK8:

Yok yahu burdaki sponsorluğu demiyorum ben gerçek sponsorluğu :KK52::KK52::KK52: Ömrü abisini kazıklamakla geçen bir austan ancak böyle bir fikir çıkar :KK8::KK8:

Ah canım kendisi öğretmen ama benden borç para alıyor.:KK60:Ben ona sponsorum.:KK52:

Evet belki de zorlamamak gerek elinden gelen herşeyi yaptıktan sonra vicdanın rahatsa inceldiği yerden kopsun :KK31::KK31:

Nevoş "yanıma gel hadi "diyorum "dur işim var diyor "kızmaya başlıyanınca "ben sadece yardım etmek istemiştim "diyor :KK60:
:KK60::KK60:

Allah mutluluğunuzu daim etsin:KK60:
Hazalcım hangi ara ban yedin sen:KK53:
Sen dün aksiyonu kaçırmışsın:KK53:

Oooo sen işin yolunu bulmuşsun:KK52::KK52:

Son düzenleme:
X