Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Çok iyi fikir.Bu işe el atmak lazım.Hiç zevki çıkmıyor.Kekler olursa ona katılır ondan sonra dinlenmeye çekilirim.Kazen bu işe el atsın.Bir tek onun açtığı başlıklar dikkat çekiyor.

bence bdv'ye açılabilir üyelerin geneli uğruyordur.link dikkat çekmiyormu bilemedim

bi hafta içinde iki defa ban yemişliğim var:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bir defada kk'yı terk edişim.:KK60::KK60::KK60: sanırım 50 point
hadi ya ahahaahahah :KK52::KK52: ama sne benden çok yemişsin ama benım puan 80 :KK53::KK19::KK19::KK1:
1. olan onay verirse KEK:KK52::KK52::KK52:

ona sormaya gerek yok biz kararı verdik :KK60:

oo kek haaa şimdiden araştırmalara başlıyım da dünyanın en değişik kekini bulmalıyım :KK60: :KK76::KK76:

hadi ya ahahaahahah :KK52::KK52: ama sne benden çok yemişsin ama benım puan 80 :KK53::KK19::KK19::KK1:

ona sormaya gerek yok biz kararı verdik :KK60:

oo kek haaa şimdiden araştırmalara başlıyım da dünyanın en değişik kekini bulmalıyım :KK60: :KK76::KK76:

Aaaa olur mu:KK52:Gerçi ben önde giden arkadaşlara sordum kek olur dediler:KK52:
Araştır bakalım:KK56::KK9::KK9:

Aslında az önce yaşadığımız sorunlar yaşandıkça üyeler yarışmadan uzaklaşıyor:KK14:Birde oy toplayanlar var:KK9:

oy toplanması çok çirkin....polemiklerde çok oluyor dediğin gibi.orjinal bişeyler bulmak lazım.gerçi yarışmacıların katılımıda sanırım önceden azmış son dönemlerde artmış.pilavlarda hatta şimdi patates yemeklerinde bile okadar çok zorlandımki oy verirken

oy toplanması çok çirkin....polemiklerde çok oluyor dediğin gibi.orjinal bişeyler bulmak lazım.gerçi yarışmacıların katılımıda sanırım önceden azmış son dönemlerde artmış.pilavlarda hatta şimdi patates yemeklerinde bile okadar çok zorlandımki oy verirken

Öyle canım ben haksızlık olduğunu düşünüyorum:KK31:
İlk zamanlar katılımda oylamada fazla oluyordu:KK34:400 oy ile biten yarışmalar gördüm ben:KK9:
Evet katılım fazla artık alışıldı herkes elinden geldiğinin daha üstünü yapıyor.:KK31:Yani aştılar artık seçim yapamıyoruz:KK52:

X