Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Oyum Auscugumun tavuklu,sebzeli patates kroketine gitti..ellerine saglik canim,cok titiz ve düzenli calismissin ve sunumunda harikaydi

Teşekkür ederim pegasus canım Oyundan daha kıymetli sözlerin ve beğenin için ...

Bu aralar hiç gelmiyorsun sanki , profilimde göremiyorum seni :26:

Teşekkür ederim pegasus canım Oyundan daha kıymetli sözlerin ve beğenin için ...

Bu aralar hiç gelmiyorsun sanki , profilimde göremiyorum seni :26:
Editörlügün hayirli olsun canim
Evet canim gecen hafta cocuklar hastaydi,bu haftada evin camlari degisiyor,ev insaat gibi oldu
hic gelemiyorum nerdeyse..

Evet canim gecen hafta cocuklar hastaydi,bu haftada evin camlari degisiyor,ev insaat gibi oldu

Çok geçmiş olsun canım ya , iyiler mi şimdi ?

Ooo inşaat girdi mi eve facia , Allah kolaylık versin .

Sağol canım bu arada

Yeniden buralarda görmek istiyoruzYarışmaya katılmasa bile yorumları ile bizimle olabilir

Evet aynen , pegasus mutfağa çok yakışıyor hem de diyet yaparken bunu başarıyor

Canım çok geçmiş olsunŞimdi nasıllar?
Kolay gelsin canım
Katılıyorum çok yakışıyor

Yeniden buralarda görmek istiyoruzYarışmaya katılmasa bile yorumları ile bizimle olabilir
Gelirim canim,su basimi bir bulsam

Tesekkürler canim..Evet iyilestiler..
Faciaki nasil hemde..baktikca yoruluyorum,hafta sonuna bitse bari 1 ayda zor temizlenir

İyi canım
Hasta olmaları çok zor benim oğlumda 3 gündür çok fena Yerinde durmayan çocuk sürekli yatıyor
Ogluna cok gecmisolsun canim..benimkilerde ayniydi..2 ve 3 numara hastaydi,2 gün 1 lokma yemediler,su iicp cikariyorlardi..sonrada ates
neyseki gecti..insallah oglusunda cabucak iyilesir

Gelirim canim,su basimi bir bulsam

Tesekkürler canim..Evet iyilestiler..
Faciaki nasil hemde..baktikca yoruluyorum,hafta sonuna bitse bari 1 ayda zor temizlenir

Sen halledersin arkadaşım , senin ki biter benim ki başlayacak , demin yazdım nisanda boya badana işleri var biizm evde de

Canım aynısı benim oğlumda var şuanÇabuk geçer inşaallahSağol canım

Çarçabuk iyileşsin , aus teyzesi çocuklara hasta oluyor zaten , bir de böyle hasta olduklarını duyunca çok üzülüyorum . Havalar düzelince onlarda toparlanır .

Bende bu hizla boyayi halledecegim canim..kizlar odalarinda degisik renkler istiyorlarmis
elimiz degmisken bütün evi elden geciririz
sanada kolay gelsin canim simdiden

Sağol canımHasta oldukları zaman çok üzülüyorum yerinde duramayan oğlum sürekli yatıyorBen de gece gündüz nöbetteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…