Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hayırlısı olsun canım hiç belli olmazPro kart senin diye düşünüyorum ama hediye ne olur bekleyip göreceğiz

Ben çok keyif alıyorum zaten nevreste , sohbet muhabbet ... Yarışmanın içine çok girince benim için keyfi de kaçıyor , böyle daha güzel.

Hmm bilmiyordum , 2.ye devrettiğini 1. pro ise .

Ben çok keyif alıyorum zaten nevreste , sohbet muhabbet ... Yarışmanın içine çok girince benim için keyfi de kaçıyor , böyle daha güzel.

Hmm bilmiyordum , 2.ye devrettiğini 1. pro ise .

Haklısın canım böyle düşünmene sevindim
Canım cookplus başladığından beri öyle oluyor.Vuslat'a pro kart 1. pro kartlıydı 2. olduğu için verildi

Haklısın canım böyle düşünmene sevindim
Canım cookplus başladığından beri öyle oluyor.Vuslat'a pro kart 1. pro kartlıydı 2. olduğu için verildi

Eee güzelmiş

Sen onu bunu bırakta de hele bakayım içli köfte beyaz mı olur mu pembemsi mi altın sarısı mı

Evet çok heycanılı gercekten

İyilik tatlım bu ara temizlik var evde. ortağıma yükledim burdaki işleri

Ooo kolay gelsin , bende de Nisanda ayağa kalkacak tüm ev . Badana boyacılar derken , dip köşe de girişilecek .Ohhh miss ama sonra , dip köşe temiz evde yorgunluk kahvesi içmek en mutlu olduğum andır benim

Ooo kolay gelsin , bende de Nisanda ayağa kalkacak tüm ev . Badana boyacılar derken , dip köşe de girişilecek .Ohhh miss ama sonra , dip köşe temiz evde yorgunluk kahvesi içmek en mutlu olduğum andır benim

Yok okadar büyük değil benim temizlik bahar da temizlik kokusu çok güzel olur ruhun dinlenir

Evet canım kabul edildi

Kekler yarışmasında oylama rekoru kırılır gör bak

Sen link dağıtıyorsun ya , onu değiştirirsin , bu pro hediyesinide iliştirirsin mesajına , ondan sonra gelsin oylar gitsin oylar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…