Parami nasil alabilirim?

Evet linç etmeye gelenlere her sayfada yaziyorum bunu. Tabiki de degiller. Kavga boyutu nedir yani? Fikrinu söyle geç yani

İpi neden ayağına götürdün ki?
Nereye bıraktıysan git al kendin kullan.
Yakın olmadığın biri de senden bir şey isteyince bir defa alırsın. Karakterini görmüş olursun.
Eğer düzgün biriyse zaten bu fedakarlığın karşısında mahçup olup karşılığını fazlasıyla vermeye çalışırdı.
Bu kızı 180 liraya tanıdım diye düşün ve geç.
Yaptığın tek salaklık ipi götürmek olmuş.

180 liranın bir öğrencinin devlet üniversitesindeki tüm ay boyunca yemekhaneye ödediği miktar nerdeyse. Sence yetişkin biri ve öğrenci için 180 tele tele diye yazdığın 180 aynı mı?

Sizin mesela şuan karışıyor olmaniz gibi demi? Sagdan hadi tatlim. Toksikligini ordan kendiniz gibi üyeleri seçin birbirinzde atın.hadi bitanem.
E tabi alıntılamaya korkunca böyle oluyor. Hanfendi size ne her yere karışmayın. Bu site bu hakkı vermiş size ne oluyor eski konunuzun acısını başka yerden çıkarın. Hadi sağdan sağdan.

Mune hanim karisiyor buna ben değil. Size uymahan konuya karismayin yazmayin diyor. Size uymuyirsa karismicaksiniz bitti! Catacak yer ararsaniz her seferinde ben bulusucam sizinle merak etmeyin. Siz ve sizin gibilerle.
Mune hanım iki tane yorum yapmayin demiyor. Kargaşa olmasın diyor. Olayı çok yanlış yerden anlayınca böyle oluyor işte.

Mune hanim karisiyor buna ben değil. Size uymahan konuya karismayin yazmayin diyor. Size uymuyirsa karismicaksiniz bitti! Catacak yer ararsaniz her seferinde ben bulusucam sizinle merak etmeyin. Siz ve sizin gibilerle.

Evet senden cikarticam. Size ne oluyor. Bu site bu hakki bana vermiş nede olsa.

Mune arkadaşa müdahale rica ediyoruz başına sıcak geçmiş sanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…