Parami nasil alabilirim?

Mecbur mu peşine düşüp ipini al ipini al diye sürekli dürtmeye mesela. S sino2023
yahu ipini al ipini al diye dürteceğine şu aldırdığın iplerini benden al parayı da getir diye dürtseymiş
gidiyor x bir mekana bırakıyor, sarı çizmeli mehmet ağa yani ..
kaybolma ihtimali üzerinde duruyorum hala .
öğrenciyim diyor, bu hareketini toyluğuna gençliğine veriyorum
zaten 10 sene sonra kimse için alışveriş de yapmayacak, ödemesi önden yapılacak olsa bile :)

konu sahibinin de çıkarı yok
ama ona bakarsan standart art niyetli insan davranışı da şöyle olmalıydı: o kız ipleri teslim alırdı, parayı da bugün yarın atıcam der oyalardı
kız onu da yapmamış

ki yine söylüyorum, ya bi kayıp durumu oldu, ya iletişim kopukluğu oldu anlaşamadılar ya da başka bişey ama var bize anlatmadığı detaylar bunda. geçiniz.

Geçiniz???? neyse ben fikrimi belirttim. Konu sahibinin anlatmadığı hayali çıkarımlar yapan sizsiniz o açıdan siz geçiniz

Geçiniz???? neyse ben fikrimi belirttim. Konu sahibinin anlatmadığı hayali çıkarımlar yapan sizsiniz o açıdan siz geçiniz
e tamam ben de fikrimi belirtiyorum
niye bu kadar sinirleniyorsun ?
seninki fikir de benimki değil mi ?
seninle hemfikir olma mecburiyetim var mı ?
alıntı yapıp yapıp üstüme üstüme gelen sensin
eğer seni mutlu edecekse alayım kızın ev adresini boğazına çöküp ben isteyeyim kızın parasını, ne dersin ?

Geçiniz falan diye konuşacaksan benle hiç muhatap olma beni en çok o mutlu eder selametle

Geçiniz falan diye konuşacaksan benle hiç muhatap olma beni en çok o mutlu eder selametle
konuyu birden kendinden bahsetmeye çevirdin çünkü. konu sen ya da ben değiliz
ben kız hakkında fikrimi söylüyorum
sen kendini anlatıyorsun ben veririm ben teslim alırım vs .
bunaldım ve kimsenin fikrini kabul etmek zorunda değilim, sen de değilsin. iyi forumlar.

sorun senin fikrin değil ukala tavrın. Göz ardı ediyorum o yüzden cvp yazmazsam kusura bakma. Sana da iyi forumlar.

Yorum yazanların çoğusu şaka yapıyor sanırım.
Yok 180lira para mı yok ben arkadaşının yernde olsam parayı verir seni silerdim bilmem ne

Cevapları okurken şok oldum.
Hediye etmemiş sonuçta karşı taraf resmen enayi yerine koymuş ve konu sahibi de parasını istemekte haklı.

Siz zaten hatırlatmışsınız artık vermezse üstüne düşmeyin bu size ders olmuş olsun bir daha yapmazsınız. Ne yazık ki herkese güvenilmiyor konu 10 lira da olsa kimse enayi yerine konmak istemez. Gider sadaka verir en azından sevaba girerdim diye düşünürdüm.

• ip hala mekanda duruyor
  • kızdan parayı isteyip iban attım yollamadı
  • öğrenciyim ve evet 180 lira benim için önemli zenginde olsam bağış değil bir şey değil yine önemli olurdu
  • hukuki olarak haklıyım bunu biliyorum
* kız bütün hikayelerime vs kalp atıyor ne allaka anlamadım
- ipi almam için bana defaatle ricada bulunmuştu
tahminimce canı farklı bir örgüye başlamak istedi o yüzden almak istemedi beni de sallamıyor

böyle durumlarda haklı haksız olmaktan ziyade sonuca bakmak lazım
sonuçta ödemeyen de ödemiyor
tamamen karşı tarafın insafına kalmış bişey .
senin yerinde olsam ipleri hemen olduğu yerden alırım ve kendim kullanır, değerlendiririm en azından ziyan olmasınlar
zaten örgü yapıyormuşsun sen de. işine yarar. ilk yorumumda da söyledim bunu birkaç sayfa önce

o 180 lirayı da unutur daha fazla canımı sıkmam. o kızı da her taraftan engellerim
sen parayı istedin mi ? istedin. geldi mi ? gelmedi .
boğazına çökecek halin yok, 4 ay olmuş gelmez o para

Ama bunu yazan kişi bir öğrenci olduğunu belirtmiş. 6 sene ailemden uzakta okudum bırakın 180 lirayı 10 lira bile çok değerli bir öğrenci için. Ayrıca yakın arkadaş olsa istenmez de samimi değiller neden istemesin?

aa bunu yeni gördüm paranızı vermiyorsa gidip alın ipleri en azından?

Bir kere olan bişey için aramak msj atıp darlamak bence gereksiz(bu meblağ için) Ha bu arkadaşın huyu budur zaten görüşmemek daha iyi bi tercih.Yoksa ki biz de öğrenci olduk alman usülü takıldık 4 sene. Kimse kimseden bişey ummadı.Borc aldıysam msaja veya aramaya mahal vermeden geri verdim,ben borc verdiysem geri istemedim veren verdi vermeyene ben yol verdim.Bi kez mjs atarsın ya da bi kez ararsın ok de kırmızı bültenle arıyor gibi davranmak bana tuhaf gelen.

İp yüzünden KK nın yarısı uçtu kalan yarısı kanlı pıçaklı
Konu öyle alev almış ki birkaç kişi dile getirmesine rağmen konu sahibinin öğrenci mi yoksa evli biri mi olduğu sorgulanmamış bile

Evli ama öğrenci. Kocası da öğrenciydi mezuniyeti vardı en son

Bizim için yalanlar önemli değil, ipin parası önemli jdjdjdj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…