Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hayırlısı olsun canım hiç belli olmaz:KK19:Pro kart senin diye düşünüyorum ama hediye ne olur bekleyip göreceğiz:KK9::KK9::KK9:

Ben çok keyif alıyorum zaten nevreste , sohbet muhabbet ... Yarışmanın içine çok girince benim için keyfi de kaçıyor , böyle daha güzel.

Hmm bilmiyordum , 2.ye devrettiğini 1. pro ise .

Ben çok keyif alıyorum zaten nevreste , sohbet muhabbet ... Yarışmanın içine çok girince benim için keyfi de kaçıyor , böyle daha güzel.

Hmm bilmiyordum , 2.ye devrettiğini 1. pro ise .

Haklısın canım böyle düşünmene sevindim:KK19:
Canım cookplus başladığından beri öyle oluyor.Vuslat'a pro kart 1. pro kartlıydı 2. olduğu için verildi:KK34:

Haklısın canım böyle düşünmene sevindim:KK19:
Canım cookplus başladığından beri öyle oluyor.Vuslat'a pro kart 1. pro kartlıydı 2. olduğu için verildi:KK34:

Eee güzelmiş :KK1:

Sen onu bunu bırakta de hele bakayım içli köfte beyaz mı olur mu pembemsi mi altın sarısı mı :KK52::KK52::KK52:

Evet çok heycanılı gercekten :KK52:

İyilik tatlım bu ara temizlik var evde. :KK53:ortağıma yükledim burdaki işleri :KK31:

Ooo kolay gelsin , bende de Nisanda ayağa kalkacak tüm ev . Badana boyacılar derken , dip köşe de girişilecek .Ohhh miss ama sonra , dip köşe temiz evde yorgunluk kahvesi içmek en mutlu olduğum andır benim :KK1::KK1:

Ooo kolay gelsin , bende de Nisanda ayağa kalkacak tüm ev . Badana boyacılar derken , dip köşe de girişilecek .Ohhh miss ama sonra , dip köşe temiz evde yorgunluk kahvesi içmek en mutlu olduğum andır benim :KK1::KK1:

Yok okadar büyük değil benim temizlik :KK53:bahar da temizlik kokusu çok güzel olur ruhun dinlenir :KK16:

X