Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Eşim kıymetimi bil bir ben beğeniyorum yemeklerini diyor oylamayı söyleyince
Bence de ben bu adama sıkıca tutunmalıyım ..

Eşim kıymetimi bil bir ben beğeniyorum yemeklerini diyor oylamayı söyleyince
Bence de ben bu adama sıkıca tutunmalıyım ..

Bana sorarsan en önemlisi de oEşin beğeniyorsa sorun yok
Canım beğenilmez mi hepinizin yemekleri ayrı bir güzelBu yarışmaya katılarak hepiniz 1. oldunuz zatenAma en çok oy alan hediyeyi alacak

oyy oyy kıyamam
bende temzilik yapmayı çok seviyorum ama şu cam silmek beni öldürüyo annemde deli gibi 15 günde bi laf eder

Bende çok seviyorum biraz önce perdemi astım temizlik huzur evin kötü enerjisini değiştirmektir bence

Bana sorarsan en önemlisi de oEşin beğeniyorsa sorun yok
Canım beğenilmez mi hepinizin yemekleri ayrı bir güzelBu yarışmaya katılarak hepiniz 1. oldunuz zatenAma en çok oy alan hediyeyi alacak

Daha çok kıymetini bileyim artık
Öyle tabi ya maksat eğlenmek, yoksa zaten 1.lik beklemiyordum da azıcık da oy alırım diyordum.

Haklısın
Belli olmaz daha başlardayız belki biraz daha oy alabilirsin

Teşekkür ederim moralin için
Oylama zamanı da buradaki en eğlenceli zaman ama ben hastane işlerinden dolayı giremiyorum ..
Artık bir dahaki yarışma uygun olursa diyelim ..

Hayırdır canım bir sıkıntı mı var:26:
Tabi ki daha çok birlikte oluruz

Eşim rahatsız nevrestecim, anjiyoödem diye bir hastalık, nefes yolu tıkanıveriyor ama nedeni de çözümü de yok ne yazık ki ..

Evet hemşom gel öpeyim özledim seni bu ara

Bence hepiniz 1. İyiki burdasınız canım

Çok teşekkür ederim
Keyfim pek yerinde olmayınca sağlık olaylarından herşeye üzülecek yer arıyorum yoksa ben de çok sevdim burada olmayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…