Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
ah tişikür ederim :KK19::KK19:

ahahha yarışmayla alakalı değildi ama :KK1: konuyu yanlış yere açmışım diye ama halbuki ben konuyu bilerek bdv açtım zaten daha aktif diye ayrıca o da bir dert sonuçta :KK19::KK19:

evet zaten 24 saatlikti :KK52::KK52:

Bende farkettim eylülcüm hatta son mesajlarına baktım ne yaptın diye:KK20:

Hem telefon sormuşsun hem de konu yanlış yerde diyene yoooo bilerek buraya açtım demişsin :KK52::KK52:

ahahha yarışmayla alakalı değildi ama :KK1: konuyu yanlış yere açmışım diye ama halbuki ben konuyu bilerek bdv açtım zaten daha aktif diye ayrıca o da bir dert sonuçta :KK19::KK19:

bende banlanmıştım bdv bölümünden dolayı benim için dertti onlar dert saymadı aynı senin gibi olmuştum :)

Bende farkettim eylülcüm hatta son mesajlarına baktım ne yaptın diye:KK20:

Hem telefon sormuşsun hem de konu yanlış yerde diyene yoooo bilerek buraya açtım demişsin :KK52::KK52:

çünkü bilerek açtım :KK60:

derdimdi sormak istedim hemen maydonoz oldular :KK19::KK19::KK9::KK9:

Doğru en reytingli bölüme açmışsın:KK9:

Şu haramzadeler bizim yemeklerimizi de deşifre etse keşke youtubeda.:KK60:Birileri gibi reklam olurduk.:KK53:

Eylül ben de reklam olsun diye derdim vara konu açmak istiyordum niye gelip oy kullanmıyorsunuz diye.Demek ki açılınca kapı dışarı ediliyormuş.Senin sayende öğrenmiş olduk.:KK60:

Eylül ben de reklam olsun diye derdim vara konu açmak istiyordum niye gelip oy kullanmıyorsunuz diye.Demek ki açılınca kapı dışarı ediliyormuş.Senin sayende öğrenmiş olduk.:KK60:

Ama bu cidden büyük dert adracım , hatırlıyorum geçen yarışmalarda da seni bu konuda ikna etmeye çalışmıştık :KK1:

amannn hemen banlarlar :44::44::KK52::KK52:

saçma geldi bana mail attim siteye ama cevap gelmedi dur bakaalım :KK14::KK14:

Ama bu cidden büyük dert adracım , hatırlıyorum geçen yarışmalarda da seni bu konuda ikna etmeye çalışmıştık :KK1:

Neyse Eylül'de test ettik onayladık kapı dışarı ediliyormuşsun Aus.:KK9:

şimdi baktım bdv den kaç kişi yine güme gitmiş.

eylül sen banlydın sabah fark ettim.sana göre konun dert ama sanırım kulübe göre değil:KK9::KK9:

Demekki bu onlar için büyük dert.Sorgusuz sualsiz atma yoluna gitmişler seni.:KK1:

X