Parami nasil alabilirim?

Konuyu okumadan yorum yapmayın kimseye. Her sayfada aynı muhabbet. Konuyu okuyunca arkadaşınn bıraktığı yerden bile teslim almadigini anlıyor olmanız lazım. Hukuk davasımı bu? Herkes yaptigini bilir sonuç olarak. Aldıran o almayan o. Konu sahibi buna takılıyor zaten inat etmiş sırf bu yüzden.
Teslim etmediğiniz bir ürünün bedelini talep edemezsiniz.

Konu sahibini yanlış yönlendirmenin konu sahibine bir faydası yok.

Dedi bir üyeyi kafa takıp konu konu gezip beğenmedim atan üye 😂 siteyi kullanıp site üyelerini aşağılayamazsın ayrıca. Çıkıp gidebilirsin mesela o kadar beğenmiyorsan
Önce siz olarak yazmanızı tavsiye ederim. Mahalle ağzınızı kendi mahallenizde cevrenizde kullanın. Çıkıp gitme kısmını mesela kendiniz yapsanız. Size birşey yazdığımı hatırlamıyorum ben. Sağdan sağdan hadi

Konunun hukuk davası ile ne ilgisi var ? Ürün teslim edilmiş mi, edilmemiş. Parayı neye karşılık olarak isteyecek konu sahibi söyler misiniz ?
Trendyol musteri hizmetlerine hoşgeldiniz. Teslim edilmemiş ürünlerin parası kartınıza 10 iş günü içerisinde aktarılacaktır.

Konunun hukuk davası ile ne ilgisi var ? Ürün teslim edilmiş mi, edilmemiş. Parayı neye karşılık olarak isteyecek konu sahibi; söyler misiniz ?
Kapısında mi yatsaydı peki teslim etmek için? Evine gitmiş telefonunu acmamislar. Ortak gittikleri bir yere bırakıp haber vermiş, kız da oraya uğradığı halde almamış. Normalde olması gereken gel benden al demektir, insanlık etmiş. Etmesin bir daha, yorumlara bak ya.

Kapısında mi yatsaydı peki teslim etmek için? Evine gitmiş telefonunu acmamislar. Ortak gittikleri bir yere bırakıp haber vermiş, kız da oraya uğradığı halde almamış. Normalde olması gereken gel benden al demektir, insanlık etmiş. Etmesin bir daha, yorumlara bak ya.
Bu üyeler bir kaç kişi daha var. Cımbızla bir söz seçiyorlar. Kavga çıkarıp şikayet ediyorlar sonra. Aliskanlik haline getirmişler artık. Yada anlamıyorlar ısrarla ve insanı kışkırtıcı yorumlar yapıyorlar. Bir insanın bu olayı anlamama ihtimali varmı? Varmış işte. Boşuna anlatmayın. Her sayfada her konunun altında bu şekildeler.

Sonuçta arkadaşı ipleri almamış. Arayıp, iletişim kurmalıymış en başta. İpleri belirsiz bir yere bırakıp; iplerin parasını öde demek çok mantıksız.

En başta konuşmalıydı arkadaşıyla. "İp alacağım, geçen gün böyle bir şey söyledin sana da alayım mı vb" gibi bir konuşma ile durum netleştirilmeliydi. Yapılmadı mı, insanlık hali olabilir. Karşı tarafa ipleri teslim için gitmiş, kızı arayıp konuşmalıymış evde bulamadığında.

Sonuca gelirsek, teslim etmediği ürünün parasını istemesi çok mantıksız. İpleri nereye bıraktıysa, ipler kaybolmadan oradan alsın en azından.

Sürekli isticen artık. Böyle yüzsüz insanlar ondan anlıyor. Burda mevzu kesinlikle para miktarı değil. Borca sadık olmama, mahcubiyet duymama. Eğer veremeyecek bir durumu varsa açıkça neden ödeyemediğini söylemesi gerekirdi. Şahsen borç aldığımda utana sıkıla elime ilk para geçtiğinde vermeye çalışırım. Ödeyemeyecek durumdaysam da söyler ne zaman ödeyebileceğimi söylerim. Bana çok rahat geldi bu tavırlar.

Bu üyeler bir kaç kişi daha var. Cımbızla bir söz seçiyorlar. Kavga çıkarıp şikayet ediyorlar sonra. Aliskanlik haline getirmişler artık. Yada anlamıyorlar ısrarla ve insanı kışkırtıcı yorumlar yapıyorlar. Bir insanın bu olayı anlamama ihtimali varmı? Varmış işte. Boşuna anlatmayın. Her sayfada her konunun altında bu şekildeler.
Kendi konunuz nedeniyle bazı üyelere bilenmiş olabilir misiniz ? (!)

Sürekli isticen artık. Böyle yüzsüz insanlar ondan anlıyor. Burda mevzu kesinlikle para miktarı değil. Borca sadık olmama, mahcubiyet duymama. Eğer veremeyecek bir durumu varsa açıkça neden ödeyemediğini söylemesi gerekirdi. Şahsen borç aldığımda utana sıkıla elime ilk para geçtiğinde vermeye çalışırım. Ödeyemeyecek durumdaysam da söyler ne zaman ödeyebileceğimi söylerim. Bana çok rahat geldi bu tavırlar.
Borç alan yok yalnız.

Kendi konunuz nedeniyle bazı üyelere bilenmiş olabilir misiniz ? (!)
Kendi konumla kimseye bileneceğim birşey yok valla. Siz ve sizin gibiler insanlara takmiş gibi israrla ayni sekilde ayni seyleri yazarak sinir etmeye calisip kendinizi tatmin edemezsiniz. Her kuşun eti yenmez. Yazarsaniz öyle yazarlar size de. H

Kendi konumla kimseye bileneceğim birşey yok valla. Siz ve sizin gibiler insanlara takmiş gibi israrla ayni sekilde ayni seyleri yazarak sinir etmeye calisip kendinizi tatmin edemezsiniz. Her kuşun eti yenmez. Yazarsaniz öyle yazarlar size de. H
Konunuz nedeniyle kızgın olmanızı anlıyorum. İnşallah insanları yapmadıkları şeylerle itham etme alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz.

Orda da netlik yok işte. İpi teslim ettiği an, karşı taraftan parasını elden almalıydı. İpleri başka bir yere bırakmak yanlış olmuş.
Kadın ipi almış ki atacağım parasını demiş. Noluyor kardeşim ne bu tantana Y Yumak88 hanım her yorumun altına linç eden birilerinin olduğunu söylüyorsunuz. Geçen gün jameyanın konusunda da konu sahibine katılmayanları kavga çıkarmak istediklerine dair yorum yazdınız. Herkes konu sahibine katılmak zorunda değil yalnız.

Konunuz nedeniyle kızgın olmanızı anlıyorum. İnşallah insanları yapmadıkları şeylerle itham etme alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz.
Siz benim konumu bırakın. Konuyu çarpıtmanıza gerek yok. Herkese ayni sekilde yargı dağıtmanızdan irite oluyorum. Siz daha yazılanı anlamıyorsunuz. Borç nedir onu dahi bilmiyorsunuz. Ve kalkıp yorum yapiyorsunuz. Bir derdiniz varsa paylaşın yardımci olalim size de. Bu kadar ruhsal sorunlariniz varsa insanlara sürekli çatmaya yer arayacak.kadar anlatın rahatlayin.

Öyle bakarsak ucretini ödemedigi ürünü kimse cebinden alip sonra verirsin diye kapisina getirmez normalde. Kapida ödeme kargo gelse evde bulamasa geri gider urun ama konu sahibi bir ip satici işletme değil, kargocu degil.
Gercekten kimsenin işine koşmamak lazim. Sonra ayni kişiler insanlik ölmüs der ama öyle saca boyle tarak yani...
Kendi parasiyla insani rezil yapiyorlar bi de suclu cikiyir

X