Parami nasil alabilirim?

Bu doğru değil. Verilmiş bir sipariş var ortada. Ben siparişi almışım, kullanmayacağım şeyin parasını talep edildiği için cebimden ödemişim. Ondan sonra ipleri alır almaz, benim paramı ödemek zorunda. Beni mağdur edemez. Teslim almak istemiyorsa kendi bileceği iş

Önemli olan sipariş etmesi. Konu sahibine traş köpüğü sipariş etseydi 5 kutu bu kız da ödeseydi kapacaktı mesela? Siparişi verirken ödeme taahhüdü ile karşılıklı bir vaat veriliyor. Bir taraf yerine getirmekten vazgeçiyor ama ben başka yere harcayacağım bütçemi parayı alacağım söylendiği için harcamışım. Adalet yok burda

Evet keşke iade etseymiş

Net bir iletişim yok konuda. Mesela kapısına kadar gittiği, evini bildiği arkadaşıyla buluşmak yerine; ipleri alakasız bir yere bırakması çok mantıksız.

İpleri niye alakasız yere bırakmış onu anlamadım ,bundan sonra yakın olmadığınız insanlara yapacağınız iyilik ya da alışverişte biraz daha dikkatli olursunuz konu sahibi .

Yakın arkadaşı olmadığı için daha çok tavrına ayar olmuş bence konu sahibi.Ben ve yakın arkadaşlarım birbirimize benzeriz ,birbirimizde böyle şeyler aramayız ama onlar yakın arkadaş değilmiş.Konu sahibi bağışla gitsin bundan sonra ona göre davranırsın.

İpleri niye alakasız yere bırakmış onu anlamadım ,bundan sonra yakın olmadığınız insanlara yapacağınız iyilik ya da alışverişte biraz daha dikkatli olursunuz konu sahibi .
Evine götürmüş bulamamış, ortak buluştukları mekana bırakıp haber vermiş buraya bıraktım diye. Daha ne yapsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…