Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Parantez içi için teşekkür etmek istedim kendi adıma .

Bu arada harika tuzlu kek tarifleri de var , bence es geçilmemeli .Lezzet kısmı değerlendirilmediği için sunum daha ön planda bu yarışmada .

Yeni kategoride tarifinizi merakla beklemedeyim bende.

Bence de :KK53: vuslat :KK1:

Herkes nevo gibi düşünüyorsa her an her şey olabilir :KK52:

Tuzlu kekleri sahiden es geçmemek lazım:KK56:Çok güzel tuzlu kekler var hatta patates kek var bu kategoride yapılır dedim kimse yapmadı:KK52:

Tuzlu kekleri sahiden es geçmemek lazım:KK56:Çok güzel tuzlu kekler var hatta patates kek var bu kategoride yapılır dedim kimse yapmadı:KK52:

Patates kek harika oluyor evet , benim birde sebzeli kekim var kiiii :KK56:

Ama katılsam yine de tatlı kekle katılırım , onu süslemek daha zevkli

o yuzden sadece kekler diye konulsa herkes farklı degisik seyler yapabilir, tarif cesidi artar...
tatlı istiyen kekin sunumunu sosla veya kremsanti sıkarak susleyerek degistirir diye dusunmustum.

yaş pasta yapımı bunlardan cok daha farklı bir kategori cunku. ama nasıl kararlastırılırsa ona uyarım :KK8:

su an kendi evimde olmadıgımı bir onceki mesajda belirtmistim. yarısmaya katılabilecegim o yuzden pek garanti degil.
yine de eldeki malzemelerle birsey yapmaya calısırım tencerede falan :KK1:
Tencerede kekte çok güzel oluyor:KK56:Süsleme iyi yapılırsa farklı bir seçenek olabilir:KK34:
evet evet pasta ayrı bir kategori bence de hatta kekler bile kendi içinde bisürü kategoriye ayrılıyor muffinler, cheese cake ler,.. vs.
sadece kek olması daha mantıklı :KK6:

Pasta kategorisi yapıldı..Şimdi kekler,cupcakeler yapalım dedik ama illa işin içine pasta ,şeker hamuru girecek o nedenle başlığı kapsamlı tutalım sonra sorun yaşamayalım diye düşünüyoruz:KK31:

Günaydınlar.:KK16:

Yufkalı tahinli sarma isteyen var mı?:KK53:

eyvEPk.jpg

Son düzenleme:

x3371M.jpg

Vaaaaaar tabii ki sorduğunda sorumu canım ya :KK9:

Günaydın sana da , senin oylar atağa geçti :KK52:

Bu arada normal yufka ile mi yaptın baklavalık yufka ile mi ?

Vaaaaaar tabii ki sorduğunda sorumu canım ya :KK9:

Günaydın sana da , senin oylar atağa geçti :KK52:

Bu arada normal yufka ile mi yaptın baklavalık yufka ile mi ?

Sana da günaydın Aus.:KK16:Evet benim oylar çoğalmış.:KK52:Oy verenlerime çok teşekkür ederim.:KK16:

Normal yufkayla yapılıyor.Tarifi Vuslat'ın sayfasında vereceğim.Biraz da oraya el atıp ziyaret edeyim.:KK1:

Son düzenleme:
Sana da günaydın Aus.:KK16:Evet benim oylar çoğalmış.:KK52:Oy verenlerime çok teşekkür ederim.:KK16:

Normal yufkayla yapılıyor.Tarifi Vuslat'ın sayfasında vereceğim.Biraz da oraya el atıp ziyaret edeyim.:KK1:

Yok biliyorum bende yapıyorum bundan ama baklavalık yufka ile de yapılıyormuş , ben hiç öyle denemedim de onu merak ettim canım :44:

eyvEPk.jpg
Ben de istiyorum ben de:KK52: Ellerine sağlık canım, nefis görünüyor:KK56:

:KK19::KK19:

Merhaba canım, nasıl oldun daha iyi misin:KK19:

Yok biliyorum bende yapıyorum bundan ama baklavalık yufka ile de yapılıyormuş , ben hiç öyle denemedim de onu merak ettim canım :44:

Baklavalık yufkaya biraz mesafeliyim.:KK53:Refika var ya ahçı.Onun bir tarifini denemiştim.Baklava yufkasından çıtır pide diye.Hiç güzel olmadı aynen yapmama rağmen.Ben de ona mail atmıştım.Tarif hiç güzel olmadı.Adı çıtır çıtır ama bu pıtır pıtır döküldü demiştim:KK60:

bah

Günaydınn sabah sabah iştahım açıldıııııııııııııııııııı :) ellerine sağlık :)

İstemez olur muyum:KK52:
Ellerine sağlık:KK56:

Ben de istiyorum ben de:KK52: Ellerine sağlık canım, nefis görünüyor:KK56:

:KK19::KK19:

Merhaba canım, nasıl oldun daha iyi misin:KK19:

Teşekkür ederim kızlar.:KK16:

Dilara naber nasılsın?

Baklavalık yufkaya biraz mesafeliyim.:KK53:Refika var ya ahçı.Onun bir tarifini denemiştim.Baklava yufkasından çıtır pide diye.Hiç güzel olmadı aynen yapmama rağmen.Ben de ona mail atmıştım.Tarif hiç güzel olmadı.Adı çıtır çıtır ama bu pıtır pıtır döküldü demiştim:KK60:

Teşekkür ederim kızlar.:KK16:

Dilara naber nasılsın?

:KK60::KK60::KK60:
Baklavalık yufkayı ben hiç denemedim ne tatlı ne tuzlu:26:Tatlısını beğenmiyorum ama böreğini merak ediyorum :KK9:

Son düzenleme:
X