Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Bizde hiç bir başlığa uymayanlara açarız olmaz mı ? Bu seçmeni ayaklandırmak lazım :KK52:

aus cidden kaç topiğe link bırakıldı ama ankete katılım çok az.araştırmak lazım diyorum.yada yeni bi anket açmak lazım.yemek anketine neden oy vermiyorsunuz
a-yoğunum
b-ilgi alanım değil
c-tipim değil
d güzel yemekleri görünce yapanları kıskanıyorum
:KK53::KK53::KK53::KK53:

şimdi baktım bdv den kaç kişi yine güme gitmiş.

eylül sen banlydın sabah fark ettim.sana göre konun dert ama sanırım kulübe göre değil:KK9::KK9:
:KK9::KK9:

aslında ban diye bir şey olması çok gereksiz değil mi ya :KK52::KK52:

benim 80 point olmuş :KK30::KK51:benim derdimi küççük gördüler :KK9::KK9::KK9:
Demekki bu onlar için büyük dert.Sorgusuz sualsiz atma yoluna gitmişler seni.:KK1:

evet öyle olduuu haksızlık :KK19::KK19::KK9::KK9:

aus cidden kaç topiğe link bırakıldı ama ankete katılım çok az.araştırmak lazım diyorum.yada yeni bi anket açmak lazım.yemek anketine neden oy vermiyorsunuz
a-yoğunum
b-ilgi alanım değil
c-tipim değil

Emin ol bu açılacak ankete katılım daha büyük olur :KK1::KK1:

:KK9::KK9:

aslında ban diye bir şey olması çok gereksiz değil mi ya :KK52::KK52:

benim 80 point olmuş :KK30::KK51:benim derdimi küççük gördüler :KK9::KK9::KK9:

evet öyle olduuu haksızlık :KK19::KK19::KK9::KK9:

hahhhhaaa..site kUralları gereği konuyu yanlış yere açmaktan size BAANNNNN

Son düzenleme:
a-yoğunum
b-ilgi alanım değil
c-tipim değil

Çok iyi fikir.Bu işe el atmak lazım.Hiç zevki çıkmıyor.Kekler olursa ona katılır ondan sonra dinlenmeye çekilirim.Kazen bu işe el atsın.Bir tek onun açtığı başlıklar dikkat çekiyor.

a-yoğunum
b-ilgi alanım değil
c-tipim değil

İnan belki 50 topiğe bıraktım :KK19:daha fazlada olabilir.:44::KK9:

Çok iyi fikir.Bu işe el atmak lazım.Hiç zevki çıkmıyor.Kekler olursa ona katılır ondan sonra dinlenmeye çekilirim.Kazen bu işe el atsın.Bir tek onun açtığı başlıklar dikkat çekiyor.

Kekler olacak canım :KK34:Yani fikirler ortak ondan öyle diyorum:KK52:
Kazen yarışmaya oy kullanmayanlara ceza versin:KK53::KK60:

Canım o linkleri açmıyorlar bile.Kazen biraz reklam yapsın,başlık açsın oylamaya katılana ödül versin.Yapsın işte birşeyler.:KK1:

Oy verenler arasında yapılacak çekilişle 1 üyeye pro kart dese mesela :KK52::KK52::KK52:

X