Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Adra canım rota belirlemede epey erkencisin bu sefer , kek kaç katlı olacak

Katı falan yok.Aslında çok basit bir pasta da ben gördüğüm günden beri yapmak için can atıyorum.Şekli cezbetti beni.

Son düzenleme:
Hayırlı cumalar canım.

Nevreste ben cupkek falan anlamam.Bildiğin yaşpasta tarzında.Sonra boşuna yapmayayım.Kekler ve pastalar olursa net olur.

Canım pastalar kategorisi yapıldı:26:O nedenle kekler ve cupcakeler diyoruzKek oldu mu pastada olur sorun olmaz bence:26:Yanlış düşünüyorsam uyarsınlar

Canım pastalar kategorisi yapıldı:26:O nedenle kekler ve cupcakeler diyoruzKek oldu mu pastada olur sorun olmaz bence:26:Yanlış düşünüyorsam uyarsınlar

Sonuçta asıl malzeme kek.Olur olur bence.

Hayırlı Cumalar canım

Rotasını belirlemiş bozmayalım isterseniz

Yok yok hiç niyetim yok bozmaya , katını merak ettim sadece

Katı falan yok.Aslında çok basit bir pasta da ben gördüğüm günden beri yapmak için can atıyorum.Şekli cezbetti beni.

Acayip bir elektrik aldım diyorsun yani ,şimdiden merak ettim

Hadi hayırlı olsun , güle güle kirletin

Yine de kategori kekler , cupkekler , pastalar diye açılsa ... Sonuçta sonradan ama keklerdi bu pasta denilmesin , baştan önlem alınsın

Acayip bir elektrik aldım diyorsun yani ,şimdiden merak ettim

Üniversite sınavına girerken bu kadar heyecanlanmamıştım o derece.Bana göre heyecanlı ama siz görünce bu muymuş da diyebilirsiniz.

Üniversite sınavına girerken bu kadar heyecanlanmamıştım o derece.Bana göre heyecanlı ama siz görünce bu muymuş da diyebilirsiniz.

Bana da katılırken hep öyle oluyor , bakıyorum sonucu , çok güzel oldu be diyorum

Öyle canımDaha önce yapmış olmamız tekrar yapmamıza engel değilO kategori çok tutmuştu bu daha iyi olabilir

Evet canım , bire bir aynı kategori tekrarlanmışta olmuyor , eklemesi var .

Hem de pasta tarzında olanlar için itiraz gelmez

Çok heyecanlı geçiyor valla başabaş giden bir rekabet var kendim katılmış gibi heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…