Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
$1897936_223945591128210_1634296901_n.jpg $toothkj3.gif ................

Eşim kıymetimi bil bir ben beğeniyorum yemeklerini diyor oylamayı söyleyince :KK53:
Bence de ben bu adama sıkıca tutunmalıyım .. :KK52::KK52:

Eşim kıymetimi bil bir ben beğeniyorum yemeklerini diyor oylamayı söyleyince :KK53:
Bence de ben bu adama sıkıca tutunmalıyım .. :KK52::KK52:

Bana sorarsan en önemlisi de o:KK52:Eşin beğeniyorsa sorun yok:KK56::KK19:
Canım beğenilmez mi hepinizin yemekleri ayrı bir güzel:KK56::KK9:Bu yarışmaya katılarak hepiniz 1. oldunuz zaten:KK69:Ama en çok oy alan hediyeyi alacak:KK9::KK9:

oyy oyy kıyamam
bende temzilik yapmayı çok seviyorum ama şu cam silmek beni öldürüyo annemde deli gibi 15 günde bi laf eder :KK1::KK53::KK19:

Bende çok seviyorum :KK16:biraz önce perdemi astım :KK53:temizlik huzur :KK16:evin kötü enerjisini değiştirmektir bence :KK16:

Bana sorarsan en önemlisi de o:KK52:Eşin beğeniyorsa sorun yok:KK56::KK19:
Canım beğenilmez mi hepinizin yemekleri ayrı bir güzel:KK56::KK9:Bu yarışmaya katılarak hepiniz 1. oldunuz zaten:KK69:Ama en çok oy alan hediyeyi alacak:KK9::KK9:

Daha çok kıymetini bileyim artık :KK1::KK1:
Öyle tabi ya maksat eğlenmek, yoksa zaten 1.lik beklemiyordum da azıcık da oy alırım diyordum.

Haklısın:KK19:
Belli olmaz daha başlardayız belki biraz daha oy alabilirsin:KK34:

Teşekkür ederim moralin için :KK19:
Oylama zamanı da buradaki en eğlenceli zaman ama ben hastane işlerinden dolayı giremiyorum ..
Artık bir dahaki yarışma uygun olursa diyelim ..

Hayırdır canım bir sıkıntı mı var:26:
Tabi ki daha çok birlikte oluruz:KK19:

Eşim rahatsız nevrestecim, anjiyoödem diye bir hastalık, nefes yolu tıkanıveriyor ama nedeni de çözümü de yok ne yazık ki ..

Evet hemşom :KK19:gel öpeyim özledim seni bu ara :KK48:

Bence hepiniz 1. İyiki burdasınız canım:KK19:

Çok teşekkür ederim :KK19:
Keyfim pek yerinde olmayınca sağlık olaylarından herşeye üzülecek yer arıyorum yoksa ben de çok sevdim burada olmayı.:KK16:

X